Закусенец• 09 июля 2023

Ну ось я побувала нарешті в свінгер клубі.

З п´ятницю на суботу в одному з європейських свінгер клубів була вечірка для пар. Були також окремо мужчини і жінки, але в дуже обмеженій кількості. Обмеження за віком до 35, проте були старші. Мені 40. Паспорт ніхто не питав.
Мені було цікаво. Як і що там.
Хоча в моєму житті ніколи не було МЖМ чи ЖМЖ.
І я скажу вам, що мені сподобалось.
І як би це не звучало, тмосфера супер. Всі привітні, що господар закладу, бармени, інші працівники. І відвідувачі також.
Все тільки за згодою.
Шкідлива молекула• 09 июля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Ну вы и наивная, снимают еще и как, сейчас камеры размером с головку иголки, вы их точно не заметите. Загуглите камера в розетке и прочее
Просто эти видео не окажутся в общественном доступе, если конечно не взломают сервер. Эти видео продаются за огромные деньги богатым извращенцам «из рук в руки» по сарафанному радио
Вище був коментар від наївних, що такого бути не може. За принципом, я такого не бачила і не знаю, значить такого немає.

Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
Зачем их высылать
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ану цить! Задовбали з вашим обліко морале. Тут ще нудистських пляжів повно, волайте, щоб заборонили. А то я дитя водила на пляж, а поряд з нудистського 60-річні голі бабусі прибігли сміття викидати.
Так вы сама ещё та, сами наверное бы пошли с автором было бы вам 40. Хочется да))?
Федорино Горе• 09 июля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Классная мечта у вас была, жаль что не вышло, не фортануло
Ну, так бывает. Это не главное, хотелось, но что ж....
Борисфенка• 09 июля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Так ясно, що хочеться. Я тепер в розділі читачів і глядачів, се ля ві.
Федорино Горе• 09 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
А вви чого так раптом переймаєтеся? Може комусь буде цікаво.
Я не переймаюсь, честно набридли в кожній темі непрошені поради і перекручення з ніг на голову.
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляТепличная
Так.З Миколаївщини їду на Івано-Франківщину,на 4 дні.Перший раз в житті не буду на морі😢
Бывает
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляНога на ногу
Европеец только заарканил украинку и уже на такие отборные извращения развёл?
Обычно к этому идут долго.
Я його знаю вже дуже давно. Але спимо ми півроку.
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляnevergerl
Віагра
Ні. В нього завжди так. Ніякої віагри

Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Мда… Как почитаешь темы
- я с парнем встречаюсь с 16 лет
- была тема … во сколько первый раз был так ответы были и про 15
- была тема про количество партнеров так цифры начинались и с 10
- была тема про лесбийский опыт и про анальный
И тут такие одели белое пальто и фииии
Серьезно?)
Ну в 15лет это нормально, многие и в 13 даже. А вот свингер клуб немного перебор для многих. Хотя мне пофиг)
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Удалено администрацией...
Ні, я здорова. Недавно перевіряли)))
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляТепличная
А ви бодік знімали,чи віддвигали його за булочку?І ще питання- там світло яскраве?
Бодік не знімала. Лише в душі. Наппівтесмрява. Але якесь червоне світло. Мої червоні нігті були білими при тому світлі
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Еще и от*рахают за 15€
Якщо не захочеш- ніхто не буде трахати.
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Блин, а мне не хочется, хочется одного, но нельзя с ним((*мне 26
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Якщо розглядати автора, то цікаво знати, в якій сім´ї вона росла, чи був батько і який, чи було насилля у сім´ї. Я думаю, у неї схильність до мазохізму, так як свої потреби вона проектує через потреби партнера і сама себе бачить як об´єкт, їй потрібне постійне підтвердження власної думки. Якби її партнер в тому клубі дозволив іншим чоловікам до неї доторкатися чи мати секс з нею, швидше за все вона б погодилася. Їй пораджу підняти свою самооцінку, якщо так хочеться сексуальних експериментів з чоловіком, про минуле якого і про життя в цілому якого вона нічого не знає, то хоча б намагатися отримати вигоду з цього, а не думати, що якщо за неї заплатили 15 євро (сама жахнулася), то це насправді щось значить.
В мене в сім´ї був батько. Ні,Ви не праві. Партнер якраз мені все дозволяв. Я сама вирішила так,як було.
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
И сколько ж вход за такое счастье стоит? Еда вкусная была?
Так, їжа смачна. Швецький стіл. Напої, все в входить в ціну.
Заплатив 116 євро.
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
А фото можно делать было? Сделали фото комнат?
Ні, телефони залишають в шафках. Строго заборонено.
Лупаю цю скелю• 09 июля 2023
Ответ дляФедорино Горе
А для чого Вам та інформація?
Якщо психіатр дасть добро, то теж захочеться ?
Ні, не захочеться, я особисто рахую свінгерство збоченням. Цікаво, як з медичної точки зору.
Лупаю цю скелю• 09 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
А як оцінюють психіатри бажання зайти в тему про свінг клуб і написати про відхилення? А цікавитися такими срамними темами не відхилення?
А як оцінюють людину, яка читає в новинах про вбивства, наприклад? Це ж не значить, що читач вбивця чи з відхиленням.

СкумбріяП8• 09 июля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я щось пропустила. Автор когось вбила? Чи написала про свій досвід? На відміну від вбивств займатися сексом законом не заборонено. За описом автора все відбувалося лише за згодою усіх партнерів.
Хочеться людям займатися сексом на публіку - на здоров´я. Аби там тварин та неповнолітніх не було.
Шкідлива молекула• 09 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Автор відкрила тему, значить готова була отримати і критичні коментарі. Чи вона думала, що вона першовідкривач свінгерських клубів, піонер можна сказати свінгерського руху в Україні. Я особисто НЕ вважаю свінгерство нормальним, тому пишу тут свою точку зору. А як їй хочеться, щоб її в куточку чи на рушнику на маті при всіх, то на здоровля. Чим би дитя не тішилося.
Але не треба створювати тему з посилом, що сходити в свінгер клуб це як зуби почистити. Для неї так, а для когось ні.
Мурзилка• 09 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Не больно? Странно..
Я не пробувала,так мрію поки)
Жертва интернета• 09 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
З вами все нормально,не переживайте))
Жертва интернета• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Ні, я здорова. Недавно перевіряли)))
Прочитайте до таке Ексгібіціонізм і будете іншої думки.Але скажу правду,що дуже маленький процент людей,у якох психічні сексуальні розлади,це визнають.
Корсет_на_шурупах• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Якщо не захочеш- ніхто не буде трахати.
Прийти за 15€ просто посмотреть....
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Прийти за 15€ просто посмотреть....
Прийти як на дискотеку, в барі напої безкоштовно, їжа безкоштовно, сауна, джакузі.
Корсет_на_шурупах• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
И вокруг мужики голые шастают..
Пампушечка• 09 июля 2023
Какая тема интересная.
А по сути, лично мое мнение, ничего тут страшного нет. Это как разнообразие какое-то даёт, и когда вдруг пропадает на года желание и ты не знаешь что с тобой происходит, вот можно разогреть себя попробовать на таких вечеринках.
А так я только порнушку с мужем смотрела и сама, каюсь, не часто.
Сейчас почему-то нет желания, уже почти как год. Думаю это из-за войны, волнений, переездов туда-сюда и гормонального сбоя(
Правда в такое место не пошла бы сейчас.
Вообще, заметила когда гормоны работают нормально и ты хочешь, ты светишься и привлекательна даже для себя.
Это изучение своей сексуальности в том числе.
Хотя дрочеров там достаточно тоже, я так думаю
Бжоли-бандерівці• 09 июля 2023
Дорого. Ходила с бывшим мужем, тоже в Германии. Было 20 евро для пары, 80 для одиноких мужчин и бесплатно для одиноких женщин. В стоимость входили напитки, шведский стол, сауна и джакузи.
Бринзолетта• 09 июля 2023
Ответ дляSquabbler
А как потом с друзьями, зменилось чтото в отношениях/общении/восприятии?
Радикально ничего