Варена цибуля• 09 июля 2023
Дівчата, в кого пористе і густе волосся, які стрижки у Вас або порекомендуйте)
Все ніяк не можу підібрати для себе ідеальні довжину і стрижку((
У мене ще й кругле лице(
От щоб стрижка після миття голови лягала як треба)
У мене ще й кругле лице(
Пасти Ла• 09 июля 2023
Каскад . Волосы то до лопаток, то до пояса отращиваю. Но другая стрижка не лежит
Варена цибуля
• 09 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Пористе, густе - брашем витягую, бо ніяка стрижка не спасе
яка довжина?
Варена цибуля
• 09 июля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
У меня средняя длина. Каждый день использую утюжок 🫣😎
У Вас без каскаду?
Теж утюжок кожного дня, але зараз по лопатки відпустила, волосся за рахунок густоти важке і макушки немає(, хоча позаду дуже гарно виглядає.
Коли каскад (й досі не знайшла того, хто його зробить удачним), то спереду наче норм, а позаду як підстрелена в шию (як шапка) і далі тирчить-лежить останнє волосся((
Одним слово лев)
Оч@ров@Шк@• 09 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
У Вас без каскаду?
Одним слово лев)
Спереди каскадом … но я когда вытягиваю их , утюжком немного закручиваю.