Тану на сонці• 2 часа назад
Малолетки сдурели
Вчера со мной 12 летние флиртовали . Сегодня парень лет 23, проходил с другом и говорит мне « Девушка, вам полизать или у следующей спросить?» 😳😳
Это война так на психику действует ?
Головний кошак• 2 часа назад
А вы шо? Сняли бы подштаники Дюна или Мисюренко и показали бы ему фронт работ. Сам бы отвалил.
Тану на сонці
• 2 часа назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Удалено администрацией...
Звучит невероятно ? Но это правда . Второй день подряд со мной такое . Сама в шоке
Чарівне зіллячко• 2 часа назад
Порадниця і так на дні, а тут ще знизу постукали...
Нормальних не лишилось, самі штатні троллі та збоченці. І русня
Тану на сонці
• 2 часа назад
Ответ дляЧарівне зіллячко
Напишешь правду и никто не верит
Ні за холодну воду• 2 часа назад
З приводу´полизати´ в мене колись давно в молодості була така ситуація,гуляла у парку і підійшов старий мужик і каже мені ’якщо хочеш пішли за дерева,я тобі полижу’в мене дар речі навіть пропав,розвернулася і валила з цього парку як кінь.До сих пір пригадую це огидне,збочене мудло
ПоЗиТиВнАя• 2 часа назад
Ответ дляТану на сонці
А психиатр ваш что говорит по этому поводу?
Тану на сонці
• 2 часа назад
Ответ дляНі за холодну воду
Мне кажется в моем случае, они просто на приколе и стеб у них такой дурной . Я естественно ничего ему не ответила но скривила наверное гадливо лицо, он сказал « понял» и все . В его случае это было просто сказать .
Тану на сонці
• 1 час назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вы думаете что то остроумное сказали ?
Зайканалужайке• 1 час назад
Ответ дляТану на сонці
Так ви хоч труси надягайте, коли на вулицю йдете
ПоЗиТиВнАя• 1 час назад
Ответ дляЗайканалужайке
Милочка, на градуснике делений не хватает, что б температуру показать. Какие нахер трусы в такую жару?!
Луноходик_Ик• 1 час назад
Ответ дляТану на сонці
Аж цікаво - де ви ходите, що там такий контингент?
Або як виглядаєте, що такий контингент підходить з такими пропозиціями?
Зайканалужайке• 1 час назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви голе ходите на вулиці?
Чу Ча• 1 час назад
Ответ дляНі за холодну воду
У автора тоже такое было, только вчера. Она глухонемой прикинулась
Ні за холодну воду• 1 час назад
Ответ дляТану на сонці
Так,малолітки люблять х.ню нести,в них такі тупі жарти.У нашому місті раніше був жах,у ввечері купу ідіотів можна було зустріти,які стоять десь у кутках і намагаються показати тобі свій.. У нашій школі біля спорт майданчика,навпроти 9 поверхівка і неодноразово нам з дівчатами мужик у вікні тикав своє ’хозяйство’. Ой купа таких ситуацій була.
Тану на сонці
• 1 час назад
Ответ дляНе зацілована
Младенцев ещё не было в флиртунах?
Я вчера в шоке была . Но они хоть интеллигентно флиртовали « Девушка, а вы не боитесь что вас волной накроет?» « А медузы тут кусаются?» . Это я до волнореза доплыла и они там тоже тусовались. Я стала оглядываться где они там девушку увидели, потому что для них я как бы « тетя». Им лет по 12 было . Потом подумала « ну и хорошо что я для них не тетя»)) Подружку нашли 😁
Маргарита и Мастер• 1 час назад
ну малі дурні, що ще скажеш. Думаю, до діла там би не дійшло))))
Я вчора стою біля пішогодного переходу, і так мене зміряв поглядом мужчина, а я думаю, блін, мужик якийсь старий, машина дідовська (пасат універсал), борода оно, як лопата, і туди ж...Далі думаю, це йому років 40 мабуть, а потім до мене як дійде, що це ж майже мій ровесник, мені то 37, і там мені смішно стало, думаю, обісрала мужчину подумки вже...Він побачив, що я сміюсь, теж посміхнувся та і поїхав, мабуть подумав, що це він мене так повеселив, а у мене криза сприйняття віку, бо ж подумки мені досі 25 з хвостиком))))
Божий одуванчик• 1 час назад
Ответ дляЧарівне зіллячко
не постукали, а полизали