Закусенец• 09 июля 2023

Ну ось я побувала нарешті в свінгер клубі.

З п´ятницю на суботу в одному з європейських свінгер клубів була вечірка для пар. Були також окремо мужчини і жінки, але в дуже обмеженій кількості. Обмеження за віком до 35, проте були старші. Мені 40. Паспорт ніхто не питав.
Мені було цікаво. Як і що там.
Хоча в моєму житті ніколи не було МЖМ чи ЖМЖ.
І я скажу вам, що мені сподобалось.
І як би це не звучало, тмосфера супер. Всі привітні, що господар закладу, бармени, інші працівники. І відвідувачі також.
Все тільки за згодою.
Мурзилка• 16 июля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Тепер без стьобу. Я б сама сходила. Тим більше, мені 15 євро)))) нічого постидного в цьому немає. Просто дорослі розваги. Тільки мене смущає декілька факторів. 1) в нашу еру я не можу бути впевнена, що там не буде відеозйомки. 2) боюся щось підхопити.
3) зі своїм партнером не пішла б. Я дуже ревнива
А самі б пішли?

Ясамаякрасивая)• 16 июля 2023
Ответ дляМурзилка
А самі б пішли?
Ні. Дивись п.1
Мурзилка• 16 июля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Перечитала половину теми… Для мене це збочення, розлад, я цього ніколи не розуміла і не зрозумію. Якщо в темі є психологи (чи психіатри), от просто цікаво, з медичної точки зору свингерство та от такі оргії рахується нормою, чи все таки збоченням?
Норма звісно,ви будете їсти один той самий борщ 20 до прикладу?
Думаю,що ні
Груповий секс це одне із найдревніших заняття людей
Мурзилка• 16 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Звичайний аналіз даних.
Не переймаюся, просто після таких як ви соромно казати що ти з України.
Особливо під час війни.
Ви уявіть він хизується друзям, а ті потім язиками плещуть що українки проститутки.
А ви ще цим пишаєтеся, що от я побувала, оце досягнення
Проститутки всюди є)))
І чешки і поляки
СпайдерВумен• 23 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Умница
Це ж так важко піти і трахвтися при всіх, для цього потрібно степінь магістра здобути...
Автор, а Ви така темпераментна завжди була чи то так німця хочеться втримати.
Скоро всі збочення стануть нормою.
Як тварини будемо, потім буде як з мінетом ти що не робиш це, і пішло поїхало, ханжа, мужа ’ уведут’
Одне погано, що такі розмножуються...
мені оце згадалося https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&so...
Само_достаточная• 22 августа 2023
Кто тему поднял? Откуда все идут?
Я на хвилинку• 22 августа 2023
Ответ дляЗакусенец
Є кімнати окремі. Є кімнати, що зачиняються. Є з дзеркальними вікнами. Тобто ти не бачиш зсередини, чи на тебе хтось дивиться. Є великі кімнати з матами, де займаються сексом всі, хто хоче. Є кімната з гінекологічним кріслом, БДСМ.
Все в презиках? Справки надо нести от врача?
Свій варік• 22 августа 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Садового опрыскивателя с хлоргексидином - вполне достаточно.
Идууу--уууу блин• 22 августа 2023
тот случай, когда баба с синдромом старой климактерички мнит себя сексибэйби

Забризкана водою• 22 августа 2023
Оу
Классная тема, только сейчас увидела
Тоже хочу в такой клуб
Ехуууууу