В шоколаде• 07 июля 2023

Чужа дитина критикує їжу - ваше ставлення.

До нас на свято прийшли родичі.
Дитина 6 років - нічого не їсть окрім кабаносів.
За столом, коли мама умовляла поїсти хоть щось нормальне у відповідь: " ФЕ" "БУЕ".
Умовляння закінчилися, а БУЕ залишилося.
Дитя розповідало досить тривалий час, що їжа відвратна і як взагалі таке можна їсти.
Ресторанна їжа : запечена дорадо, морепродукти, м´ясо, салати .
Я не витримала і зробила суворе зауваження, що так поводити себе за столом геть негарно.
Що ти можеш взагалі нічого не їсти, а сидіти і розповідати, що ми їмо "буе" нам не треба - так робити негарно.
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Всміхайлик• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Тобто я мала сидіти і слухати яке буе я їла?
А что, от этих разговоров ваша еда превратилась в буе? Что у вас с самооценкой? Беда просто

Всміхайлик• 08 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
Тому мати має реагувати на таку поведінку своєї дитини - сама - після першого ’бее’.
Вона не відреагувала і після декількох
И автор решила, что имеет право вмешаться? С чего бы?
Любительница• 08 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Поведінка дитини в такому віці говорить про неправильне виховання. Тому претензії тільки до батьків. Дитина в даному випадку не винна. Ви не мали права робити їй зауваження.
Якщо яжемамка не справляється з вихованням, то цим займуться інші.
В другому випадку залишайте своїх дітей дома
Гл. Амурная• 08 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Не дуже й адекватная. Дитині 6 років,не 26
Удалено администрацией...
Мелочунь• 08 июля 2023
Ну сказали бы межлу прочим, а что же ты ’чудовище’ любишь кушать, оно кабаносики, а вы бы и рассказали из чего делают кабаносики, видео еще можно показать с ютуба из мясокомбината)))
ИМХОля• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ви вважаєте , що мама не образилась би, якщо би я звернулась до неї ’Оксана поясни будь ласка своїй дитині, що казати гадості за столом на їжу, яку ми їмо- це не ввічливо і негарно’?
Неважливо образилися би чи ні, ви мали сказати мамі.
Стриптизерка• 08 июля 2023
У мене був такий випадок, дуже соромно було за свою дитину. Лежала з сином в лікарні, там годували жахливо. Одна мама з палати була місцева, поїхала додому, щоб наготувати нормальної їжі. Повернулась і пригостила інших дітей пюрешкою. Всі їли нормально, а у мого прямо рвотний рефлекс почався. Хоча спочатку він мало не накинувся на ту пюрешку, а вона йому не зайшла. Та мама таким поглядом дивилась на мого малого, мабуть, ледь стримувалась, щоб тарілку йому на голову не надіти. Це дійсно дуже неприємно, тому я спокійно до такого ставлюсь. Я своїх дітей намагаюсь не водити в гості, бо вони реально там нічого не їдять.

Tammy21• 08 июля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
С автором все ок, а вот к родителям есть вопросы
Дитячі, інфантильні реакції -- це ок? Ну ок)
Tammy21• 08 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Удалено администрацией...
Я просто кину репорт за перехід на особистість. Можливо це змотивує вас вчитися спілкуватися більш логічно та екологічно.
Але і відповім, так. Ви маніпулюєте, при тому на низьких вібраціях) Дитина безумовно особистість, але і фізично, і емоційно то незріла особистість, яка ще не прокачалася у соціальних взаємодіях та, навіть юридично, не несе відповідальність за свої вчинки. Воювати з малими дітьми виправдовуючись їх суб´єктність це дуже-дуже не розумно та підло. Ви такими тезами можете дійти до виправдання секс.згоди для неповнолітніх.
Клептоманка• 08 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Виходить, що доросла людина з дитиною може справитися, а з його мамою слабо?
Tammy21• 08 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
І прилюдно їх принизити, акцентувавши їх нікчемність як виховатилів? Згодна.
Як у вас з соціальною взаємодією з оточуючими? Вам часто відмовляють? Чи є друзі? Часто потрапляєте у незручні ситуації, маєте конфлікти? Запитую не для того, щоб образити, просто трошки не розумію як доросла людина, у якої все більш-менш ок з комунікацією може таке писати.
Просто красавица• 08 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Потому что автор в своем доме. И в своем доме она не хочет портить настроение ни себе, ни другим гостям из-за невоспитанной семьи гостей. По тексту выходит так, что автор какое-то время молчала, но за это время мать ребенка никак не отреагировала. Значит, мать не понимает, что такое поведение в гостях недопустимо.
Любительница• 08 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Так не мама фукає.
Ну і це не з вулиці дитина, а особисто до мене не ходять гості люди, дітям яких я чи хтось інший не може зробити зауваження, або які не можуть зробити зауваження моїм дітям.
Є тільки одна сусідка, яка вважає так як ви-так її восьмирічна вкрав вже 3 телефони, постійно краде гроші. А вони всім розказує, що йому зауваження не мають право робити.
Клептоманка• 08 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Ха, в такому випадку мама на вході має озвучити заборону зауваження своїй дитині. Я керуюсь КК, і нічого крім КК
В даному випадку, кого й потрібно виховувати, то це маму.
, яка не здатна привити норми поведінки своїй дитині. Ну чому ви не розумієте, що всі ці дитячі викиди і закиди, то є недбале виховання?
Клептоманка• 08 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Так не мама фукає.
Є ситуація позаштатні, коли по іншому немає можливості вплинути. Але ж тут мама поряд. Все каміння має летіти в її сторону. І нехай вона вже сама там розбирається. Декілька разів почервонів і змінить свою методику виховання.
Ручки-Крючки• 08 июля 2023
Ну там мама видно неадекват. Вона б мала сама це зауваження зробити, а не ви. І ще й образилась, бо дитятко то золоте, а тітка мимра критикує. Не звертайте увагу, хай йде лісом. Менше буде спілкування, менше бачитимете ту невиховану дитину.
Просто красавица• 08 июля 2023
Как быстро укореняются штампы...
По мнению написавших, что автор не имела права делать замечание напрямую ребенку, тогда таким мамам не стоит водить своих детей ни в детский сад, ни в школу, ни в университет, так как там делают замечания, учат и воспитывают их детей напрямую. В другие общественные места, где придется контактировать с людьми, скорее, тоже, так как есть правила поведения в обществе, написанные для всех, но о них забыли. Видимо, пришло время напоминать. Абсурдно звучит, но, возможно, нужно ввести обязательный экзамен на знание таких правил и норм, чтобы подобных дискуссий и ситуаций не возникало, раз своим умом некоторые не справляются
Миззери• 08 июля 2023
Я с детьми очень легко нахожу общий язык , все дети меня очень любят почему-то
Я общаюсь с ними нейтрально шутливо без сюсю и нравоучений
Ответила б типа -хочешь закажу тебе сейчас жаренную задницу носорога ? Специально для таких гурманов как ты можно приготовить
Они смеются и не вредничают
Недавно чужой ребенок пристал с тем что пальчик болит (там царапина ) я говорю -давай откушу палец и болеть не будет , посмеялся и успокоился
Даха-сваха• 08 июля 2023
все правильно сделали. если родители не в состоянии воспитать ребенка и научить себя вести, то нечего вести ее в компанию - пусть сидит и буэ делает дома! я эту семью к себе больше бы не приглашала - зачем мне в свой праздник в своем доме это буэээ?!.

Всміхайлик• 08 июля 2023
Ответ дляПросто красавица
1. Тогда автору нужно сразу огласить, что в ее доме можно только нахваливать ее стряпню, не высказывать своего мнения и вести себя так, как хочется только ей. Ибо она нервная инфантильная девчонка еще Интересно, кто при таком раскладе захотел бы у ней прийти
2. Если слова ребенка способны испортить ей настроение, то дело не в ребенке и словах, а в ней. Я бы на такое поведение так не реагировала, мое настроение не зависит от слов и действий окружающих, а тем более детей. Но автора это зацепило. Почему? Ущемленное самолюбие
Деметра-c3d4• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ви все зробили правильно. Це де вже можна терпіти коли дитина 6 років за столом своє фе буде показувати.
Ще тільки і лишилося, як помовчати.
Клептоманка• 08 июля 2023
Ответ дляМиззери
Они смеются и не вредничают
Ви диво) Але, нажаль, не всі так можуть. Судячи по коментарях тільки й вміють, що на малих дітях самостверджуватися.
Вилами по воде• 08 июля 2023
Треба було сказати: ГАМНА НАЇШСЯ
так старші люди говорили, коли ми малі не хотіли їсти
ГугелП@лАмался• 08 июля 2023
Автор, поведінка дитини недоречна.
Але я і дитину розумію.
Що дитина мала істи? дорадо, морепродукти?
Це страви для дорослих!

якщо запрошуєте діток-треба попіклуватися і про
них
Шопингмонстр• 08 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Автор, поведінка дитини недоречна.
Але я і дитину розумію.
Це страви для дорослих!

них
На 19 сторінці можна відібрати відповіді автора і прочитати, що дитяча їжа там була.
І одна справа,коли дитина не їсть, а інша - бекає на чужому святі, а їх мати сидить при цьому з блаженною посмішкою.
Малявка ще та• 08 июля 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Автор, поведінка дитини недоречна.
Але я і дитину розумію.
Це страви для дорослих!

них
Будь ласка, читайте уважніше. Більш доречна для дитини їжа також була. А також була мама дитини, яка взагалі ні про що не піклувалася.
Всміхайлик• 08 июля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мої діти теж би не їли перераховану вами їжу, але своє фе не висловлювали б поки не спитають. А якби чужа дитина так поводилась, я б почала перед нею показово мммм- кати, показуючи як мені смачно. Люблю дразнити того хто критикує. На дитину б точно не образилася, так як ображатися дорослому на дитину просто смішно.
Предполагается, что у взрослого, в отличие от ребенка, ума должно быть побольше
Но нет, многие выросли, а мозгами остались классе в пятом
Кава з перцем• 08 июля 2023
У подруги двойня, так вот, одна из девочек когда им было по 5-6 лет по полу каталась, орала, когда еда не нравилась. Вторая- спокойная и ела, все, что дают. Это я про воспитание, оно у них было одинаковое. Когда мы приходили в гости, всегда был отдельный стол для детей в детской, взрослые разговоры им ни к чему. Ну и девочке той,что орала и каталась в 6 лет по полу уже 12, - отличница, участвует в олимпиадах, адекватная девочка. Мне и в голову не приходило, когда они малые к нам приходили в гости, выяснять с ребенком отношения и ее поучать, а она не только ’ БУЭ’ выдавала , просто переводили внимание на игры, или оставляли ее в покое, не ест и ладно
Просто красавица• 08 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Инфантильность есть - в Ваших словах. Вы, как обидчивый подросток, пытаетесь перевернуть все с ног на голову и представить это истиной. Это элементарная культура поведения в обществе. Очевидно, - не для Вас, - что вести себя как попало в чужом доме не следует, впрочем, как и в собственном, но это другой вопрос. В чужой монастырь, знаете ли...
Ирина_Б_• 08 июля 2023
не рвите сердце, если ребенка не воспитали и родители сами бычье, то в этом не ваша вина).