Невгамовна шахиня• 08 июля 2023

Що це за nike за 14 штук, покажіть мені

Хочу щоб мене вірно зрозуміли, я не не вірю автору, я просто хочу знати які саме в цьому ціновому діапазоні. Бо знаю значно дешевші, значно дорожчі…… розумію що це щось з колаби джордана
Якщо щось взуття моя пристрасть, дуже багато бренду люкс класу маю, а от таких не знаю, дуже цікаво
автор Невгамовна шахиня • 08 июля 2023
Ответ дляНенька наша
Айфон стоит своих денег
До чого це?
Ненька наша• 08 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
До чого це?
Та просто так
автор Невгамовна шахиня • 08 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Та ну джорданы, наверное
вот мои 250-270 евро стоили два года назад
Та поняла шо джордани, тому питаю які
Амбасадор щастя• 08 июля 2023
Джорданы очень разные бывают! Обычные стоят 130- 180 евро, лимитки могут и 300 - 500. Если продажи на официальном сайте закончились, то цена зависит от спроса
БеллаДонна2014• 08 июля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
А для чого ви в неї про бренди запитуєте?
Цікаво. Не можна? Якщо людина носить люкс, то найк за 14тис, то не багато
БеллаДонна2014• 08 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Та поняла шо джордани, тому питаю які
Так який люкс вы маєте у себе в гардеробі?
Бо корс-то не люкс. А коли людина носить діор, шанель, то найк за 14, то разве дорого?
КапитанльнаЯ• 08 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Можна звісно)
Просто запитала
КапитанльнаЯ• 08 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Я, наприклад, маю і шанель і діор, але найк за 14 тис мені незрозумілий, бо це для мене суто взуття для залу. Маю 2 пари тисяч по 6
БеллаДонна2014• 08 июля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Чего для залу. Там же не все для залу. Сейчас Пума делает коллаборации с брендами, и стоят такие вещи значительно дороже. Поэтому, найк за 14, ещё если это цена не с ин.сайта, а у нас в Украине, то вполне норм, для тех, кто носит люкс
КапитанльнаЯ• 08 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Мені для залу. Іншим не знаю
БеллаДонна2014• 08 июля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Мені для залу. Іншим не знаю
Ну кеды ж не для залу. Кроссовки -да. А кеды для улицы
КапитанльнаЯ• 08 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Я маю на увазі, що в мене найк лише для залу. Інших немає
БеллаДонна2014• 08 июля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
275 $. НО, если б автор показала о коих речь
КапитанльнаЯ• 08 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
В мене для залу дуже схожі. За кольором, не за формою)
КапитанльнаЯ• 08 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Просто теж яскраві)
БеллаДонна2014• 08 июля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Просто теж яскраві)
Просто 14,цена в Укр или за кордоном. Т.к у нас то цены значительно выше. Автор, фото не дала. А тему я не видела
автор Невгамовна шахиня • 08 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Заспокойтесь вже, я не ношу корс і ніже не написала що 14 тисяч це дорого, до чого ці фентезі?
БеллаДонна2014• 08 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Для человека, носящего люкс, это дорого? Опять же, это цена в Украине? У нас в 2-3 раза дороже. Яке фентезі? Ві шанель носите? Или что подразумеваете под люксом...
автор Невгамовна шахиня • 08 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Третій раз питаю, з чого ви взяли що мені дорого?
Під люксом я підрозуміваю люкс. Так, я ношу шанель в тому числі