Маю натхнення• 08 июля 2023
Ситуація з директором школи
Зустріла якось директора школи і вона мені сказала, що б я "тушкувала,, своїй дитині. Бо за неї вона мала великий клопіт.
Була ситуація в школі. Дитина принесла м´яч до школи і з подругами гралася на вулиці. До неї підійшов однокласник і намагався його забрати. Дитина вдарила його в пах. Із-за цього піднили гамір. Що донька вчинила неправильно. Із-за цієї ситуації, директор мав клопіт з бабусею внука. ( З якою вони дуже дружать, бо бабуся ця в минулому було директором цієї школи).
Хоча хлопець часто тикав ручками в доньку, штовхав ногами під партою. Ми звернулися до класного керівника - їх пересадили подалі один від одного. Але він всеодно її зачіпає. Я говорила донці - здачі бий як можеш. Раз получить - більше не полізе. Вона в мене спокійна, в бійки ніколи не лізе, худенька та мала.
Ось тому при розмові з директором я відповіла - хай не лізе до доньки. Можливо вона випадково вдарила його, так вийшло. І ,,толкувати,, нічого не буду. Вона захищалася.
А та мені у відповідь - він у них один, балують його, а твоя мала його по яйцях вдарила.
Чи правильно я відповіла?
Мишка-шалунишка• 08 июля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Давать сдачу и защищаться - правильно. Делать акцент на бить в пах - неправильно
А куда давать отпор? Это единственное что они понимают! Значит воспитывайте так, чтоб не лезли в чужое пространство, специально никто не бьет.
Дикая Роза• 08 июля 2023
А он лез к дочке после того удара, я учу жаловаться и давать сдачу в меру и избегать общения но не со всеми это сработает. Классной жаловались, она следит за дисциплиной? Можете перейти в другой класс в крайнем случае. Вы наверное в небольшом городке, не представляю что директор знант всех родителей и делает так замечания. Короче, вы защищаете своего ребенка и это норм
Холодная каша• 08 июля 2023
Ми почули тільки вашу версію. Насправді може бути і не зовсім так.
У нас в школі одного хлопчика (4клас) за порадою батьків ’бити куди попадеш’ вдарили ногою в пах. У дитини гематома статевих органів, його оперували, дитина отримала серйозну травму. Його батьки зібрали тоді самі батьківські збори з цього приводу, і заяви подали куди потрібно, щоб не було ’я сказала’, ’той сказав’ і т.п.
Іноді отакі поради можуть мати досить серйозні наслідки, і справа не у відносинах між дітьми чи батьками, а в тому, що можуть бути непередбачувані наслідки, когось покалічити можна.
Голена блондинка• 08 июля 2023
Ответ дляTammy21
Зараз в адмінів запитаємо, ага.
Ви пишете очевидно злі речі, це фактичне виправдання насильства та приниження постраждалих. Навіщо ви це робите я не знаю, але, будь ласка, не треба намагатися через мене щось пропрацювати.
Это вы пытаетесь свои личные проблемы вложить в руки других людей. Жертва видит нападающего в каждом. Как вы сейчас - защищаете и защищаетесь, хоть на вас никто не нападал
Ответ дляГолена блондинка
Ні, не намагаюся. І ні, я не підтримую віктимологію. І знов ні) Це просто недолуга маніпуляція.
Це не я видалила ваш коммент, а адміни. Не треба робити вигляд, що там нічого не було.
Голена блондинка• 08 июля 2023
Ответ дляTammy21
Если мы все дружненько пожалуется, то и ваш удалят)) Там есть неудобные слова, а далее смысл уже никто не разбирает. Там был вопрос. Не утверждение, не предположение и не обвинение - вопрос.
А на него пожаловались вы, а не админы. Лично вас он задел. Как и весь пост автора, где девочка жертва, а мальчик нападающий. Вас лично это и задело. Но нет так нет) Мне нет никакого дела до вас и ваших психологических проблем
Ответ дляГолена блондинка
Я не знаю скільки вас там і хто ви такі, але жалійтеся, звісно, це ваше право. Головне чітко аргументацію прописати. Щось на кшталт -- Таммі проти мого хамства та переходу на особистості)
Там було абсолютно маніпулятивне припущення. Будь ласка, не треба грати в цю гру) Я теж вмію.
Я автоматом кидаю репорти на будь які переходи на особистість, і це стосується не тільки тих коментів, які пишуть мені. Так що ви знову промахнулися, написала би я, але ніт, бо це знов маніпуляція. Ви переключаєте увагу з обговорення конкретної ситуації на співразмовника та намагаєтеся обезцінити його точку зору.
Я вже говорила, що теж вмію грати в ці ігри?) Погнали))) Ви стали на захист хлопця, при тому що він є агресором. Чому вас це так зачепило?
Голена блондинка• 08 июля 2023
Ответ дляTammy21
Мы - это люди. Я не жалуюсь никогда админом, потому что каждый имеет право на выпадение собственных мыслей, если они не содержат оскорбления, даже если я не разделяю данные мнения. Вы же, Таммі, интерпретировали вопрос как обвинение, потому что пропустили данную тему через себя. Причина этому мне вообще не интересна, вопрос был скорее риторический.
Игра - это ваш набор фраз на психологическую тематику. Играйте - мне не интересно, честно. Вы всё время защищаетесь, хоть на вас не нападают. Такой собеседник не интересен.Я люблю общаться с людьми на равных, а вы сразу же поставили себя в позицию жертвы.
П.С. Уточните, какие мои слова защищали мальчика?
Ответ дляГолена блондинка
Які саме люди? І чому ви ототожнюєте себе як особистість з ними?
Ваші коменти видалили тому що мене було забагато і запрацював алгоритм чи в них дійсно було все те, про що я писала?)
Ви знов перекручуєте. Але ок. Я вас не силую і ви можете вийти з діалогу, який вам не цікавий. У чому ж справа?)
Так чому ж ви акцентувалися на хлопці? (Це питання буде актуальним, якщо ви раптом зацікавитеся;).
Голена блондинка• 08 июля 2023
Ответ дляTammy21
Мне не интересны вы, как личность. А диалог мы вели исключительно как участники форума, который предполагает общение. Если вы упустили вопрос, повторю - процитируйте или сделайте скрин моих слов, оде я стала на защиту мальчика
Маю натхнення
• 08 июля 2023
Ответ дляДикая Роза
Це село
Ответ дляГолена блондинка
Хіба я писала про особистий інтерес?)
Ні, граємо за моїми правилами. Чи не граємо ніяк)
В тексті є дівчинка, хлопчик, мама, директор, бабуся. Що вас спонукало писати саме про хлопчика та розцінювати дії дівчинки як недоречні?
Голена блондинка• 08 июля 2023
Ответ дляTammy21
Хіба я писала про особистий інтерес?)
Ну не играйте, ото беда😂Сама начала играть с собой, сама же и отказалась. Вы не показали слова, с которыми вы так яро спорите. Их нет? Ветряные мельницы? Дон Кихот сексист?
Ответ дляГолена блондинка
Голена блондинка• 08 июля 2023
Ответ дляTammy21
Покажите мне эти мои слова, которые вы уже несколько раз придумали и копируете. Если не можете, то пойдите поиграйте в другие игрушки, здесь не получается у вас. Вы апеллирует к чему-то несуществующему
Ответ дляГолена блондинка