Задираю носа• 08 июля 2023
Кто может по таро подсказать, посмотреть. Пожалуйста, девочки
Стоит ли вступать в отношения с мужчиной?
Крошка Енот• 08 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Да, он серьёзный человек, у него свой бизнес, мужчина с серьёзными целями и планами на жизнь.
і до вас у нього наміри серйозні
Задираю носа
• 09 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
і до вас у нього наміри серйозні
А что Вы увидели что не смогу полюбить, может это он не сможет полюбить? Или если серьёзные намерения показали карты, значит и у него есть чувства? Спасибо
Крошка Енот• 09 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Я трактувала так, як бачила. Почуття є, наміри серйозні. Стосунки - в майбутньому можуть бути прекрасними
Задираю носа
• 09 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Дякую Вам
Задираю носа
• 09 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Всего самого доброго Вам, спасибо что посмотрели и за общение спасибо
Крошка Енот• 09 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Дякую:) Це дуже взаємно:) Будьте здорові та щасливі
Задираю носа
• 09 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Дякую
Шикаю і викаю• 09 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Доброго дня, якщо можна хочу до вас звернутися з питанням. Чи варто зараз звільнятися з роботи? Чи зможу знайти щось краще чи варто залишитись на старій роботі? Буду дуже Вам вдячна!
Крошка Енот• 09 июля 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Доброго вам дня:) Якщо звільнитесь, ви можете розробляти свій бізнес-план, можливо, з кимось в парі. Карти показують, що ви зможете знайти роботу по душі, і буде не швидко, скоріш за все, - поступове покращення в роботі. Якщо не звільнитесь, то вас чекає в найближчому майбутньому: або обман , або крадіжка. Далі ситуація проясниться, цю людину -викриють. Можливе навіть просування по службі, або підвищення зарплати. Якщо знайдете нову роботу- ви будете реалізована, на душі буде спокій , все у вас вийде.
Шикаю і викаю• 09 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Вдячна вам від усього серця за відповідь
Крошка Енот• 09 июля 2023
Ответ дляШикаю і викаю
будь ласка:) Будьте здорові!
Задираю носа
• 14 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Автор, ніяких перешкод до відносин по картам не бачу . Він з серйозними намірами. Єдине, що ви його не зможете покохати. Так, просто симпатія буде з вашого боку.
Здравствуйте. А Вы не разбираетесь в снах?
Крошка Енот• 14 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
доброго дня. Розбираюсь
Задираю носа
• 14 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
доброго дня. Розбираюсь
Можно написать свой сон, пожалуйста. Про этого мужчину
Крошка Енот• 14 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
пишіть
Задираю носа
• 14 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
пишіть
Приснилось что с этим мужчиной собирали яйца в курятниках, много яиц собрали полную корзину. Но то что я запомнила, эмоции у меня тревоги были, и не помню точно когда, но в корзине уже были яйца, а он меня ругать стал не знаю за что, очень не довольный был, и разбил одно яйцо, кинул его на землю. Я очень просила этого не делать, а он сделал. И мы тогда пошли снова собирать яйца. Очень плохой осадок на душе после сна. Пока мы не общаемся с этим мужчиной. Но он с добром ко мне, удивилась что такой был во сне.
Крошка Енот• 14 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Яйця розбиті- це щось загубите. А курка приснилась - то це до гостей. В цьому сні чоловік ролі не грає
Задираю носа
• 14 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Куриц не было, были только гнезда где лежали яйца. А я думала это к ссоре с ним, или что я потеряю общение с ним. Спасибо большое, что ответили мне🌺
Крошка Енот• 14 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Ой, вибачте, щось я не так прочитала:) Ні, це не до сварки.
Задираю носа
• 14 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Дякую😊 Это уже хорошо)
А если почти каждый день он мне снится, только он молчит всегда, это я за ним так скучаю?) Я все хочу с ним поговорить, хоть во сне, а он просто молчит) Только первый раз приснился что заговорил со мной, и ругался)
Крошка Енот• 14 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Дякую😊 Это уже хорошо)
Це ваша підсвідомість, ви думаєте про нього, тому й сниться.
Задираю носа
• 14 июля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Это да, думаю и скучаю( Хоть во сне его вижу)Спасибо 🌺❤
Крошка Енот• 14 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Крошечка-хаврошечка• 12 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Доброго дня, теж дуже прощу консультації.
Хочу дізнатися чи є у нас майбутнє чи хоче людина бути зі мною? Катерина 12.07.1997 Максим 16.01.1997
Крошка Енот• 12 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Доброго і вам дня:) Максим хоче бути з вами, але на шляху багато перешкод. Тут іде по картам недовіра , бувають і сварки. Карти показують, що відношення не розвиваються, емоційний напряг є у відношеннях.
Крошка Енот• 12 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Майбутнє у вас є. Буде потепління між вами, просто зараз не настав той час.
Крошечка-хаврошечка• 12 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Я так чекала вашої відповіді, дуже дуже, чи можете мені зробити розклад не безкоштовно? Я знаходжусь у такій ямі що не можу з неї вилізти, мені так болить, ми дуже довго разом от дуже, але він вирішив бути сам
Крошечка-хаврошечка• 12 августа 2023
Ответ дляКрошка Енот
Коли очікувати це потепління, бо щойно говорили і він сказав, щоб я жила далі, а я не можу з´їдаю себе із середини(
Крошка Енот• 12 августа 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
можу зробити розклад більш детальний. Напишіть мені сюди Almira@i.ua