Тут как тут• 08 июля 2023
Ліпідограма у доньки 15 р, високий холестерин
Здали ліпідограму планово, по чоловіка сім‘ї тотальна гіперхолестеримія. Чоловік стентований минулого року. Донька не їсть майже фаст- фудів, зовсім не їсть майонезів, худенька, активна. Показники високі, холестерин 6,51, ЛПНЩ 6,69. Тільки вчора отримала результати, до лікаря цього тижня. Вчора була в сімейного, перспективи не радісні(
Можливо хтось стикався з подібною проблемою у дітей та підлітків.
Папобус• 08 июля 2023
У доньки повишений, але не дуже сильно, лікар сказав слідкувати. Вона десь пару років тому набрала вагу. Солодощів багато, то корона, то війна...
Королева краси• 08 июля 2023
В мене підвищений усе життя. Зараз 40 років, певно будуть статини в моєму житті.
Додам. Всю молодість була худюща просто
Тут как тут
• 08 июля 2023
Ответ дляВоздух в банке
а как состояние печени?
продукты с сахаром как часто ест?
Печінка в нормі. Солодке їсть, але не мега багато
Тут как тут
• 08 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
А референс какой?
И какие НПВП?
ЛПВЩ 1,42
ЛПНЩ норма менше 2,59
Воздух в банке• 08 июля 2023
Ответ дляТут как тут
чтобі снизить холестерин надо убрать все сахаросодержащие продукты, в том числе и скрытый сахар
Тут как тут
• 08 июля 2023
Просто в чоловіка дідо помер від серцевого нападу, батько шонтований, брат в 35 р інфаркт, два двоюрідних брата- смерть до 30 р, причина серце. Дядько- серце. Хочу максимально її вберегти
Варена цибуля• 08 июля 2023
Ответ дляТут как тут
ЛПВЩ 1,42
ЛПНЩ норма менше 2,59
Да нормально все.
Это не высокий. Возможно ситуативно, покушала что-то перед сдачей анализа жареное, жирное или сладкое/мучное.
Можете диетическое питание ей сделать и через месяц перепроверить.
Готовьте без жарки и уберите сладости и мучное.
emerald_88• 08 июля 2023
Лецитин та омега 3 знижують холестерин.
А ще він може підвищитися через якісь збої в роботі печінки чи жовчного. Може щось не те з´їла перед цим, от і показало.