Джонсонюк• 07 июля 2023
Родители умных, перспективных детей, расскажите честно - какие планы?
Ребёнок остаётся в Украине или уезжает? Расскажите, куда поступаете.
Фляшунька• 07 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Не преувеличиваете, 750€ в семестр
И всех англоязычных разбирают работодатели со второго курса, так что зарабатывают они больше чем тратят на учебу
Варшавська Політехніка Комп´ютерні науки 5000 євро рік. Син туди хотів, тому дізнавались.
Сало не люблю• 07 июля 2023
У мене син ще маленький, але хочу щоб вчився за кордоном, хоча б в Польщі, і не тому що там гірше або краще освіта, а тому що там диплом європейського зразка, який визнається в усьому світі. І щоб вчився саме англійською мовою, а польську вивчив для життя там. Для цього ми вже працюємо разом, і будем продовжувати працювати. А потім він вибеое сам, де йому жити і працювати. З приводу того, яких фахівців ціну наша країна, питання спірне. Більшість людей у моєму оточенні мають хороші роботи, високий рівень життя і достойні зарплати, і в нашій країні можна мати хорошу роботу, бути спеціалістом, якого цінність і нормально жити.
руки_Крюги• 07 июля 2023
Сложный для меня вопрос.
Сын в Украине по олимпиадам ездил.
Уехали из Украины 3 года назад. Я очень настаивала. Поменяли руководящие должности на физический труд.
Сын выучил язык за 6 мес и снова начал ездить по олимпиадам, но уже по Европе.
С началом войны мы начали замечать, что Европа - это не выход. Начали думать про другой континент.
9 месяцев мы в Канаде. У сына свободный английский. Поступил в хайскул. И тут самое интересное. Высшее образование только за очень ОЧЕНЬ большие деньги. У нас их нет. Думаем как выкручиваться будем. Но если выбирать жизнь или во, то жизнь однозначно дороже.
Сын в Украине по олимпиадам ездил.
TatianaKirill• 07 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Не знаю, чи дуже мої обдаровані, чи ні) але поки будем в Україні точно. А як війна закінчиться, то, сподіваюся, що зможу повернутись до звичайної роботи і буду тягати дітей за собою в Азії) Не бачу майбутнього за європою для своїх дітей. Юса я не потягну. А от забезпечити вивчення якоїсь з мов Азії - так. Дочка вчить корейську, їй подобається. Англ+корейська і буде норм)) син ще маленький.
Добрий день, донька вчить корейську в вузі вже? Питаю, бо син хоче вступати на східні мови, шукаю відгуки зсередини, так би мовити..
Чумачечая Весна• 07 июля 2023
Ответ дляTatianaKirill
Нє, їй 12. Почала вчити 2 роки назад, у групі. Але з носіями. Потім ми повернулись в Україну і лишили собі репетитора онлайн. Я б хотіла ще в групі офлайн, але поки нема можливості. Зараз це, скоріше, хоббі. Їй культура східна подобається, то діло йде.
Східні мови - круто. Хай йому щастить зі вступом♥️
НеВРотик• 07 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ну и вопрос, за который полетят тапки. Нужны ли Украине умные и перспективные? Вы видите/видели когда-нибудь заинтересованность страны в настоящих умах? В нашей стране, где маникюрши и лэшмейкеры зарабатывают больше учителей и инженеров
За такой вопрос можно схлопотать на советчице. Потому что действительно умные становятся мегакрутыми специалистами и естественно получают тоже много
Тантрический кекс• 07 июля 2023
Ответ дляФляшунька
Але там регіональний коефіцієнт.
У сина в КПІ був 196,3, а в УКУ більше 200 - округляється до 200.
В якому році у Львові був регіональний коефіцієнт?
Фляшунька• 07 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Син вступав в 2021.
Да будет так• 07 июля 2023
Ответ дляФляшунька
Який заклад обрали для навчання і які враження ? Варшавська чи не найдорожча по вартості.
Фляшунька• 08 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Обрав КПІ)))
Не жаліє.
Але пробує ще й в Варшаві. Не знаю, чи вийде вступити і суміщати
Не жаліє.
А ось і я• 10 июля 2023
Мій розумний та перспективний відкрив перший бізнес у Києві і хоче робити мережу.