1. Що хоче раша? Частину теріторію або щось інше? Навіщо екскалацію конфлікту у 2022 році, яка ціль?
2. Раша виконує обіцянки? Гарантія безпеки в обмін на відмову від ядерної зброї? Мирний коридор в Іловайску?
До чого привели перемовини в Минську?
3. Чому США та інші країни дають зброю Україні, але не дозволяють обстріл теріторію раші? Які в них інтереси, чого хочуть?
4. Коли і чим закінчиться війна для України? Які є варіанти?
До чого привели перемовини в Минську?
Ответ дляfrumoasa17
Світ не зробив висновків з 30-х років минулого століття. Знову наступає на ті ж самі граблі.
Які можуть бути висновки коли борель розказує
Що європа живе в раю а вони (Росія) в джунглях
Європа не просто не зробила висновки. Вона повністю і безповоротно деградувала на російському газу і нафті
Ответ дляlilu1990
Jave , я у тебе в блоці. Ви мене вибачте. Але Україна в цій війні схоже тільки початкова ланка. І да, як тільки почали зриватись у нас склади, як тільки віддали літаки на розпил, ракети в Росію і т.д. можна було ставити хрест на світлому майбутньому. Але проблема України не в Росії. У нас багато людей здатні на великий героїчний подвиг. Але мало хто на систематичну нудну роботу по створенню впк, налагодженню процесів, і державотворенню. Розмахувати шашками це ми вміємо, це наше.
Зняла з Вас блок.. Україна в цій війні розмінна монета і арена для ’випробовування сучасної зброї’ зі слів Рєзнікова... МВФ і Євросоюз дало чітку оцінку проблемних сторін це корупція і кумівство, і ручні правоохоронні органи: коли голову СБУ за те що проспав усих зрадників не притягують до кримінальної відповідальності, що призвели до великої кількості смертей а охоронець який не встиг відкрити бомбосховище, чи Червінський сидять в сізо, то про який розвиток можемо говорити?
Ответ дляJave
Та короче, уже як на мене не мають значення перемоги територіальні, бо ми все більше грузнемо в г*мні
Ответ для_Твоя_подруга
А вариантов не много: умереть, потому что убийца сильнее или договориться на его условиях.
Когда умрут все, для кого договариваться - недопустимо - ставшиеся договорятся.
Как-то так...
То ваш вибір. Україна, як ви бачите, нищить ворога в своєму домі.
_Твоя_подруга• 08 июля 2023
Ответ дляSoufit
У Украины нет потерь? Наши люди не умирают?
Ответ дляMashaizDusha
нащо ви зациклилися на останній владі в країні? На відміну від рашки, в нас постійно вона змінювалася, тож повісити всі біди на когось одного це треба сильно лукавити.
Для України це війна за існування, то й усе, ми не воюємо за якийсь приз, нажаль, просто за саме існування. Можливо, якби народ раніше збагнув, що треба бути частиною Західного світу, вступати до НАТО, а не грати з росією в братські народи, то доля б склалася набагато краще.
Тому що я памятаю як чинив Порошенко, і як розвивалась країна при ньому (ви знаєте що найбільший ВВП був у нас в 2018, та 2019 році) я памятаю як 95 квартал висміював слогани Армія Мова Віра і я памятаю як чинив боневтік вже в 2021 році.. цієї війни, можливо б ми і не уникнули, але ми могли по різному в неї вступити: підготовленні, без зрадників яких призначили за каденції шановного боневтіка, з великою кількістю зброї а могли вступити так як вступили: активно готуючись до шашликів
Ответ дляЧашечка кофе
500 днів тому росія розраховувала на Київ за три дні, але щось пішло дуже сильно не так. Дійсно це стратегічно дуже вигідна війна, яка до зірок підняла ’авторитет рф у світі’
Не щось а народ.. організувався сам.. і хватить слоганами гавномарафону говорити... росії завадив народ, які самі відкривали місця де зберігалась зброя і самі організовувались без втручання влади
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляJave
Смішно з ваших думок. Врахов, що люди у чаті свого дому не можуть домовитися про фарбування перил у під´їзді...
І сильно довго народ без командування та керування зміг би протриматися? Ні! Це внесок кожного на кожній ланці. Від верху до самого низу.
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ дляJave
ну тобто теперішня влада зруйнувала величезні надбання попередніх десятків літ? В нас було виробництво зброї налагоджене, не гасла ’Армія Мова Віра’ а реальний випуск зброї?
Іловайська й Дебальцева не було, аеропорт в Донецьку - жахливе військове рішення, нікому не потрібна м´ясорубка при сивочолому гетьмані. Я за нього теж одного разу голосувала. Просто не другого. І жодна українська влада, нажаль, не викликає в мене захоплення. Але й валити всіх собак на одного з них я теж таким не займаюсь.
frumoasa17• 08 июля 2023
Ответ дляlilu1990
Знаю це про Європу
Слід визнати декілька простих фактів і на деякий час перестати дивитись марафон
1 ми повністю залежні від заходу. Тобто повністю
2 ми не можемо нікому ставити умови бо... Дивіться пункт перши
3 наш людський ресурс дуже сильно ослаблений і продовжує ослаблюватись
4 і найголовніше - захід боїться/не хоче розвалу Росії
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляJave
Ідолопоклоноство ще нікого не довело до добра. Але якщо ви хочете жити у нормальному суспільстві, то треба вчитися взаємодії з прихильниками різних політичних сил
Ответ дляinresta
вам 15 лет ?
почему всем все понятно, а у вас вопросы ?
или вы троль на зарплате ?
Що всім зрозуміло? Що робити, щоб війна закінчилась?
frumoasa17• 08 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Вся влада була гнила з 1991 року. І знаходити серед них хороших, ну не знаю.
Ответ дляlilu1990
Ну ми не в гімні грузнимо, я б так не сказала.. просто відчуття безсилля робить нас істеричками і злими)) тут запитують чому я вцепилась в нинідіючу владу, так от поясню: як могли Українці голосувати за людину, без дня досвіду в політиці, за спиною якої стояли ригали і який просто брехав пообіцявши халяву, я сподіваюсь дуже що та частина населення яка залишиться в Україні стане в майбутньому більш вибагливою до претендентів на пост політичного лідера
P. Halliwell• 08 июля 2023
Ответ дляbrenda2305
Ну от в цьому і питання, як жити в роках війни нам. Я думаю, влада має чесно поговорити з суспільством і перестати фігачить своїй переможний марафон, і послухати військових про реальну ситуацію.
Нам потрібна чесна розмова, бо люди мають вирішити як вони будуть жити найближчі роки. Багато хто ж реально ще вірить у закінчення війни «от-от»
Так владе это невыгодно. Понятно, что экономика будет только ухудшаться, цены и тарифы расти, мужчин не выпустят - если сказать населению, что это на года, то оно ринется сносить границы вместе с пограничниками.
Цель власти вешать лапшу наивным как можно дольше, чтобы мышеловка сильнее зазлопывалась
Ответ дляMashaizDusha
У вас повертається ще тикати Іловайськом та Дебальцево коли ми маємо Маріуполь, Бахмут, Соледар? Я й не говорю що влада була хороша є ВАЖЛИВЕ АЛЕ 3 роки це достатній термін проявити себе і зрозуміти свого ворога а 6 міс ЦЕ ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ ТЕРМІН щоб підготувати країну до війни але коли ти це просрав то мусиш звинуватити, перенести всю вину на попередникіа, на Мінськ, на Крим..
MashaizDusha• 08 июля 2023
Ответ дляJave
вибачте, яким чином наявніть сьогоднішнього горя й прорахунків зтирає з пам´яті минуле? Для вас після Бахмута Іловайськ перестав існувати?
Ответ дляMashaizDusha
А зараз то як гарно, особливо в порівнянні ((
Так і хочеться Зеленському задати його же питання -’ чому війна досі не закінчилась?, - ось такий ви головнокомандувач’. Ціна вибору популізма та некомпетентності в політиці ...
svetlapanna• 08 июля 2023
Ответ для_Твоя_подруга
Украина не может возродить производство оружия потому, что как только будет заложен первый камень в фундамент военного завода - туда прилетит ракета(
И что интересное, даже если в условиях строгой секретности, то ракета прилетит точно в цель.Потому что какая то мразь сливает
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляМанула
Війни можна було б уникнути обравши бойка або мураєва. Після Тузли, а потім Грузії це все було питанням часу
Ответ дляНамСвоюРобити
Теж русні підходить.
Але от дивина. В Ізраїлі війна у перманентному стані. Але навіть у періоди гарячих війн звідти не виїжджали, а навпаки приїздили.
Ізраїль воює з більш слабкою країною, чим він сам. Там лише небезпека терактів є.
Ответ дляMashaizDusha
Ви звинуватили тодішню владу в трагедії під Дебальцево та Іловайськом, то скажіть но мені шановна а нинішня влада вина в трагедії в Маріуполі, Бучі, Бахмуті, Херсоні?? Вина чи ні? Чи це різні речі?
Ответ для_Твоя_подруга
Нам 10 лет уже никто не хочет прийти на помощь...
И мы слабеем вместе с убийцей... даже быстрее него
В чем конкретно этот выражается?
Сейчас у Украины на сотню танков больше, чем у раши, начинали с соотношения 4 к 1.
Не понимаю, чем конкретно раша сильнее и где её успехи?
На конвенциональном уровне , разумеется.
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ні, Ізраїль оточений ворогами. Сирія, Ірак, Ліван, Єгипет. Той же Іран дошкуляє сильно. Почитайте про Шестиденну війну та війну Судного дня