В шоколаде• 07 июля 2023

Чужа дитина критикує їжу - ваше ставлення.

До нас на свято прийшли родичі.
Дитина 6 років - нічого не їсть окрім кабаносів.
За столом, коли мама умовляла поїсти хоть щось нормальне у відповідь: " ФЕ" "БУЕ".
Умовляння закінчилися, а БУЕ залишилося.
Дитя розповідало досить тривалий час, що їжа відвратна і як взагалі таке можна їсти.
Ресторанна їжа : запечена дорадо, морепродукти, м´ясо, салати .
Я не витримала і зробила суворе зауваження, що так поводити себе за столом геть негарно.
Що ти можеш взагалі нічого не їсти, а сидіти і розповідати, що ми їмо "буе" нам не треба - так робити негарно.
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Сметчица• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Дитинка принишкла після зауваження.
А мамо образились
Мамо ) це ж треба скільки зверхності до родичів ) нафіг запрошуєте людей які вам так неприємні на свята ?

После 18• 08 июля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Автор, тепер з вами, не те що за стіл не сядуть, а навіть гектар не розділять
Ви, як для дорослої жінки дуже впічятлітільна.
Які кордони між тією дитиною і вами, вона вас що, на брудершафт запросила?
И слава богу.
Сестра мужа пусть держится подальше от автора и ее семьи !
дамаАмстердама• 08 июля 2023
Ответ дляВредняжка
Ну не подобається дитині ця їжа,я за будь яким столом моду сказати - що це не смачно!!! Що в цьому поганого? Чи Вам приємніше слухати- все таке добре….
а за будь-яким столом можете промовчати, як вихована людина?
Борець за гаманець• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
...і продовжували би тему ’ ФУУУУ, ну і гидка ваша печінка.. Ну як ви її їсте?!!! Буе, просто буе. Не можу на це навіть дивитися. Мене зараз знудить’

Вам це властиво?
Ну тут я вже не дитина. В дітей мозок працює по іншому, їм не так легко контролювати свої емоції, і я думаю це продовжувалось, для того щоб мама не задовбувала з своїм з’їж трохи, і точно не для того, щоб образити автора
Семицветка• 08 июля 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Якщо проблеми з розвитком
Да, если у ребёнка проблемы с умственным развитием, то, без вариантов, не права автор.
Зрадорозганячка• 08 июля 2023
Ответ дляСметчица
Щоб самосвердитися.
Сметчица• 08 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
автор как минимум потратила собственное время и деньги и это заслуживает уважительного отношения
Удалено администрацией...

дамаАмстердама• 08 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
Хз, я як була мала, мені майже вся ’доросла’ їжа була гидкою, в гостях нічого не їла крім солодкого, але фукати і бекати вголос навіть в голову не приходило. Дитина явно з мамки і/або з татка бере приклад. Ну або у вас дійсно були прям специфічні страви на дитячий смак і нюх))
хорошая была традиция накрывать стол детям отдельно,но нет...усаживают за стол со взрослыми,которые пьют алкоголь.
автор В шоколаде • 08 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Дитя ж з мамою була, післ третього БУЕ, мама могла б зрозуміти, що настав її зоряний час ’контролювати емоції’ і напинити гру в ’ФЕ’
Зрадорозганячка• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Перестаньте ненавидіти родичів, це принесе шкоду в першу чергу Вам.
ФруктЕщеТот• 08 июля 2023
Ответ дляСметчица
Удалено администрацией...
автор им и в лицо сказала

а кто такие родственники? у них что есть экслюзивное право являться в чужой дом и позволять проявлять своим детям неуважительное отношение? зачем они? портит настроение? вон из дома, учиться себя вести

ваша точка зрения очень странная
Умничка-помощничка• 08 июля 2023
Ответ дляПосле 18
Была пица и картошка фри. .

Шо этой хороняке ещё надо было ?
Терпеть не могу расбалованых детей.
Я так понимаю это воспитаннейшие взрослые вошли в чат?)))
Фокус-Покус• 08 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Поведінка дитини в такому віці говорить про неправильне виховання. Тому претензії тільки до батьків. Дитина в даному випадку не винна. Ви не мали права робити їй зауваження.
Та прям не мала права, якщо батьки морозяться, то все правильно автор зробила
Сметчица• 08 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
автор им и в лицо сказала

ваша точка зрения очень странная
Що вона сказала їм ?де прочитати ? Тільки дитині сказала читаю
Клин_Кляйн• 08 июля 2023
Ответ дляСметчица
Воює з дітьми і устрицями
😂😂😂😂😇
ФруктЕщеТот• 08 июля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
приведите нам пример,в чем же такая особая польза родственников?
пригрузить какой-то ненужной ерундой и испортить настроение не соблюдая границ по-родственному?
Борець за гаманець• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ну ось, мама повинна була це зупинити, а не постороння тьотя, якби мене це аж так би залізо, я б сказала їй «може ти це зупиниш, нам за столом трохи неприємно це чути, і точно б не нападала на дитину.
Така бойова Я• 08 июля 2023
То есть, мама провоцировала дочку бекать
За столом.
Не заботясь об аппетите окружающих
А автор плохая?
Я все правильно поняла?
После 18• 08 июля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Воспитанные взрослые вышли, остались только не воспитанные.

автор В шоколаде • 08 июля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
А мама не зупиняє, сидить і милується.
Дитина імітує (жартома звісно) рвоту і розказує дуже голосно, що нічого огиднішого вона в житті не бачила.
сЛАдКОежКА• 08 июля 2023
Інші гості також фу і бє не зобовʼязані були вислуховувати. Якщо мамця дитини проблеми не бачить і приморожена, то автор подбала про те, щоб інші гості могли бути позбавлені коментарів. Автор висловилася тактовно, без образ та переходу на особистості, не змушувала їсти ту рибу нещасну.
Леди Репях• 08 июля 2023
Вы всё правильно сделали.
Они у Вас дома и должны вести себя нормально и не портить праздник. Все. Включая детей.

Выход: больше их не приглашать. Зачем Вам эти кривляния в следующий раз?
Да Щас же• 08 июля 2023
Ну якщо ви вже встали на один рівень з 6-річною дитиною, то треба було на її мові розмовляти:) сказали б «це твої смердючі кабаноси з гівна зроблені, фуууу»
Зрадорозганячка• 08 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Я теж не розумію нащо автор запрошує родичів, яких терпіти не може, з якими готова боротися за якісь границі з їх дітьми наче в дитсадку. З якою метою?
автор В шоколаде • 08 июля 2023
Ответ дляТака бойова Я
За столом.
Не заботясь об аппетите окружающих
А автор плохая?
Я все правильно поняла?
Так, ви все вірно зрозуміли. )))
Бо це шестирічка.
Бо це чужа дитина
Бо всі діти так роблять
і борони боже сказати, що це не гарно, - буде до психотерапевтах ходити ще 20 років
Муууумие• 08 июля 2023
Ви не праві
Бо це дитина

Вона не так мислить як ви
Да Щас же• 08 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Ви не праві
Бо це дитина

Вона не так мислить як ви
Ну мамке автор побоялась высказаться)) а 6- летке то можно 😂
Така бойова Я• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Так, ви все вірно зрозуміли. )))
Бо це шестирічка.
Бо це чужа дитина
Бо всі діти так роблять
Пусть ходит
Может он научит.
У меня знакомая и в 26 может бэкать за столом.
Это треш
Сметчица• 08 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
автор им и в лицо сказала

ваша точка зрения очень странная
Вон так вон ) вы не первая тут козыряете этим , что типа выгнала бы таких родственников ) люди вы на приколе ? Меня Бы и выгонять не пришлось я бы встала и уехала если бы такая как. Авториха нахамила моему ребенку ) и при Том что я не говорю что ребенок прав , нет , я говорю что автор на одном уровне с ним ) абсолютно невоспитанныя глупя тетка ) но из ситуации есть выход другой ) замечание не обязательно суровое ) . . Дальше за моим столом сидят только проверенные годами люди которых мне больно обидеть и которыми я дорожу , а у автора презрение к той маме не скрываемое .
Мороженная курица• 08 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Никто и не ругался, ему просто сделали абсолютно логичное замечание.
Ребенок 6 лет не равен по развитию одноклеточному, и такое свое поведение он прекрасно понимает. Как и многое другое.
Вам это зачем, все эти замечания...