В шоколаде• 07 июля 2023
Чужа дитина критикує їжу - ваше ставлення.
До нас на свято прийшли родичі.
Дитина 6 років - нічого не їсть окрім кабаносів.
За столом, коли мама умовляла поїсти хоть щось нормальне у відповідь: " ФЕ" "БУЕ".
Умовляння закінчилися, а БУЕ залишилося.
Дитя розповідало досить тривалий час, що їжа відвратна і як взагалі таке можна їсти.
Ресторанна їжа : запечена дорадо, морепродукти, м´ясо, салати .
Я не витримала і зробила суворе зауваження, що так поводити себе за столом геть негарно.
Що ти можеш взагалі нічого не їсти, а сидіти і розповідати, що ми їмо "буе" нам не треба - так робити негарно.
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
УраганнаЯ• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
чоловіки мене підтримали. Образилась тільки мама.
Бо чоловіки мудріші за вас)
Вам би над риторикою своєю попрацювати.
А батько дитини її вдома пожурить за неприйнятну таку поведінку, а потім приголубить, чмокне у лоба і скаже:
-Мала, ти більше так не роби при знервованій тьоті, але ти була права! Дорадо і салат дійсно було бееее!
Вам би над риторикою своєю попрацювати.
В шоколаде
• 08 июля 2023
Ответ дляМуууумие
На днях на мою дитину 3 х років накинулася мама хлопчика біля якого крутився мій син в супермаркеті
Різко голосно крикнула —відійди— не штовхайся ми аж підпригнули з переляку
Я її спитала чого вона так кричить, малий грається не сильно розуміє межі
Вона почала агресивно шось бурмотіти
Але я не дозволила їй кричати на мою дитину і пояснила хто вона 🤣🤣🤣 і кричить хай на своїх дітей
Тож мама тієї дитини права що образилася
Робіть зауваження своїм дітям і не чіпайте інших
Ви не маєте права на це
Мене так дивують люди у яких їх діти святі а чужі найгірші
Вона почала агресивно шось бурмотіти
Ви не маєте права на це
Чого ви не пильнуєте межі вашої дитини і дозволяєте їй штовхати чужих дітей. Чому ваша трирічка вештається сам супермаркетом?
ФруктЕщеТот• 08 июля 2023
Ответ дляСметчица
Вон так вон ) вы не первая тут козыряете этим , что типа выгнала бы таких родственников ) люди вы на приколе ? Меня Бы и выгонять не пришлось я бы встала и уехала если бы такая как. Авториха нахамила моему ребенку ) и при Том что я не говорю что ребенок прав , нет , я говорю что автор на одном уровне с ним ) абсолютно невоспитанныя глупя тетка ) но из ситуации есть выход другой ) замечание не обязательно суровое ) . . Дальше за моим столом сидят только проверенные годами люди которых мне больно обидеть и которыми я дорожу , а у автора презрение к той маме не скрываемое .
уверена, что у вас воспитанный ребенок, поэтому вы себе даже представить такую историю не можете
ко мне тут недавно приятельница заявилась и давай раздавать непрошенные советы, а на самом деле ее тупо душила жаба, больше этой чувырлы в доме у меня не будет, а еще рассказала что мы живем на территории кладбища, на могильнике... элитный район Варшавы если что... тут весь город такой могильник, так как город был уничтожен немецкими фашистскими войсками
УраганнаЯ• 08 июля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Короче драка состоялась, праздник можно считать удавшимся
Чоловіки пішли на пиво, докупивши ще кабаносів
ФруктЕщеТот• 08 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
Ну можете назвать ’выяснение отношений’, сути не меняет) женщина средних лет и ребенок шестилетка)
родственница имеет право повоспитывать представителя младшего поколения
Сметчица• 08 июля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Ви щось вживали сьогодні? ))) Чи безграмотні від природи?
Вас справді турбує моя грамотність? Якщо так то продублюю більш грамотно ще раз ) )» ваш
поріг їм нах не всрався .як і ваші поради кому сидіти вдома)
УраганнаЯ• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Якось не спало на думку. Непоганий варіант, возьму собі на озброєння
З цього і потрібно було починати)
Що вам ще в БК накидати?
Леди Репях• 08 июля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Перестаньте ненавидіти родичів, це принесе шкоду в першу чергу Вам.
В смысле? Автору сидеть и смотреть, как ей портят досуг? Автор рассчитывала хорошо провести время. А ребёнок её бесил своим хамством. У всех свои ’болевые точки’. Да, автор возмутилась. И правильно сделала) Иначе бы сидела и слушала на своём мероприятии всякие гадости...зачем? Она устранила проблему по-своему и продолжила веселье)
Я уважаю таких людей. Решают вопросы, а не ноют потом пост-фактум.😎
сЛАдКОежКА• 08 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Вона почала агресивно шось бурмотіти
Ви не маєте права на це
Вона почала агресивно шось бурмотіти
Ви не маєте права на це
Ситуація: гуляю в парку з похресницею. Вона мала, 1 рік, сидить у візочку. Просто йдемо алеєю. Підбігають чиїсь діти, починають тикати в малу і кричати щось типу «ой, яка маленька, мама, дивись». Реально просто зненацька тикати малій в обличчя. Мама посміхається та умиляється. Я не буду чекати, доки чужа дитина брудними руками лізе в очі «моїй» причому доволі агресивно і зроблю зауваження, щоб убезпечити мою. І мені пофіг, наскільки образиться мама чужої. Бо батьки несуть відповідальність за поведінку своїх дітей і мають такі ситуації попереджати, а не морозитися.
Янка-угомонись• 08 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
Вы думаете когда взрослая тётя шикает на чужого шестилетку, это делает атмосферу более благожелательной?)
А якщо мама включає мороз на поведінку своєї дитини то всі мають радіти що дитина імітує рвоту?
Уті путі як мило ваша донечка тут ригачку виконує! Мі мі мі!
Ну типу то ж дитинча хоча я б назвала таку поведінку бидлиня.
Муууумие• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Він вільний у мене 🤣
Іншому хлопчику 6 років я ж не винна шо він не вміє спілкуватися і насуплений як його мама
В 3 роки дитина не зовсім розуміє все часто хоче дружить з дітками і він не штовхався просто підходив близько 🤣🤣🤣
Ну ви ж свята жінка у вас все ідеально 🤣
В шоколаде
• 08 июля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Мені здається, що повне нехтування правилами поведінки за столом стало якимось мейнстрімом.
Полтавська галушка• 08 июля 2023
Ответ дляСметчица
Удалено администрацией...
Вредняжка• 08 июля 2023
Ответ длядамаАмстердама
а за будь-яким столом можете промовчати, як вихована людина?
Я звичайно можу🙈,але для дитини це не обов’язково хвалити те,що насправді 🤮
Томатико• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Так, ви все вірно зрозуміли. )))
Бо це шестирічка.
Бо це чужа дитина
Бо всі діти так роблять
і борони боже сказати, що це не гарно, - буде до психотерапевтах ходити ще 20 років
Бо це шестирічка.
Бо це чужа дитина
Бо всі діти так роблять
До психотерапевта ходиди вам, щоб роз’яснив що таке «ваші кордони», бо у вас проблема з цим
Хочу на Балі• 08 июля 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
То Ви плануєте і далі за рахунок дітей свій ’імідж строгої тьоті’ ростити?
Все не читала. Стесняюсь спросить: почему нельзя делать замечание 6 летнему знакомому ребёнку? Это же не посторонний человек? Да, автор явно не любит родственников — что ж, такое часто бывает. Но если мама не реагирует на бестактное поведение своего ребёнка, значит, сама не понимает этого. Пусть другой взрослый объяснит ребенку, как следует себя вести в гостях. Извините, ребенку скоро в школу. По вашему и учитель не может делать замечания ему?
В шоколаде
• 08 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Він вільний у мене 🤣
Ну от такий вільний і отримав трохи на горіхи від мами шестрирічки.
Той хлопчик не мав бути вашому аніматором.
Викасикрет• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Тобто я мала сидіти і слухати яке буе я їла?
Ні, ви мали звернутись до мами: Наталко, поясни, будь ласка, своїй дитині, що вона поводиться, як нікчема. Ти, що взагалі його вихованням не займаєшся?
Соромно має бути саме батькам. Ви доросла людина, тож і спілкуйтесь з дорослими
В шоколаде
• 08 июля 2023
Ответ дляТоматико
Ні, зробила зауваження і проблем нема.
Проблеми були, аби сиділа і слухаал.
Мама мені постфактум накатала ображену смс.
Проблеми були, аби сиділа і слухаал.
Муууумие• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Я і не просила
Просто заборонила орати на мою дитину
Шкода шо та мама не заткнула вас 🤣🤣🤣 я б це швидко зробила 🤣
Короче вам слова не скажи
Розбирайтеся самі
Просто заборонила орати на мою дитину
Короче вам слова не скажи
Розбирайтеся самі
Сметчица• 08 июля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Аналогічно ситуація ваша підросте підбіжить до маленької ії так само осадять, а потім вона вам з жалем скаже ,мам на мене в парку тьотя накривала , а я нічого поганого не хотіла . Це навіть близько не є схожою ситуації автора .
Хочу на Балі• 08 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Вона почала агресивно шось бурмотіти
Ви не маєте права на це
Вона почала агресивно шось бурмотіти
Ви не маєте права на це
Вам незнакомая женщина сделала замечание, а автор — родственница. Они родные люди.
Не рахую, а вважаю• 08 июля 2023
В першу чергу зауваження мамі, і нехай мама пояснює своїй дитині прийнятну поведінку за столом і манери в гостях.
В шоколаде
• 08 июля 2023
Ответ дляМуууумие
Я і не просила
Просто заборонила орати на мою дитину
Короче вам слова не скажи
Розбирайтеся самі
Просто заборонила орати на мою дитину
Короче вам слова не скажи
Розбирайтеся самі
Дитину свою пильнуйте, затикачка ви
Поки знову не наорали на нього((
Муууумие• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ні, зробила зауваження і проблем нема.
Проблеми були, аби сиділа і слухаал.
О супер мама просто молодець хоч висказалась в смс 🤣
А ви не звіть гостей сидіть дома самі не псуйте людям настрій
Рю
дамаАмстердама• 08 июля 2023
Ответ дляВредняжка
так мова іде про вас, а не про дитину.
уявляю як ви за столом кажете, що риба не смачна, а м’ясо теж так собі...
це можна на банкеті сказати подрузі, що поруч сидить,але не на сімейному святі,в гостях.
Томатико• 08 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ні, зробила зауваження і проблем нема.
Проблеми були, аби сиділа і слухаал.
Ви сказали що захищали свої кордони. Али дитина взагалі до вас не зверталася, на вас не вказувала, спіквалася з мамою. А ви там десь свої кордони приплели.
Сметчица• 08 июля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
А ви Прсото примітив невихований ) в Якого аргументів нуль крім «не пущу на поріг , який нікому і не потрібен )
Муууумие• 08 июля 2023
Ответ дляХочу на Балі
Це ще гірше
Як на мене
В шоколаде
• 08 июля 2023
Ответ дляТоматико
концерт був для всіх і дуже голосно.
Це ж не весілля на 40 душ.
А тихе сімейне застілля.
Це ж не весілля на 40 душ.
А тихе сімейне застілля.