Жена брата Админа• 07 июля 2023

Нет месячных у подростка больше года

15 лет. Первый раз месячные были в 13 в январе 2022, потом марте немного(только один день шли или даже меньше), полноценно пошли в апреле. Потом долго не было, в октябре пошли к гиникологу, выписали принимать некоторые лекарства на 3 месяца, помогли немного, но пошло месячные через 4 месяца в конце февраля 2023, после этого до сих пор нет. Что это может быть? У кого было похоже?
Освічую темряву• 08 июля 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Я не знаю вес, но рост маленький
Ви ж розумієте, що не в рості причина. Я низька і донька-підліток маленького зросту (місячні почались в 12,5), але цикл стабільний. Шукайте причину.

Синиця у спідниці• 08 июля 2023
Ответ дляБорщик
Боже, в моєї доньки цієї зими схоже сталося. Теж пішов набір ваги, і місячні пропали(( Ось в кінці квітня почала її ганяти і посадила на дієту, в середині травня були місячні, і все- дотепер немає((
Треба вивчити інформацію про цей синдром. А хто вам поставив такий діагноз? Ендокринолог?
Так, то був лікар. Але тоді ніяких аналізів не робили. Вона просто оглянули мене і все.
Синиця у спідниці• 08 июля 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Ріст менше 160, вага десь така сама якщо відняти 100 або трохи менша
Це , чесно кажучі, забагато навіть для дорослої жінки. Тобто, це така пишненька жіночка.
Синиця у спідниці• 08 июля 2023
Ответ дляБорщик
Це не хвороба. Це просто налаштування організму і ендокринної системи
автор Жена брата Админа • 08 июля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Пишненька у вас голова. Перш ніж щось писати можна було б хоча б прочитати те, що я писала
Синиця у спідниці• 08 июля 2023
Ответ дляЖена брата Админа
160 см мінус сто це 60 кг
автор Жена брата Админа • 08 июля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
160 см мінус сто це 60 кг
В неї ріст десь 156
автор Жена брата Админа • 08 июля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
160 см мінус сто це 60 кг
І що? Кістки бувають важкі, коли я кажу скільки я важу, теж деякі не вірять
автор Жена брата Админа • 08 июля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Розуміє що у людей бувають важкі кістки?