Просто Фіфа• 09 июля 2023
Сказала правду при расставании. Жестокую
Были в отношениях почти год. Секса не было от слова совсем. Причина - у него не стоит. Хз что тому виной, долгое отсутствие у него интимной жизни или пивной алкоголизм. Ну я поначалу списывала на работу, усталость и т.д. Он эту проблему не принимал и не пытался искать пути решения. Плюс мало уделял мне времени. В общем, все накопилось, апогеем стало то, что он был замечен на сайте знакомств. В итоге при расставании вывалила на него все, что и в лишнем весе он меня в последнее время стал упрекать. Типа в этом причина его нежелания. Я назвала его импотентом, что у него и раньше на меня не стояло, что он алкаш и куча других деталей. Мое мнение, что он пытался понизить мою самооценку и тем самым повысить свою Вопрос права ли я или нужно было промолчать?
Результат:
вже голосів:
463 (82.38%)
Права
63 (11.21%)
Тыц
36 (6.41%)
Промолчать
Червона ікорка• 09 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Хто туле отой смайл ліцо рука, це що не так люди пишуть??? Правду пишуть. Здорова жінка не зв´яже свою судьбу з імпотентом. Стосункам рік, секса не було, що за дурдом сонечко?
ну чому ж.... навіть дуже може бути)))) згадайте знамените тут ’ідті нєкуда, харашо зарабативает, айтішнЕГ...’ і т.д. Мільйон причин буде))) А коли таки кінцево погонять, то можна гордо крикнути ’імпотент’ і типу сама пішла
Мамина корзиночка• 09 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
А в кожного чоловіка в якого не стоїть на лобі напис імпотент є? Серйозно?
Ви такі написи на лобі бачили? Я ні.
а за год то есть 365 дней этого аонять нельзя? можно бцло реально 365 раз попробовать) тут уже и до тупого дойдет что чтото не так
Краля-Галя• 09 июля 2023
Автора антілайками підтримують жінки імпотентів, я так зрозуміла? Чи сама автор з двух акків тицяє?)))
Автор, вас нормальна жінка не зрозуміє. Секс, це велика частина відносин. Особливо на початку стосунків.
Червона ікорка• 09 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Що вам сказати, вам ніхтотне винен, що ви жили у відносинах рік без сексу. Пишу ще раз, це нездраво. Ще і бухає. Жесть з таким навіть в одному будинку жити. Ви однакові з ним. Тільки він фізично хворий, а ви не фізично.
автор просто жила з ним за утримання. Тільки чого відверто про це не написати, а видумувати ’високі відносини’?
Сизоока бестія• 09 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Я до того в декреті і після була 5 років без сексу і нічого, не вмерла
А как проходили ваши встречи? Чем он вас привлекал на первых этапах?
Однозначная• 09 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Вы были в оношениях год с человеком , который импотент и не было совсем секса? И кто из вас нездоров?)))
Я в шоке, зачем вы с ним были, если секса никогда не было? Что за разновидность мазохизма????
С языка сняли «Он алкаш, секса не было, он меня не хотел и тыкал из-за лишнего веса, зато я в отношениях год».
Непозбувна Бентега• 09 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Чого жінки заводять відношення з імпотентами?
Стосунки, а не вiдношення, розмовляйте краще на мовi, якою думаєте, але не знущайтесь з української мови
Краля-Галя• 09 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А, точно. Але я такой жесті не розумію. Зустріла, імпотент, продовжую жити з ним))) Вища міра мазохізму.
Краля-Галя• 09 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ви такі написи на лобі бачили? Я ні.
Рік жила!!!! Рік))
Зажуженная Жужжа• 09 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
А через який час ви лягаєте в ліжко? Відразу?
Для мене більше питань викликає його пивний алкоголізм, це вона бачила і закривала очі з самого початку
Сизоока бестія• 09 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Чому дивуєтесь?
Є різні жінки за сексотипом. Є такі, що взагалі його не люблять
Зажуженная Жужжа• 09 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Рік жила!!!! Рік))
Жила? В мене є знайома, вона 6 місяців зустрічається з чоловіком без сексу. Для мене це теж дико. Ну такий її вибір
Мамина корзиночка• 09 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
так одне діло одинока жінка без сексу а інше - рік ’зустрічаєттся’ без сексу
і я в шоці
тобто ви вже 6 роеів без сексу?
і я в шоці
тобто ви вже 6 роеів без сексу?
Партизанка• 09 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Так получилось, что мы встречались всего пару месяцев, потом он уехал. Первый неудачный секс списывала на первый секс, не так часто мы оставались наедине...Из за войны я поехала с ребенком в его город. Он много работал, сутками и без выходных. Но потом я поняла что и не в этом причина. И то что он алкаш до меня не сразу дошло. Ну и не так просто было расстаться в чужой стране, будучи одной с ребенком. Когда я финансово окрепла, рассталась, но до последнего надеялась на отношения с ним...
божжжее
вы еще ребенка с собой ради штанов таскали?
Чудовий каламбур• 09 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Рік жила!!!! Рік))
І що з того?
Чоловік і жінка починають зустрічатися і жити разом. Коли діло доходить до сексу то виявляється в нього не стоїть. Жінка спочатку терпить а далі починає його пиляти тому що її не влаштовує його не стоїть. Але чоловік чомусь пох на те що він імпотент і він нічого не робить. Скільки це може продовжуватися?
Рік досить довгий час щоб щось змінити але чоловік не змінив його все влаштовує. Жінка правильно сказала йому все в лице бо замовчуванням проблеми не вирішуються
Краля-Галя• 09 июля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я не через рік, то точно))) Вона з ним жила рік, і сексу не було. Тобто переїхати до нього не посоромилася?
Що бухарь то да, але мене в ступор вігнало , як так жити з імпотентом, хоча зрозуміла це з перших разів. Ну місяць не виходить , то треба якось задуматись. Що залишилась з алкашом, то ще одна загадка , мені не зрозуміла.
Червона ікорка• 09 июля 2023
Ответ дляМамина корзиночка
справа не в імпотенції, судячи з написаного, п.24 від автора. Та й чи була вона, так само, як і пивний алкоголізм. Більше схоже на те, що чоловік розкусив, чого насправді автор з ним. Але від автора не так легко було позбутись, бо ’так просто было расстаться в чужой стране, будучи одной с ребенком.’)))))))) Це трошки інакше називається, але автор зараз образиться, якщо написати))))
Краля-Галя• 09 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Тому вирішили, що вам треба імпотент і алкаш??? Ви чого з ним жили, як прозріли?
На_оба_рот• 09 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ви такі написи на лобі бачили? Я ні.
А скiльки треба часу щоб зрозумiти що там пiв на шосту?
Червона ікорка• 09 июля 2023
Ответ дляОднозначная
ага.... називається ’і кадилом не відмахається’
Червона ікорка• 09 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Рік жила!!!! Рік))
п.24 - от і вся правда про ці ’відносини’
Виправлялочка• 09 июля 2023
Первый год самый сладкий - секс, секс секс и всё в партнёре нравится, кайф. Он вас критикует за лишний вес - что? А зачем он с вами сошёлся, если что-то не нравилось? Бредовая ситуация изначально. Что вы там ему наговорили при расставании это уже не важно.
Краля-Галя• 09 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
І що з того?
Ви описали нездорові відносини. Я не поїду жити до мужика, з яким не було сексу ( неважливо через скільки, хоч через пів року), і не поїду, якщо секс не сподобався. Нафіга це терпіти? Це хворі стосунки.
Зажуженная Жужжа• 09 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Лишний вес ... Не стоит... Может как то связано?)
Да ладнооо , сексистка. Во всем виновато пиво и мужик
Сито для думок• 09 июля 2023
И вообще...половые отношения вне брака - это пляцтво называется. Так вам и надо.
Просто Фіфа
• 09 июля 2023
Ответ дляПартизанка
божжжее
Вы не читали, что из за войны????
На_оба_рот• 09 июля 2023
Ответ дляСито для думок
I шо, пофiг якось.
Червона ікорка• 09 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
І що з того?
правильно було - не займатись побутовою проституцією і не терпіти імпотента, а тепер ’сказала йому все в лице’, бо ’я финансово окрепла’, коли мало в шию не погнав