Луноходик_Ик• 09 июля 2023
Навіщо він мені це розповів?
Розмовляли собі мило . Скучив, скучила. І тут душу ,б.., вирішив вилити. Почав розповідати що от його хлопці замовляють повій, а йому прямо бридко ..ну і ТД. Що йому то вже не цікаво так.
А я сиджу, дивлюся і запитую " навіщо ти мені це все розповідаєш? " - ні, ну захотілося так , поділитися.
Післясмак після розмови такий собі. І питання в голові .: ну і що мені з цим робити? В один момент якось навіть бажання спілкуватися пропало.
( Спілкувалися по телефону бо він зараз там )
Ранковий базар• 09 июля 2023
А я думаю чого мої постійні клієнтки повіюшки вже не приїжають, думаю, де вони пропали 🤷♀️
А вони всі на фронті- молодці
Княгиня пітьми• 09 июля 2023
А что, было время, когда он грешил этим?
Меня б напрягло именно это
Луноходик_Ик
• 09 июля 2023
Ответ дляБубль Гум)
Хотів сказати що всі гандони і лише він воздушний шарік
А я бусінка?
Ну да. А я баляріна
Луноходик_Ик
• 09 июля 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Хз,може хотів почути Ваші співчуття або схвалення.
Ну я порекомендувала запросити дорожче, елітнішу.
Луноходик_Ик
• 09 июля 2023
Ответ дляУси Пуси
Показать, какой он молодец не такой, а получил обратную реакцию))
Мені вже далеко не 18. І так довіра до чоловіків дається дуже складно. А тут.. якщо раніше намагалася довіряти. Зараз навпаки впевнена. Я сприйняла то як сам сказав
Луноходик_Ик
• 09 июля 2023
’ мені хочеться вже щоб мене одна чекала’ і тому ти взяв і випливає мені оце .
Хоча, можливо то не про мене було.
Чижик Пижик• 09 июля 2023
Знатный дебил, который не придумал ничего лучше, чем сочинять басни про свою белопальтовость.
Луноходик_Ик
• 09 июля 2023
Ответ дляРанковий базар
Автор, ви б мали його похвалити за це
Да? Ото я дурне. А я взяла розізлилася
Уси Пуси• 09 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну это лучше, чем он бы заказывал проституток и ничего вам не говорил) а так, набивал себе баллы перед вами, видимо)
Сегодня я не я• 09 июля 2023
Згадалось пісня Слепакова ’все мужчины изменяют женам, а я не такой, я не такой...’ 😂
Луноходик_Ик
• 09 июля 2023
Ответ дляУси Пуси
То у мене не правильна реакція?
Луноходик_Ик
• 09 июля 2023
Ответ дляФіфачка
як разказав би шо жахає кожен тиждень, то ви б розчулились?
Ну можна було просто не говорити нічого. Я ж не запитувала його
Salsa-24da• 09 июля 2023
Я б не спілкувалася після такого.
Бо це буе
Особливо, якщо ви не маєте серйозних стосунків.
Не люблю дурнуватих чоловіків
Бо це буе
Не люблю дурнуватих чоловіків
ПлакалаВАвто• 09 июля 2023
Ответ дляУси Пуси
От самый правильный вариант ответа. Хотел похвалы за свой правильный и высокоморальный поступок. А его не поняли и обесценили.
Последний вагон• 09 июля 2023
О, то така послуга там доступна. Сподіваюсь мій хоч презервативи використовує.
Слухи-руки не распускаю• 09 июля 2023
А замовляють куди-прямо в окопи,чи коли після 5 ти діб бою без сну від´´ізджать на пару км далі в ліс,палатки,зруйновані будинки щоб поспати хоч пару годин?
Папобус• 09 июля 2023
Он перед вами хвастается, вы придираетесь к ерунде. Между вами хоть симпатия есть?
Борисфенка• 09 июля 2023
В перекладі на людську він сказав ’Я тебе так люблю, що навіть від повій відмовився, оціни мою жертву і вірність’.
А ви його послали до елітних повій.
ПлакалаВАвто• 09 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Хоча, можливо то не про мене було.
Аффтар, добро пожаловать в реальный мир. У мужиков барахтающихся в цунами стресса и адреналина - несколько другой взгляд на вещи.
Джинци на Флісі• 09 июля 2023
Ну так вы же по душам разговаривали . Он с вами и поделился . Рассказывает все вам. Вы же вместе , в паре нет тем табу . Или у вас более сдержанные отношения в общении ?
Луноходик_Ик
• 09 июля 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вони на виїзди їздять. Певну кількість днів там, потім на базі в місті.