Life is Beautiful• 08 июля 2023

Що хоче раша?

1. Що хоче раша? Частину теріторію або щось інше? Навіщо екскалацію конфлікту у 2022 році, яка ціль?

2. Раша виконує обіцянки? Гарантія безпеки в обмін на відмову від ядерної зброї? Мирний коридор в Іловайску?
До чого привели перемовини в Минську?

3. Чому США та інші країни дають зброю Україні, але не дозволяють обстріл теріторію раші? Які в них інтереси, чого хочуть?

4. Коли і чим закінчиться війна для України? Які є варіанти?
Pole• 08 июля 2023
Ответ дляlilu1990
Та короче, якщо хтось планує осісти в Європі, і думає що там стабільне майбутнє... Певне буде розчарування. Тепер вже зрозуміло що будь який мир буде тимчасовим. І розгориться з новою силою, тільки вже у всіх
Поки розгориться у всіх, Україна ризикує згоріти вщент.
trickywicky• 08 июля 2023
Ответ дляJave
Слухайте, а термін ’матрьошки’ це подоляк чи безугла придумали?
Це особистий винахід ботви подоляка
Yuljwa• 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
В том, что они на нас напали я ж не спорю. Просто совсем невыносимо слушать как людям вбивают в голову о том, что рашисты ненавидят каждого украинца и будут убивать пока последнего не убьют.
Абсолютное большинство россиян за этнический геноцид украинцев.
Мы должны стать русскими или убираться.
Такими категориями мыслит минимум 80% их стада, именно так они и вели себя веками, депортации, замещения и , вроде, народа и не было.
Это не нужно вбивать в голову, это знает любой грамотный человек.
Да, массовое физическое истребление они не пропагандируют, но человек не только био организм.
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляJave
Ось фото яке скаже більше за всі слова...
І що? Почитайте дуже цікаве розслідування Верстки щодо цих переговорів. Але ви його не будете читати, бо символ віри буде для вас під загрозою
Манула• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Війни можна було б уникнути обравши бойка або мураєва. Після Тузли, а потім Грузії це все було питанням часу
Так, але ми при Зе зовсім не готувалися(( Згадується відпочинок у Буковелі напередодні чи перли ’Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги’
https://censor.net/ua/n3317208
trickywicky• 08 июля 2023
Ответ дляantoninalav
А, що не так?
Хочеться війни - вперед в окопи і чоловіка свого прихопіть
А хто не хоче війни це не матрьошки, це люди які хочуть жити своє життя в ви ніхто , щоб вказувати іншим як його жити
_Твоя_подруга• 08 июля 2023
Ответ дляYuljwa
В чем конкретно этот выражается?
Сейчас у Украины на сотню танков больше, чем у раши, начинали с соотношения 4 к 1.
Не понимаю, чем конкретно раша сильнее и где её успехи?
На конвенциональном уровне , разумеется.
В том, что война идёт на нашей территории, а не на их
Jave• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Удалено администрацией...
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Якщо у вас є якійсь незадоволення темпами, то можна долучитися до війська і показати як треба.
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ дляJave
Ви звинуватили тодішню владу в трагедії під Дебальцево та Іловайськом, то скажіть но мені шановна а нинішня влада вина в трагедії в Маріуполі, Бучі, Бахмуті, Херсоні?? Вина чи ні? Чи це різні речі?
ще раз спробую повторити, що у кожної влади свої прорахунки, свої гріхи й відповідальність. У кожної. І до Зеленського по закінченню війни ще буде багато питань.
А ви весь час пропагуєте міф, що наче був один святий та МУДРИЙ Петро, а зараз саме лише ісчадіє ада. І що ваші співвітчизники винні в війні бо за нього одного разу проголосували.
Я вам за Дебальцево згадала не на пустому місці, а коли саме ви тут почали кричати про паганий вибір президента. І так дивно що не Янукович чогось найгірший президент, явно проросійський який майдан розстрілював, а Зеленський бо він виграв у вашого ненаглядного Петра. Про огріхи якого я в цьому зв´язку й нагадала, бо він вже себе трохи показав у війні.
автор Life is Beautiful • 08 июля 2023
Ответ дляLady Shop
Да называйте как угодно,но когда хоронят близких в войне которую можно было предотвратить ,то нужно было с Чертом договариваться ,что бы твои люди не гибли.
Чорти обманюють і люди можуть загинути все одно.
_Твоя_подруга• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Вы видели на какой вопрос я отвечала?
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Щось сьогодні довго не записували у зелеботи. У мене до нього купа питань
Я у двох турах голосувала за Порошенка. Думка щодо Зеленського 24 лютого дуже сильно змінилася, а також змінилася щодо людей, який створили собі одного ідола. І вже 4 рік не можуть змиритися з поразкою, тому шукають у кожній дії влади зраду.
Pole• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
500 днів тому росія розраховувала на Київ за три дні, але щось пішло дуже сильно не так. Дійсно це стратегічно дуже вигідна війна, яка до зірок підняла ’авторитет рф у світі’
Раші давно плювати і на авторитет, і на міжнародне право, і на світову спільноту.
Населення рашки живе як жило, а українців не рятує ніякий авторитет.
автор Life is Beautiful • 08 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Например? Что это? Язык украинский и вышиванки?
Право самостійно приймати рішення. Вони хочуть контролювати Україну, я вважаю.
І використовувати в своїх цілях. Це погано для нас.
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляPole
Я під словом авторитет мала на увазі загальне визначення того що можна вважати виграшем у війні по всіх статтях
РойЛеля• 08 июля 2023
Ответ дляJave
Зе такий тут зелений. Зеленіший зеленого.
Навіть оця ще посмішка квартальна.
А зараз на нього глянуть. Людина постаріла і повзросліла на десять років.
На цій фотці для нього наче це все кіно і його несподівано призначили на головну роль найочікуванішого фільма десятиліття
lilu1990• 08 июля 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Очевидно що Україну просра*ли всі починаючи від Кравчука. І це не перший раз до речі. Коли ми пр*сираємо історичний шанс
РойЛеля• 08 июля 2023
Ответ дляМанула
https://censor.net/ua/n3317208
Ну знала людина про війну і треба було відпочить, бо розумів, що не скоро зможе тепер.
Всі ми люди .
От якби це цієї зими фотка була, то тоді б канєшно тринда
trickywicky• 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
ну тобто теперішня влада зруйнувала величезні надбання попередніх десятків літ? В нас було виробництво зброї налагоджене, не гасла ’Армія Мова Віра’ а реальний випуск зброї?
Іловайська й Дебальцева не було, аеропорт в Донецьку - жахливе військове рішення, нікому не потрібна м´ясорубка при сивочолому гетьмані. Я за нього теж одного разу голосувала. Просто не другого. І жодна українська влада, нажаль, не викликає в мене захоплення. Але й валити всіх собак на одного з них я теж таким не займаюсь.
Точно чого не було при попередній владі: величезної кількості могил щодня та ракет на головою щоночі
Jave• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А зараз після публікацій Шабуніна про МО , після призначення голови ВСУ людини яка зі старої системи, після того як Баканов десь гарно проводить час в тей час як хлопці по його винні вже 1.5 років як мертві, після того як татаров набрав політичної ваги, після того як призначили Думу головою АРМИ, і ще сила силена після того думка не змінилась про боневтік
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
так і за Януковича цього всього не було.
автор Life is Beautiful • 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Якщо йому потрібен був лиш Севастополь, то чого він ж пішов на Київ, коли Севастополь вже 8 років був при ньому?
Потрібна вся Україна під контролем. Тому що вони вважають себе імперією, яка сперечається з США за ’зони впливу’.
Jave• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Загальний авторитет його можна вважати виграшем? Чесно для кого? Для тих дітей які загинули бо ми слухали про шашлики можна вважати виграшем також?
Jave• 08 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Навіть оця ще посмішка квартальна.
Мені байдуже який він зараз у мене до нього 100 огида і відраза... був би щирий не назначав би на важливі посади сумнівні особи
Kira2022• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Присоединиться на должности кого? Залужного? Зеленского? Или просто очередным рядовым военным, который ничего не может изменить и просто выполняет приказы? Так какой в этом смысл?
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляJave
Ви 30 тому писали, що ця у цій війни рф виграла у всіх сферах
P. Halliwell• 08 июля 2023
Ответ дляviika65
пост 204тогда еще раз- к чему тогда заламывать руки? ходите спокойно своей нормальной семьей в подвал, радуйтесь тому, что есть.
Удалено администрацией...
Jave• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А так ви про авторитет раші писали, я побачила ост ваш допис про авторите і подумала про авторитет боневтіка..
Стосовно авторитета раші, світ цей такий гнилий і меркантильний що через рік після закінчення війни вони будуть вину списувати на путіна а всіх інших росіян виставлять жертвами кровожерливого диктатора і ніхто і не заікнеться про колективну вину росіян перед Україною
viika65• 08 июля 2023
Ответ дляP. Halliwell
Удалено администрацией...
что за хамство? мой сын служит с первых дней. а у вас, кто- то родину защищает? или вы собираете монатки?