В шоколаде• 07 июля 2023

Чужа дитина критикує їжу - ваше ставлення.

До нас на свято прийшли родичі.
Дитина 6 років - нічого не їсть окрім кабаносів.
За столом, коли мама умовляла поїсти хоть щось нормальне у відповідь: " ФЕ" "БУЕ".
Умовляння закінчилися, а БУЕ залишилося.
Дитя розповідало досить тривалий час, що їжа відвратна і як взагалі таке можна їсти.
Ресторанна їжа : запечена дорадо, морепродукти, м´ясо, салати .
Я не витримала і зробила суворе зауваження, що так поводити себе за столом геть негарно.
Що ти можеш взагалі нічого не їсти, а сидіти і розповідати, що ми їмо "буе" нам не треба - так робити негарно.
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Гл. Амурная• 08 июля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
стоило сделать замечание родителям.
А вони тупі і глухі, без акценту не зрозуміли? Чи думаєте, 6- річка ще сприймає себе частиною мами, що при ній етично звертатись про неї до матері в третій особі? То в мене для вас сюрприз.

Гл. Амурная• 08 июля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
можна сказать по-другому: ’мені неприємно чути такі коментарі, попроси будь ласка Олю/Сашу так не робити’
Про людину за столом в третій особі, якщо це не немовля? То ви ’ королева’ етикету
Гл. Амурная• 08 июля 2023
Ответ дляTammy21
Дитина не має зрілі мізки, ну от прям фізично не може все розуміти та фіксити. Усі спірні ситуації треба вирішувати через батьків.
Удалено администрацией...
Гл. Амурная• 08 июля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
вы не так далеко ушли, если решили конкурировать с ребенком и доказать ему, что это не фу и не бе)) и тонкий вкус у вас)))
Цирк на дроти))
Удалено администрацией...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 июля 2023
Правильно зробили
Гадаю_По_шнуркам• 08 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Удалено администрацией...
ні, знавець етикету, як ви))
Гл. Амурная• 08 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Взрослая тетка , а готовы с детем ругаться. Вам же не было фу и бе, так чего обращали внимание.
Удалено администрацией...

Гл. Амурная• 08 июля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Ви про 6 річну дитину так розказуєте, наче це дорослий. Діти в 6 років не мають змогу аналізувати наслідки поведінки, для цього є батьки, притензії до батьків. Чужі тьотки мають право виховувати своїх дітей і висловлювати притензії дорослим, а не шестирічкам, які ще садок закінчили або ні.
В школу ходити мають змогу, а аналізувати ні? У вас такі проблеми у дітей? Ви певні, що у всіх першокласників такі проблеми з головою і вихованням? Якщо ви вчитель, то назвіть школу. Попереджу родичів, що туди їм не треба.
Смажена полуничка• 08 июля 2023
Думаю, вы имели полное право негодовать, но как взрослый человек должны были правильно и корректно это выразить: пошутить, деликатно обратиться к маме ребенка. Могли отвести мама а сторону и попросить принять меры. Все же в лоб воспитывать чужого ребенка и делать замечания при всех это тоже не очень... Отсюда и конфликт. А вообще, не побывав за тем столом, сложно судить, кто прав. У меня есть родственница, которая вообще любое проявление эмоций считает чуть ли не психиатрией. Так и говорит: я считаю ненормально, если маленький ребенок пришел к врачу и плачет, ему там все должно быть интересно. Сама она врач, вырастила двух детей. Оба считают ее деспотом.
Гадаю_По_шнуркам• 08 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Удалено администрацией...
хамство і тупість мамаші - ви звідки така інтелігентна і виховна?
чи у вас це нормальне ставлення до друзів?
Хоча, які друзі, такі і ви?
Мова йде про людей, яких автор запросила в гості, і нормальним бажанням адекватної людини було б розрулити цей конфлікт з найменшими втратами, а не показати, звідки у вас кордони починаються, як ви знаете етикет і який ви борець із хамами
В цивілізованому суспільстві зауваження роблять батькам, якщо вони ПОРУЧ. Але вам буде дуже скалдно зрозуміти, чому так.
Але це і не важливо)))
Одяг та сумки• 08 июля 2023
Поставилаб на место как и вы. Я детей учу пришел на чейто праздник- не нравится что-то . Понимай что єто не твой праздник и сове фе при себе держи.
Молчавочка• 08 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Хм. Я в детстве просто отказывалась есть то, что не нравилось. Без фу и бе, конечно. Но твердо. Как раз окрошку и салаты с майонезом я и не ела.)))Да и сейчас в гостях такое есть опасаюсь. Ну разве что когда свекровь готовит, она чистюля 100%.
я тоже не ела, просто попробовала
я рвала я не из-за качества блюд
а от того что попробовала её
Фізик-ядерщик заочно• 08 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
я тоже не ела, просто попробовала
я рвала я не из-за качества блюд
а от того что попробовала её
А)))Понятно. Даже представила. Вас уговаривали или попробовали из интереса?
Нервогенератор• 08 июля 2023
Ответ длядамаАмстердама
после такого я бы сказала : Оксана, вам пора.Закажу сейчас вам с Сашенькой такси.Хватит 10 минут до подачи авто?
Та я не была удивлена)) там девочка оторви и выкинь)))
Метелики на душі• 08 июля 2023
К вам пришел ребенок в гости - а вы приготовили еду, как я поняла исключительно для взрослых. Это неуважение тоже . но ребенка то можно понять в силу возраста - а вас нет.
Метелики на душі• 08 июля 2023
автор, а там был и вш ребенок или у вас нет детей?
Красота неземная• 08 июля 2023
В мене є така знайома дитина, але це було (тільки потім зрозуміла) не погане виховання, а внутрішні проблеми, в неї була відраза на приготовану кимось їжу, їла тільки запаковане щось
жижифреймут• 08 июля 2023
Автор, не звертайте увагу. На мою думку, ви зробили правильно. У мене були тиждень гості. Дитина теж нічого не їла, вона не казали грубих слів, просто нічого не хотіла їсти і ходила голодна. Я запропонувала мамі самій приготувати дитині те, що вона любить. І додала, що це не нормально, що дитині неможливо підібрати меню. Мама там щось готувала, а дитина все одно не їла. Я маю молодшу доньку, що погано їсть. Тож я прошу її за кожним прийомом їжі їсти хоч трохи корисних продуктів. Ми так домовились і це працює
З понеділка на дієті• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ви вважаєте , що мама не образилась би, якщо би я звернулась до неї ’Оксана поясни будь ласка своїй дитині, що казати гадості за столом на їжу, яку ми їмо- це не ввічливо і негарно’?
Оксана, затули пельку своїй дитині!)))

Метелики на душі• 08 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Удалено администрацией...
Ну хорошо - они тупые - а автор умная? приготовить мегастранную еду - где двое детей. это тоже не признак ума. просто автор готовила странную еду и думала, что все будут восторгаться - а вышло не очень.
Опля Картопля• 08 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Він вільний у мене 🤣
Іншому хлопчику 6 років я ж не винна шо він не вміє спілкуватися і насуплений як його мама
В 3 роки дитина не зовсім розуміє все часто хоче дружить з дітками і він не штовхався просто підходив близько 🤣🤣🤣

Ну ви ж свята жінка у вас все ідеально 🤣
Тепер знатиме межі,ваш вільний)
Вкаблучках• 08 июля 2023
Ребенок, конечно, невоспитанный.
Плохо, что на столе не было детской еды - мало, кто в таком возрасте ест мясо, рыбу и салаты
Если мы ждем гостей с детьми - всегда спрашиваем, что ест ребенок. И никто не фукает
Добрая свекровь• 08 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Нет, не терпеть.. у автора есть рот, которым нужно сказать родителям, чтоб сделали замечание или как - то отреагировали на своего ребёнка, который фекает и не культурно ведёт себя за столом, потому что родители отвечают за действия своего 6 летнего ребёнка.
А батьки самі цього не бачать?
З понеділка на дієті• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ні, зробила зауваження і проблем нема.
Проблеми були, аби сиділа і слухаал.
Мама мені постфактум накатала ображену смс.
а что написала вам мама?
З горіха зерня• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Можна мовчки не їсти, я не наполягала
Та і взагалі ніхто вже не наполягав, а дитя вирішило довести всім свою цінну думку про свій ’тонкий смак’
Тому що маманя була солідарна з дитиною, тому і дозволяла, самій незручно казати, а що з дитини візьмеш, прикинулася шлангом.
Добрая свекровь• 08 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
С чего вы взяли что родственники тупые? Вы тоже были на этом застолье или, вы автор из другого акка пишите? Удивляют, некоторые..
запросто диагнозы ставят не зная людей, полной картины происшедшего, только со слов одной стороны участников событий...
А які, якщо їхня дитина веде себе подібним чином, а мати не реагує?
Козачка• 08 июля 2023
Короче стая злых теток, которые не умеют общаться с людьми и детьми, понимают только я хочу, и почему я должна... Автор, а вы уже думали почему на такую ерунду так отреагировали, и зачем жизнь преподнесла вам эту ситуацию. Вы всегда ведете себя сдержанно и никогда не выходите из себя, не говорите что вам что-то не нравится?
Печальки.нет• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Тобто я мала сидіти і слухати яке буе я їла?
Ви повинні були висловити свою думку мамі дитини, чітко донести їй, що вам неприємно, що ви не зобов’язані подібне слухати.
Печальки.нет• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
це вже не важливо - це її проблеми. Виховувати чужу дитину Ви права не мали. Судячи з кількості лайків\дизлайків в голові наших людей ще не вивітрилась радянщина, коли всі діти були ’спільні’ і морально (а інколи і фізично) можна було пошарпати будь-яку чужу дитину.
Добрая свекровь• 08 июля 2023
Ответ дляПечальки.нет
Ну, да, все що вам не подобається - то радянщина )))
Казати мамі можна,якщо вона сама не бачить ситуації, але тут мама сиділа поруч. Вона не бачила чи не розуміла, що її дитина поводиться негарно й псує настрій оточуючим?