Задираю носа• 08 июля 2023

Кто может по таро подсказать, посмотреть. Пожалуйста, девочки

Стоит ли вступать в отношения с мужчиной?
Крошка Енот• 12 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Коли очікувати це потепління, бо щойно говорили і він сказав, щоб я жила далі, а я не можу з´їдаю себе із середини(
Десь на рік дивилась
автор Задираю носа • 12 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Доброго і вам дня:) Максим хоче бути з вами, але на шляху багато перешкод. Тут іде по картам недовіра , бувають і сварки. Карти показують, що відношення не розвиваються, емоційний напряг є у відношеннях.
Доброго вечора. Можна ще раз спитати за цього чоловіка, будь ласка. Він поїхав, спілкування як таке припинилося( Чи вийде він ще на зв´язок зі мною? Дякую якщо зможете подивитись
Крошка Енот• 12 августа 2023
Ответ дляЗадираю носа
Доброго вечора і вам :) Дивлюсь по розкладу, як на мене, то карта така двояка. Він може впродовж цього терміну вийти на зв’язок. А от відношення- трохи тираничні, деспотичні, маніпулятивні
автор Задираю носа • 12 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Дякую що подивилися. Ви правильно побачили. Він став себе так проявляти, коли зрозумів, що я прив´язалася до нього( А Ви тоді побачили, що у нього є почуття до мене і наміри серйозні і стосунки можуть бути добрими. Це не могло змінитися, просто він виявився такою людиною, мабуть? Чи можна любити та маніпулювати?( А впродовж цього терміна, це місяц десь?
Крошка Енот• 12 августа 2023
Ответ дляЗадираю носа
будь ласка . Може і любити, і маніпулювати, це ж людина така, на жаль:( Я дивилась до кінця 2023 року
автор Задираю носа • 12 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Дуже дякую Вам❤ Дякую, що Ви є, що допомагаєте нам тут дівчаткам. Усього Вам найкращого та доброго. Ви тут не одній дівчинці допомогли, дякую за Ваше добре серце, Ви як хрещена мама з казки попелюшка)
Крошка Енот• 12 августа 2023
Ответ дляЗадираю носа
Ой, дякую вам за такі теплі слова:) Від щирого серця бажаю вам добра та здоров’я:)
автор Задираю носа • 12 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Дякую я Вам також❤🥰
Крошка Енот• 12 августа 2023
Ответ дляЗадираю носа
Дякую я Вам також❤🥰
Силиконочка• 14 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
здравствуйте. можно вам задать вопрос?
Крошка Енот• 14 августа 2023
Ответ дляСиликоночка
здравствуйте. можно вам задать вопрос?
Доброго дня:) так
Силиконочка• 14 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Доброго дня:) так
Спасибо) Посмотрите, пожалуйста, будет ли у нас еще общение с Максимом В.
Крошка Енот• 14 августа 2023
Ответ дляСиликоночка
Будь ласка:) Тільки не ображайтесь , будь ласка, я вам так скажу: по картам ’до’ було краще, чим ’після’. Спочатку феєрверк, радощі, зустрічі. Потім все як наче догори ногами. Закрита ситуація. Шанс є, але він занадто малий, але все ж таки є. Питання задавала до кінця 2023 року. Так от зараз зовсім глухо. Хіба що пізніше
Силиконочка• 14 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Я не обижаюсь. Спасибо большое!)
Крошка Енот• 14 августа 2023
Ответ дляСиликоночка
Я не обижаюсь. Спасибо большое!)
Будьте здорові