АнтиТанкист• 08 июля 2023

Моє хобі співбесіди

Пам´ятаю як давно ходила по співбесіда і проводилась стримано, був страх, сприймала майбутнього керівника як ману небесну і хотіла сподобатись. Від того іноді виглядала не справжньою собою.
Нещодавно втратила роботу, під час війни. І вирішила ходити по всіх запропонованих.
Це я вам скажу такий кльовий досвід . З кожною спіабесідою я розкриваюся. Я говорю на рівних. Тобто як людина з людиною, а не як підлеглий керівник.
Хто не впевнений в собі з приводу пошуку роботи. Ходіть, навіть якщо знаєте що не підете на ту посаду.
Маю рацію• 08 июля 2023
Мене дивують завдання, які потрібно виконати, щоб потрапити на співбесіду. Типа, прописати програму для певного відділу і вислати готове рішення. От хто це буде задарма висилати готове програмне рішення з формулами? Можливо і не потрібно тоді наймати працівника, адже є вже рішення і можна оператора взяти і все.
Госпожа Белладонна• 08 июля 2023
Я тоже хожу но только выбираю куда ))) если далеко сразу отказываюсь , откровенно ищу красивое место работы , не стрессовое и не нагружающее . В итоге какие то стремные офисы , зарплата с 25 резко у них 15-17 :))) Только теряешь время на врунов
Бабулька• 08 июля 2023
Да, собеседования-это хороший опыт! Мне тоже понравилось, когда искала работу.
Щось не спиться• 08 июля 2023
я не хожу на все подряд
Ацетилсалициловая кислота• 08 июля 2023
Ага, і я так хожу.. Спілкуюсь на рівних, іноді бачу, як керівники розуміють, що я професійно вище і тоді, я розуміючи, що не візьмуть на роботу з-за цього, починаю їх мочити. Тупо тролю і дивлюсь, як вони намагаються зберегти обличчя... Вже на кожну співбесіду так налаштовуюсь, як на цирк.. Грошей прошу стільки, скільки отримувала на попередніх місцях, у них такого бюджету немає, розумію, що вони отримують меньше, ніж я прошу. Роботу втратила в зв´зку з переїздом зі столиці в меньше місто, назад повернутись поки не можу..бісить все. Останньому взагалі сказала після його фрази’ми не маємо можливості платити таку з/п’ про те, що навіщо займати мій час і свій, якщо я в супроводжувальному листі вказала рівень, від якого я згодна стартувати. Капєц якийсь, але я не здаюсь, все одно знайду те, що потрібно .
Тушьмушьнюшь• 08 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А ви не думали, що hr мають свій форум і чорні списки? Досить скоро вас перестануть запрошувати
Ацетилсалициловая кислота• 08 июля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Там де я була, про таке і не чули))
Скляна миша• 08 июля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
А за что ее в черный список, за то что не трясется и не пресмыкается перед работодателем?
Клевотница• 08 июля 2023
Может, это и не совсем про частые походы на собеседования, но однажды я имела честь, так сказать, придя на собеседование, очутиться за большим круглым столом ещё с парой десятков соискателей на ту же должность. Работодатель предложил каждому по кругу встать, представиться, назвать свой возраст, опыт, и почему именно он больше подходит, чем все остальные. Крысиные бега 😆
автор АнтиТанкист • 08 июля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Чого б це? HR взагалі рідко зустрічаються розумні і гарні фахівці своєї справи.
Госпожа Белладонна• 08 июля 2023
Ответ дляКлевотница
Я бы на этом этапе вышла ))) или зарплату шикарную предлагал чтоб расшаркиваться перед ним ?
Клевотница• 08 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я так и сделала, как только поняла суть происходящего. Зп уже не вспомню)
Госпожа Белладонна• 08 июля 2023
Ответ дляКлевотница
Я в последнее время смотрю .. работодатели берега попутали , они нанимают рабов получше и по дешевле .
автор АнтиТанкист • 08 июля 2023
Ответ дляКлевотница
Так співбесіда проходила в Іспанії у магазин одягу😄
Тушьмушьнюшь• 09 июля 2023
Ответ дляСкляна миша
Тупо тролить і співбесіда - цирк? Ви би хотіли таких підлеглих, які до вашого бізнесу так ставляться?
Якщо вона така розумна - хай відкриє свою компанію. Або йде на фріланс.
Коли подушка трохи дійде до кінця, то й корона зменшиться.
автор АнтиТанкист • 09 июля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Чого? Я в пошуку і маю право ходити. Не на всіх мене взяли. На деяких запросили. Але ж я хочу обрати достойне.
Тушьмушьнюшь• 09 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Обирайте. Але якщо поводитись як в п.5, сприймаючи як цирк, є шанси ходити довго. Все ж у нас зараз кандидатів більше, ніж вакансій, є з кого обирати.
автор АнтиТанкист • 09 июля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я працюю