Мазь купляла А...., ніби на букву а називається, дешева. Уші протирала вазеліновим маслом. Мазь в два 2-кубові шприци десь приблизно 0,5 см полоску видавлену запихала, нагріла на кришці гарячої кастрюля щоб розплавлася мазь, звісно щоб не гаряча була. І в одне вухо з одного шприц і масажувати, потім так з другим вухом. Зробила кілька разів здається раз в 4 дні. Пройшло, без рецидивів.
Ответ дляcatch-22
девочки а симптомы какие?
Чорні виділення в вушках. Чухає вухи, головою трясе.
JaSonechko• 09 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
А че не к вету?
Когда у моей такое было, нам врач расписал схему на 5 недель, раз в неделю очистить и закапать. Чем капала, не помню. Чистила каким-то вет лосьоном, просто очищающим, не перекисью