В шоколаде• 07 июля 2023

Чужа дитина критикує їжу - ваше ставлення.

До нас на свято прийшли родичі.
Дитина 6 років - нічого не їсть окрім кабаносів.
За столом, коли мама умовляла поїсти хоть щось нормальне у відповідь: " ФЕ" "БУЕ".
Умовляння закінчилися, а БУЕ залишилося.
Дитя розповідало досить тривалий час, що їжа відвратна і як взагалі таке можна їсти.
Ресторанна їжа : запечена дорадо, морепродукти, м´ясо, салати .
Я не витримала і зробила суворе зауваження, що так поводити себе за столом геть негарно.
Що ти можеш взагалі нічого не їсти, а сидіти і розповідати, що ми їмо "буе" нам не треба - так робити негарно.
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Всміхайлик• 08 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
Инфантильность есть - в Ваших словах. Вы, как обидчивый подросток, пытаетесь перевернуть все с ног на голову и представить это истиной. Это элементарная культура поведения в обществе. Очевидно, - не для Вас, - что вести себя как попало в чужом доме не следует, впрочем, как и в собственном, но это другой вопрос. В чужой монастырь, знаете ли...
Огрызания и переход на личности не делают вас умнее, а ваше мнение аргументированней
Мое поведение вас совершенно не касается
А в отношении автора темы да, обижаться на ребенка - признак недалекости. В любой ситуации. Ибо предполагается, что у взрослого ума должно быть больше, чем у ребенка. А обижульками на 6 летку автор опустила себя до его уровня

Просто красавица• 08 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Ваш переход на личности как может сделать кого-то другого умнее? Просто Вы неблагоприятно выглядите на фоне
Всміхайлик• 08 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
Где и на какие личности я переходила?
Как я выгляжу в ваших глазах мне совершенно не интересно
Или пишите по сути и аргументировано, или прощайте
Просто красавица• 08 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Где и на какие личности я переходила?
Поэтому Вы бежите за мной в комментариях, чтобы сказать мне, как я Вам безразлична?
Вы отреагировали на мое сообщение первая, а не я на Ваше.
Так Вы выглядите в принципе, для любого, кто перечитает Ваши ответы.
У меня все написано очень четко - нужно уметь читать и понимать написанное.
Стриптизерка• 08 июля 2023
Ответ дляВилами по воде
Треба було сказати: ГАМНА НАЇШСЯ
так старші люди говорили, коли ми малі не хотіли їсти
Коли я бекала на їжу, тато казав: ’Ну, і гівна тобі на лопаті!’ Я раділа, бо це означало, що я можу встати з-за столу і йти у своїх справах
ХуАнита• 08 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Поведінка дитини в такому віці говорить про неправильне виховання. Тому претензії тільки до батьків. Дитина в даному випадку не винна. Ви не мали права робити їй зауваження.
А чого стільки жизлайків? Автор дивна , ну сказало воно фу беее , ото б я ще увагу звертала , нехай собі сидить бекає хоч лусне , батькам на радість)))
jif• 08 июля 2023
Ответ дляTammy21
Як у вас з соціальною взаємодією з оточуючими? Вам часто відмовляють? Чи є друзі? Часто потрапляєте у незручні ситуації, маєте конфлікти? Запитую не для того, щоб образити, просто трошки не розумію як доросла людина, у якої все більш-менш ок з комунікацією може таке писати.
Тобто для вас ненормально думати, чи не принизить ваш вчинок людину? Для вас дитина 6 років не є особистістю, а лише додаток до мами, яка не має власного розуму, думки, про яку можна в третій особі? Ви нехтуєте людьми, яких запросили в гості через невиховану дитину? То у мене для вас новина - проблеми з комунікаціями не у мене

Чувиха• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Тобто я мала сидіти і слухати яке буе я їла?
Мені якщо їжа смачна, то я їм її і мені все одно що думають інші, тим більше мала дитина. Вам просто не приємно те що комусь не подобається ваша їжа
Tammy21• 08 июля 2023
Тобто, для мене не нормально коли людина маніпулює, читає що хоче, а не те, що написано, та перед тим як заблочити людину залишає ось цей от @#₴ у вічність.
Я навіть тих, хто собачиться по будь-якому поводу поважаю більше ніж от таких(
ПолБатона• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
А що діти їдять в 6 років?

М´Ясо - і\ні, рибу - ні, овочі - ні.
Піцца не сподобалась.
Так може дійсно все було гівняне, вам правду сказали)
Чувиха• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Піцца була, дитині не зайшла.
Дитятко їло фрі і окрім фрі більше ні нащо не зголосилося.
Мама наполягала, дитя - протестувало.
Наполягання скінчилося, а протестувати виявилось прикольним.
Автор, ви сама як та дитина. Слідкуйте за базаром
ПолБатона• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Тобто ’доросла тьотка’ має сидіти і радіти, що їй серуть на голову?
І розповідають, що вона їсть буе
Яка ви ніжна квіточка)
Чувиха• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
І розповідають, що вона їсть буе
Доросла тьотка моє розуміти, що вона їсть і якщо їй це подобається, то через ніяких «буе» вона не змінить думку
Чувиха• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Дитинка принишкла після зауваження.
А мамо образились
Все, ви тепер довольні?
Чувиха• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Можна просто поговорити з дитиною, Що ти моя люба, харчуєшся дещо специфічно і не дуже здорово, але кабаноси в ресторан не носять, отже, крихітко, поїж гарно дома, не неси свою дуже цінну думку в маси.
Поклюй, моя ясочко, фрі і біжи соби гратися на дитячий майданчик, щоб тебе не знудило на спільний стіл від вигляду риби, овочей і м´яся
А у вас прям все здорове харчування🤣 піца, картошка фрі
Свекруховна• 08 июля 2023
Була схожа ситуація.До доньки прийшли діти на день народження в кафе.Ми їм замовили 4 види піци.І одна дівчинка каже ’А що не можна було більше видів замовити’.Я їй сказала Що коли буде твій день народження ми скуштуємо 20 видів,а поки ти в гостях то ми пригощаємо тим чи вважаємо за потрібне’.На її день народження(через місяць) була одна піца на 10 дітей.Дітей теж треба іноді ставити на місце.
Чувиха• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Чого ви не пильнуєте межі вашої дитини і дозволяєте їй штовхати чужих дітей. Чому ваша трирічка вештається сам супермаркетом?
Вештається🤦‍♀️ зрозуміло про ваш рівень розвитку, ви не набагато відійшли від шестирічки
Свекруховна• 08 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Все правильно зробили, я би ще й у мами запитала, чого її на їжу фукає, у них у родині так прийнято?
Мої діти після кількох фу виходять з-за столу.
А у мене після першого б вийшли.Але такого ніколи не було.
Всміхайлик• 08 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
Цитата с моим переходом на личности будет? Или опять попытаетесь снова неумело съехать?
Мне плевать на ваше мнение относительно себя. Но тут мы обсуждаем тему автора, о ней речь
Написано у вас четко, но вот только аргументация хромает на обе ноги
Итак,
1. Если в дом автора можно входить только людям, которые ведут себя определенным образом, почему автор об этом не сообщила? Что ее еду можно только хвалить? Дети, в отличие от взрослых, не лицемеры. Это взрослые могут жевать помои хозяйки и нахваливать.
2. Почему мнение чужого ребенка так значимо для взрослого человека? Если к вам на улице подойдёт 6 летка и 10 раз скажет, что ваше платье/туфли/машина ужасны, вас это так же огорчит? Слова ребенка как и любого другого человека это всего лишь слова. Другой вопрос, почему автор на них так реагирует. Потому что ущемили ее эго, самолюбие вот и все.

Всміхайлик• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Я не дозволяю шестирічкам порушувати мої кордони. Якщо батьки це не зробили завчасно, то я можу пояснити, де починаються мої.
А 10 деткам разрешаете? А взрослым?
Ребенок, кстати, их и не нарушил, а высказал свое мнение.
А вот почему вы мнение детсадовцев восприняли настолько в штыки, вам лучше задать психологу
Всміхайлик• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
І розповідають, що вона їсть буе
Так вы не ответили, от этих рассказов ваша еда в тарелке стала буе?
Или что изменилось там в вашем мясе с дорадо?
Всміхайлик• 08 июля 2023
Ответ дляСвекруховна
А место для ребенка определяет кто? Где его место, кстати?
Всміхайлик• 08 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Вы забавная
Ваши дети сами фукают на еду, но у чужих мам вы с пеной у рта готовы спрашивать, принято ли в их семьях фукать на еду
ничевока• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
А можете показати, як дитина у 6 років їсть дорадо?
ХуАнита• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Кордони в тарілці з дорадо автор ви бомба)))
автор В шоколаде • 09 июля 2023
Ответ дляХуАнита
Кордони не в тарілці, прикро що ви того не розумієте. А вам же більше шести.
Кордони це не волати в громадських місцях, не псувати одяг людям в транспорті, не казати гадості за столом.

Якщо мова про трирічну дитину - я можу зрозуміти.
А першокласники здебільшого ці правила сприймають і адекватно реагують, ну якщо їм пояснювати звісно.
ХуАнита• 09 июля 2023
Ответ дляМиззери
Я с детьми очень легко нахожу общий язык , все дети меня очень любят почему-то
Я общаюсь с ними нейтрально шутливо без сюсю и нравоучений
Ответила б типа -хочешь закажу тебе сейчас жаренную задницу носорога ? Специально для таких гурманов как ты можно приготовить
Они смеются и не вредничают
Недавно чужой ребенок пристал с тем что пальчик болит (там царапина ) я говорю -давай откушу палец и болеть не будет , посмеялся и успокоился
У вас просто реакция взрослого человека, автор нашла себе ровестника
Клептоманка• 09 июля 2023
Ответ дляХуАнита
Бо в більшості ще глибока совдепія в голові. Кричать, що діти не відчувають берегів та рамок. А я бачу, що ці діти виростаючи йдуть захищати нас всіх. Ці діти мають свою думку і міцну позицію. Це покоління особливе, бо не таке затюкане і залякане, як покоління до. Добре, що хоч мала частина мислять свідомо і адекватно. Дитина в 6 років - це ще емоційно та психологічно не сформована особистість і такі моменти можуть погано вплинути на неї. Але ж автору до лампочки, бо ж її кулінарні шедеври не були оцінені.
Клептоманка• 09 июля 2023
Ответ дляХуАнита
100%
Солоденька цукОрка• 09 июля 2023
Ответ дляКава з перцем
У подруги двойня, так вот, одна из девочек когда им было по 5-6 лет по полу каталась, орала, когда еда не нравилась. Вторая- спокойная и ела, все, что дают. Это я про воспитание, оно у них было одинаковое. Когда мы приходили в гости, всегда был отдельный стол для детей в детской, взрослые разговоры им ни к чему. Ну и девочке той,что орала и каталась в 6 лет по полу уже 12, - отличница, участвует в олимпиадах, адекватная девочка. Мне и в голову не приходило, когда они малые к нам приходили в гости, выяснять с ребенком отношения и ее поучать, а она не только ’ БУЭ’ выдавала , просто переводили внимание на игры, или оставляли ее в покое, не ест и ладно
Ой, по підлозі то ок, не за столом же межи очі. По підлозі най катається, прикольно ж.