Прокачую сідниці• 08 июля 2023

Девочки, может я глупость думаю, но так не приятно

Есть отношения, длительные. И тут я узнаю что дочка моего мужчины беременна на 4 мес. Случайно увидела по видео. Не приятно что не сказал. Думала у нас доверительные отношения. Или я загоняюсь
Маю декілька думок• 08 июля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ви знаєте, у мене теж відносини з чоловіком 4 роки. І ми вважаємо себе сім´єю. Я навіть не уявляю такого щоб мій син поступив кудись, або його лінка завагітніла і я не сказала про це. Або щоб донька чоловіка завагітніла і він не сказав. Як це взагалі?
Відносини бувають різні: у Вас громадянський шлюб і Ви разом живете чи просто коханці і періодично зустрічаєтесь?

Карма хамелеона• 08 июля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Живемо разом. Періодично його діти, або мої бувають у нас в гостях. Іноді його старший син внука на вихідні привозить. Тому я не уявляю як можна не сказати один одному про важливу подію в житті дітей.
Маю декілька думок• 08 июля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
То у Вас дійсно - спільна родина. А як у автора - ми ще не знаємо.
Запасная спина• 08 июля 2023
Може думає як сказати, що скоро ви будете зустрічатися з дідусем. :)
А може поки що не хоче казати.
У товариша мого хлопця коли була вагітна дружина, сказав: Ірина начебто вагітна.
І тут в цей період взнаю від знайомих тієї Іри, що там срок вже місяць сьомий. А він «начебто вагітна» )))

Автор, спитайте у нього як справи у дочки. Тут вже або розкаже, або ні.
автор Прокачую сідниці • 08 июля 2023
Мы обои в разводе. Встречаемся то у меня то у него. Я брак не планирую. Считала его другом и близким человеком. Дочка замужем живет в другом городе.
Наверняка• 08 июля 2023
Ответ дляОновлена версія
Он отличный отец
Почему?
Айболитная• 08 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Это да .
А он что сказал?

ЖивунаБагамах• 08 июля 2023
Капец вы любопытная и навязчивая. Бедная дочка. Как родит, то будете ей с советами звонить?
Одяг та сумки• 08 июля 2023
тю - может дочка просила не говорить. Вы загоняетесь точно! Мой муж такой что все важное забывает мне сказать - говорит ой а я что не говорил.Ему тайны доверять можно - забудет всеравно. Мужчины не женщины- мог забыть/незнать
Розбещена цяточка• 08 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Он знает
Ну а вам він чого має казати?Так само і ви,про все б розказували?В мене є чоловік для відносин,мене абсолютно не цікавлять його діти і так само мої його.Зустрілися,провели час і в кожного своє.
Маю декілька думок• 08 июля 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Тоді подбробиці життя його доньки не мають ніякого значення. Якщо Ви родину спільну з ним не плануєте. То і ця дружба Ваша з ним наврядчи надовго. Поки є інтимні стосунки. Далі кожний буде доживати окремо. Хтось дітьми і внуками, хтось самітній. А може ще когось зустрітите, з ким ращом можна буде провести старість. Тому донькою цього чоловіка не перейматися.
Маю декілька думок• 08 июля 2023
Вибачаюсь за одруківки - зір поганий(((