Джонсонюк• 07 июля 2023
Родители умных, перспективных детей, расскажите честно - какие планы?
Ребёнок остаётся в Украине или уезжает? Расскажите, куда поступаете.
Я_з_Франека• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
В Польше можно учиться не только на польском
А на каком? Английский?
Каляка маляка• 07 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну дивіться)
Ви пишете, що висновки, зроблені на основі лише аналізу зовнішнього - погано, проблема, для бидла.
І потім самі ж їх робите, судите людей по зовнішньому. Ще й берете до уваги місце народження людей (це взагалі бидляцтво, бо людина не впливає на своє місцезнаходження).
Вона має на увазі, що люди, яким варто виглядати простіше з очевидних причин, намагаються стрибнути вище голови.
І свої ілюзорні норми переносять на інших, засуджуючи типу немає маніку-брів= фу, як так можна?
Джонсонюк
• 07 июля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
А на каком? Английский?
Да. Мой учится на английском. Это открывает куда бОльшие перспективы уже во время учёбы, так как со второго курса можно ездить по обмену в другие страны.
Тантрический кекс• 07 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Мій вже навчається в Україні на 4 курсі, двоє племінників цього року вступають - Українських католицький університет і медичний. Діти всіх знайомих друзів родичів в Україні планують продовжити навчання.
УКУ 110000. Как, ну как туда пойти, если имеешь только хорошие мозги...
Каляка маляка• 07 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Ті, хто має гроші, але немає розумного мозку, завжди мають перевагу над тими, хто має розум, але немає грошей.
З особистого досвіду, на жаль.
Локшина на вухах• 07 июля 2023
Уезжает. Планов конкретно никаких. Главное, чтоб ребенок был счастлив и нашел свое призвание, мы будем помогать и поддерживать
Да будет так• 07 июля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
А на каком? Английский?
Так, є навчання англійською але коштує дорожче, ніж польською.
Несу пургу• 07 июля 2023
Розумні і перспективні такі коники викидають, що розумієш, від того розумі іноді багато негараздів. Але то їх шлях
Тантрический кекс• 07 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Там ще гранди, стипендії. Наш отримав стипендію. Дякую.
Чим ви мотивували ВУЗ?
Джонсонюк
• 07 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Да, но ведь и понятно почему. Обучение на английском даёт куда больше перспектив в дальнейшем.
Да будет так• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Оскільки ми тільки абітурієнти , поділіться враженнями про навчання Вашої дитини, подобається дитині, які переваги, якщо можна, зорієнтуєте, в якому внз вчиться ? Мій все вагається, каже, а якщо навчання в КПІ більш якісне ніж там, куди ти мені пропонуєш...
ЯниЯ• 07 июля 2023
Ответ дляВредняжка
Я хочу, чтобы сын брал второй язык испанский. Как думаете - это перспективно?
Можно я отвечу, перспективно. На самом деле это второй по популярности язык и очень часто бывают вакансии в IT где именно язык является критично важен
Злюка бобер• 07 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
Нещодавно зустрілась з подружкою. Вона була з іншими дівчатами, яких я не знала.
Пізніше мені донесли, що вони обговорювали, яка я недоглянута: без нарощених вій, нігтів, з прищами, прийшла до театру у джинсах і футболці, без макіяжу.
Я володію 4ма іноземними мовами, маю дві вищі освіти, керую організацією 1000+ людей, але от недоглянута. У театрі взагалі виступала, присвятивши йому 9 років свого дитинства.
Але недоглянута= некультурна, нерозумна і тд
Они обсудили вас, вы их. Вы квиты
Джонсонюк
• 07 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Мій навчається у морській академії. Цього року їде до Великої Британії за програмою еразмус. Але для цього потрібно мати міжнародний мовний сертифікат.
Луноходик_Ик• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Хорошо, перефразирую. Нужно ли оставаться в обществе, где не стыдно быть тупым, но стыдно без нарощенных ногтей?
Вы сильно идеализируете другие страны
Да будет так• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
А хіба можливий вступ на англомовне навчання без сертифікату ? Чи син навчається польською ?
Луноходик_Ик• 07 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
да причем здесь нужны или нет? вопрос всегда в том, чего хотите именно вы?
Я никогда не хотела стать маникюршей, поэтому и не загадываю в их карман. Маникюршам платят ’умные и перспективные’, то есть те, у кого есть деньги на маникюр, а не государство.
А учителям платит государство, но если они хотят больше, то придется стать еще умнее и перспективнее)
Все просто.
У мне и перспективные учителя занимаются ещё репетиторством и нормально себя чувствуют
Джонсонюк
• 07 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Ні, неможливий. Звісно вступав із сертифікатом. Я маю на увазі, що можна вчитися польською і брати участь у програмах обміну, але обов’язково мати сертифікат.
Тантрический кекс• 07 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Це племінник вступник.
Нехай племінник. Що він писав/розказував, що вуз проникся? Це ж кожен такий, а обрати треба
Oksana0612• 07 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Мені подробиці не відомі
вкрации• 07 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
Вибачте, будь ласка, але в театр в джинсах і футболці дійсно недоречно.
Тантрический кекс• 07 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Мені подробиці не відомі
Жаль. Мій начебто має шанси по балах, але таких грошей не маємо й ораторське мистецтво та гарний епістолярний стиль не його. Тож обираємо інші вузи.
Просто звязда• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Сколько раз была например в Кракове, ни разу не пригодился польский. Абсолютно везде английский.
Ви не чули коронну фразу поляків-’ єстеш в польсце,мув по-польску’?.
Та вони вже народжуються з цією фразою на вустах)
Разгуляшка• 07 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
ну так и я об этом
Джонсонюк
• 07 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Правда? А учителя преподают только востребованные предметы? Хорошо, если это математика/украинский/иностранный, а если география например? Сильно назарабатываешься?
Луноходик_Ик• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Выбирать востребованные предметы, в чем проблема?
Джонсонюк
• 07 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
А если человек хочет преподавать географию? Любит этот предмет и хочет посвятить ему жизнь?
Луноходик_Ик• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Учителя обычно преподают 2 предмета
Фляшунька• 07 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Я б сказала навіть 195+ прохідний бал, щоб був шанс пройти
Але там регіональний коефіцієнт.
У сина в КПІ був 196,3, а в УКУ більше 200 - округляється до 200.