40ка• 09 июля 2023

знову винаходи українських дітей: вічний блокнот

Катя Михалко, Микита Владикін та Євген Шило вигадали вічний блокнот та олівець!
Уявіть блокнот, який ніколи не закінчується, олівець, який не потребує заточування і заміни. Це не фантастика, а реальні винаходи українських школярів. Записи будь-якою ручкою легко витираються із сторінок. Ідеально для студентів.
Madame S• 09 июля 2023
Винаходи, це прекрасно... А де фінансова підтримка винахідників, інвестиції і масове виробництво?

иркин• 09 июля 2023
Звісно, молодці!
Правда у нас роль вічного блокнота грає біла дошка, фломастер і губка.
Kosulia15• 09 июля 2023
Если не ошибаюсь
Это придумали уже давно и не наши дети.
Точно смотрела лет 5 назад выпуск на англ языке.
иркин• 09 июля 2023
Ответ дляMadame S
Не кожен винахід має економічний сенс. Про практичне використання учнівських винаходів лише про екопапір з опалого листя чула, хоча, можливо ще були.
З останніх найперспективнішим був прилад для незрячих, побачимо.
ksusha1155• 09 июля 2023
Українці найкращі!
автор 40ка • 09 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Если не ошибаюсь
Это придумали уже давно и не наши дети.
Це придумали давно і наші дєті
Стаття ще давня, років 6
Але матрьошкам не доведеш
Kosulia15• 09 июля 2023
Ответ для40ка
Це придумали давно і наші дєті
Стаття ще давня, років 6
Але матрьошкам не доведеш
Каким матрешкам?
Или любое мнение, не такое как у вас - кричи рашист?
Лечите голову.