В шоколаде• 07 июля 2023
Чужа дитина критикує їжу - ваше ставлення.
До нас на свято прийшли родичі.
Дитина 6 років - нічого не їсть окрім кабаносів.
За столом, коли мама умовляла поїсти хоть щось нормальне у відповідь: " ФЕ" "БУЕ".
Умовляння закінчилися, а БУЕ залишилося.
Дитя розповідало досить тривалий час, що їжа відвратна і як взагалі таке можна їсти.
Ресторанна їжа : запечена дорадо, морепродукти, м´ясо, салати .
Я не витримала і зробила суворе зауваження, що так поводити себе за столом геть негарно.
Що ти можеш взагалі нічого не їсти, а сидіти і розповідати, що ми їмо "буе" нам не треба - так робити негарно.
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Вкаблучках• 08 июля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мої діти теж би не їли перераховану вами їжу, але своє фе не висловлювали б поки не спитають. А якби чужа дитина так поводилась, я б почала перед нею показово мммм- кати, показуючи як мені смачно. Люблю дразнити того хто критикує. На дитину б точно не образилася, так як ображатися дорослому на дитину просто смішно.
Тогда за столом было бы как минимум 2 странных человека ))))
дамаАмстердама• 08 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Та я не была удивлена)) там девочка оторви и выкинь)))
понятное дело:шо мама-шо доця...
такую компанию лучше избегать.
не терплю разбалованных детей.
такую компанию лучше избегать.
не терплю разбалованных детей.
Печальки.нет• 08 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Ну, да, все що вам не подобається - то радянщина )))
Казати мамі можна,якщо вона сама не бачить ситуації, але тут мама сиділа поруч. Вона не бачила чи не розуміла, що її дитина поводиться негарно й псує настрій оточуючим?
Мами, як і діти, різні бувають! Але приструнити потрібно саме її.
І це не випадок, коли мені просто не подобається, не знаю, як в інших країнах, але в Канаді за таке стороннє виховання можна скаргу написати і це не просто так..
Доросла чужа жінка проти дитини 6 років - так, це зразок виховання
Чому дитина так себе веде знають тільки батьки. Можливо в неї якісь проблеми з розвитком, можливо просто не вихована, розбалувана.. Це вже батьки мають розбиратися.
Добрая свекровь• 08 июля 2023
Ответ дляПечальки.нет
Дорослу людину (маму) вже не виправити, то нащо до неї звертатися? З дитиною шанси ще є. То ж автор, може послугу тій дитині зробила, бо мама її не виховує. І що значить ´доросла людина проти дитини´? Вона ж на неї не кидалася, просто пояснила правила поведінки. Мама дитини теж доросла, то виходячі з ваших слів, теж доросла проти литини
Шиворот Навыворот• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Піцца була, дитині не зайшла.
Дитятко їло фрі і окрім фрі більше ні нащо не зголосилося.
Мама наполягала, дитя - протестувало.
Наполягання скінчилося, а протестувати виявилось прикольним.
Мама наполягала, дитя - протестувало.
Мамке было обидно, что не удалось на шару напихать дите дорогой едой...
Печальки.нет• 08 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Не плутайте людей, яких дитина любить, які для дитини рідні і чужих, сторонніх людей - це різні речі.
Якщо батьки нікудишні, то про які шанси для дитини Ви говорите? Та мама потім пожаліє дитятко, що на неї насварилась чужа баба-яка і ще гірше зробить!
Подібні претензії потрібно озвучувати саме батькам - це їх трохи отверезить, а коли дитина чує ці претензії зі сторони - це взагалі супер.
Точная копия плова• 08 июля 2023
Мне было бы всё равно )
Абсолютно
Пусть хоть корчится
На малолетних выродков обращать внимание...
Ну, такое
Зачем это надо? 😀
Абсолютно
Пусть хоть корчится
Ну, такое
Зачем это надо? 😀
З горіха зерня• 08 июля 2023
Ответ дляПечальки.нет
Чого це сторонні, вони ж родичі.
Добрая свекровь• 08 июля 2023
Ответ дляПечальки.нет
Про шанс про дитини, то була шутка.
Автор не повинна виховувати ні дитину, ні її батьків. Їй було потрібно тільки одне - закрити рот дитині, яка псувала настрій всім за столом. Як я розумію, автор, що хотіла - отримала.
Як батьки будуть виховувати дитину і що казати наодинці - то їх справа, як виховають, те й отримають. Але дитина тепер знає, що в домі автора за столом фукати неможна.
ХвилювАллочка• 08 июля 2023
вообще нет никакого дела до поведения других детей и взрослых. я за собой слежу и своими детьми.
ХвилювАллочка• 08 июля 2023
автор так раскошелилась на дорадо, а кто то посмел сказать, что это фу и бе. Конечно автору обидно. А может они еще и поковыряли то дорадо и не съели, а деньги уплОчены.
Поліцейський патруль• 08 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Удалено администрацией...
Не дуже й адекватная. Дитині 6 років,не 26
Воленс-неволенс• 08 июля 2023
Ответ дляПечальки.нет
це вже не важливо - це її проблеми. Виховувати чужу дитину Ви права не мали. Судячи з кількості лайків\дизлайків в голові наших людей ще не вивітрилась радянщина, коли всі діти були ’спільні’ і морально (а інколи і фізично) можна було пошарпати будь-яку чужу дитину.
Давайте тогда дворян вспомним,которые пороли детей и дальше детской до определенного возраста не пускали. Ни о каком сидении за столом и речи не шло.
Воленс-неволенс• 08 июля 2023
Ответ дляПечальки.нет
Значит встали и ушли, или не ходят никуда с балованным ребенком,зачем ждать чужой реакции?
Печальки.нет• 08 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
ну все вірно.., але вона може цього не розуміти, ігнорувати, не вважати важливим. Може людина така собі недбала, пофіг на почуття інших. Тому протест потрібно чітко адресувати в її сторону, захистити себе, дати відпір. А те що мама -’зірка’ образиться - це вже її особисті проблеми. Нехай займається собою. Це повністю її зона відповідальності.
Хочу на Балі• 08 июля 2023
Ответ дляПечальки.нет
Ну почему чужой человек? Они родственники— одна семья.
ЯблокоРаздора• 08 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Ви озвучуєте ці правила на вході в квартиру і попереджаєте гостей про наслідки їх недотримання? Якщо так, то я з вами погоджуюся. Якщо ж ні, то претензії тільки до дорослих, які не можуть нормально виховувати своїх дітей.
Ха, в такому випадку мама на вході має озвучити заборону зауваження своїй дитині. Я керуюсь КК, і нічого крім КК
ЯблокоРаздора• 08 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Хто вам забороняє?) Взагалі не варто запрошувати людей, які вас напружують та псують настрій. Мабуть, автор і раніше помічала подібні закиди? Але все ж питання вирішується не з дітьми. Бо великої клепки не треба, щоб дитину поставити на місце, а от маму не заважало б привести до тями.
Я не святкую вдома нічого і не збираюсь. Вдома тусять друзі дітей без батьків, тому кажу їм прямо свої зауваження, ніхто не ображається. Але я вмію розмовляти з дітьми.
Пишу_граммотно!• 08 июля 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Зіна: ні учіте мєня життя лучше памагіте матеріально
тоді сидіть вдома за зачиненими дверима і чекайте)
Меряю линейкой• 08 июля 2023
Ответ дляTammy21
Угу. Як і з авторкою допису?
С автором все ок, а вот к родителям есть вопросы
Анонимус Я• 08 июля 2023
Ви така невпевнена в собі, що воюєте з дитиною? Святкуйте тоді самі
Подмигашка• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Тобто я мала сидіти і слухати яке буе я їла?
Ви мали звернутись до мами
Метелики на душі• 08 июля 2023
Ответ дляТочная копия плова
Мне было бы всё равно )
Абсолютно
Пусть хоть корчится
Ну, такое
Зачем это надо? 😀
Абсолютно
Пусть хоть корчится
Ну, такое
Зачем это надо? 😀
сделать стол для взрослых и то - не всем взрослым такое подойдет - а потом морду корчить, что ребенок сказал в силу возраста и недостаточного воспитания правду об еде
Метелики на душі• 08 июля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
у меня и к автору есть и к родителям. зачем приглашать детей - если стол делается под взрослых
Просто красавица• 08 июля 2023
Ответ дляПечальки.нет
Тому мати має реагувати на таку поведінку своєї дитини - сама - після першого ’бее’.
Вона не відреагувала і після декількох
Меряю линейкой• 08 июля 2023
Ответ дляМетелики на душі
Думаю, отдельно ребенка никто не приглашал, а шел как дополнение к родителям.
Молчавочка• 08 июля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А)))Понятно. Даже представила. Вас уговаривали или попробовали из интереса?
уговаривали, как обычно.
а я по запаху уже поняла что габэла 😅
Зато помню на всю жизнь
а я по запаху уже поняла что габэла 😅
Зато помню на всю жизнь
Всміхайлик• 08 июля 2023
Я бы сказала, что не ваше дело, что говорит другой ребенок и что вы не в праве читать ему морали
Лучше лечите свою голову, чтоб детские (да и в принципе любые) разговоры не влияли на ваше поведение