Мастер Класс• 09 июля 2023
Кажуть, що якщо хлопець в дівчини був перший, то вона його ніколи не забуде
і десь в глибині душі буде все ще кохати.
Що скажете, схоже на правду?
Результат:
вже голосів:
843 (85.41%)
не схоже
144 (14.59%)
схоже
СережкинаЯ• 09 июля 2023
девушка никогда не забудет того, кто ее бросил, когда у нее были чувства
ЖенаАйтишнеГа• 09 июля 2023
Ответ дляnavariya
Не кажуть....
Але я наукова думка:
ефект першого самця. Тобто, після першого, хто тобою оволодів (переспали по повній), залишається щось, на клітинному рівні. А потім, діти, які з´являться в майбутньому, будуть мати риси того першого - справжні батько та мати - це вже другорядні....
Але я наукова думка:
Вы хоть не позорьтесь.
Смайлик• 09 июля 2023
Я його взагалі не кохала.
Якось були хлопці, легкі зустрічання, а інтимну не було.
І тут- мені майже 21 р.
То я собі просто знайшла з ким втратити цноту.
І імені його не пам´ятаю. Трохи позустрічалась, перестала і він мене не бачив.
Ось так, я собі вирішила, так і зробила
І тут- мені майже 21 р.
Ось так, я собі вирішила, так і зробила
40каградусная• 09 июля 2023
Тьху не дочитала, ответила да, а вообще нет конечно, кто его будет любить все жизнь этого первого? Обычно это или смешно или печально или вместе. Ну если не единственный и замуж , конечно
Поросенка• 09 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Дивлячись ким він був для Вас.
Мій перший став моїм чоловіком та батьком моєї дитини. Звичайно,я його не забуду ніколи
Співчуваю. Ви хоть на стороні іншого попробуйте.
Невгамовна• 09 июля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Потому что секс привязывает мужчину к женщине и вы уже к нему любовь чувствуете после секса. А первая любовь она всегда неадекватная и безумная.
Уверена, что вы встретите того самого, главное будьте уверенней в себе, лучше ни от кого не зависеть, а любовь вас и на печке найдет, необязательно даже на сайте знакомств искать
Ні це не кохання,це вигода була
Невгамовна• 09 июля 2023
Ответ дляКоролева спама
А почему стрес был? Это же была сделка без любви: Вы ему девственность, а он Вам 1000 у.е.
Так він мені мозок запутрив,що хоче постійні зустрічі,квартиру мені зміне тощо,а вже губу розказала,а тут таке....
Пьяная вишня• 09 июля 2023
Ну забыть сложно, мой одноклассник, вместе были 3 года) Но не люблю уже давно.
КвартираЧья• 09 июля 2023
В глибині душі кохаю свого другого хлопця. Але перший був дуже чудовою людиною, його дружині дуже повезло
Ума Палата• 09 июля 2023
У мого першого хлопця класно виходили робити кунілінгус. Більше ніхто не зміг це повторити так, як він.
Мастер Класс
• 09 июля 2023
Ответ дляКвартираЧья
а чого з другим розлучились?
Невгамовна• 09 июля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Доця маленька лишилась.
Добре,що встиг завести дітей, мабуть молодий був?
Качка в тапцях• 09 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Ми розлучені. Були разом 13 років.
Але чому співчувати?
Для мене це було б класно,якщо склалося і жити разом все життя
Справа же не в тому,щоб спробувати ще когось
Але чому співчувати?
Сосиска_Втесте• 09 июля 2023
Ответ дляНевгамовна
Так дійсно добре. Молодий всього 39 років, а на фото зовсім не змінився, наче як тоді ще в юності коли дружили.
Качка в тапцях• 09 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Ми розлучені. Були разом 13 років.
Але чому співчувати?
Коварная Зая• 09 июля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Люблю слонячие размеры 😻
для першого сексу він був занадто великим ...
Вишиванка• 09 июля 2023
Ответ дляБойова
Не знаю стосовно ’кохати’, але забути, мабуть, точно не можу. Пройшло 20 років. Перші 10 років дуже часто снився, наче я бігаю по якимось коридорам і шукаю його. Потім перестав. А вчора знову приснився...
Не закритий гештальт, мабуть, в мене, чи як там кажуть...
Я свій закрила, зустрівшись через 10 років. Провели разом час і я зрозуміла,що більше нічого не відчуваю. Перестав снитися. А перед війною він помер. Потім приснився мені, що тримає мене за руку біля будинку моїх батьків, я тоді дуже злякалась, моє місто тоді бомбили, і я думала, що це якась дурна звістка, але потім порахувала, що то був 40 -й день, мабуть прийшов у ві сні попрощатися. Тобто в мене з ним був якийсь зв´язок, не знаю,як це пояснити.
ФсеСама• 09 июля 2023
Ответ дляВишиванка
Можна запитати, а Ви знали до сну, що його вже немає 40 днів? Чи порахували після того, як він приснився?
Можливо Ви думали про нього, тому й наснився
Крістіна Т а р о• 09 июля 2023
Часто згадую. Мені пощастило. Гарний хлопець був. У нього все зара добре. Та так, щоб його згадувати постійно , то вже не здраво.
КвартираЧья• 09 июля 2023
Ответ дляМастер Класс
а чого з другим розлучились?
Так склались обставини. Мабуть ми просто ще були молоді. Ми зустрічались з з 16 років. А потім мені стало скучно... Але то таке, не про що не жалкую. Ми досі спілкуємось. Коли починається розмова, про те, що все могло б скластить по іншому, я априсікаю ту розмову. Те що було то було. Зараз інше життя