Закусенец• 09 июля 2023

Ну ось я побувала нарешті в свінгер клубі.

З п´ятницю на суботу в одному з європейських свінгер клубів була вечірка для пар. Були також окремо мужчини і жінки, але в дуже обмеженій кількості. Обмеження за віком до 35, проте були старші. Мені 40. Паспорт ніхто не питав.
Мені було цікаво. Як і що там.
Хоча в моєму житті ніколи не було МЖМ чи ЖМЖ.
І я скажу вам, що мені сподобалось.
І як би це не звучало, тмосфера супер. Всі привітні, що господар закладу, бармени, інші працівники. І відвідувачі також.
Все тільки за згодою.
Бринзолетта• 09 июля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Выслужились)
Да?/)

Бринзолетта• 09 июля 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Тобто ви з дітьми туди ходили?
Нет конечно
ИМХОля• 09 июля 2023
Ответ дляБезлім на все
Есть вопрос. Зачем эта информация советчицам. Ну потрахались в свингер - клубе с толпой незнакомых вам мужиков и баб. И зачем выносить это на публику ?
Завоняло рашкой от вас....там тоже нельзя на публику выносить) Потому что автор обладатель редкого опыта и захотела поделиться,а нам интересно почитать,я вот уже точно никогда не побываю в таком клубе в силу возраста) А вот вы тут вообще пустое место,что бы решать нужна нам эта информация или нет...
ИМХОля• 09 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Удалено администрацией...
То тут все больны тогда,99% советчицам понравилась вечеринка автора)
Вам телефонограмма• 09 июля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Перечитала половину теми… Для мене це збочення, розлад, я цього ніколи не розуміла і не зрозумію. Якщо в темі є психологи (чи психіатри), от просто цікаво, з медичної точки зору свингерство та от такі оргії рахується нормою, чи все таки збоченням?
Психолог. Все , що не насильно - норма
ИМХОля• 09 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Еще и от*рахают за 15€
Удалено администрацией...
Безлім на все• 09 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Так пойдите помойтесь , чтобы вам дома рашкой не воняло. Ну и парфюмами начните пользоваться, а то совсем завоняетесь ))). Ну и не меряйте всех по себе . Если вы пустое место , таки не все на вас похожи.
ИМХОля• 09 июля 2023
Ответ дляБезлім на все
Удалено администрацией...
Безлім на все• 09 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Удалено администрацией...
Запах исчезнет , только если ты рот заткнёшь. Тогда и вонять тебе не будет из твоего то рта)

ИМХОля• 09 июля 2023
Ответ дляБезлім на все
Удалено администрацией...
Безлім на все• 09 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Удалено администрацией...
Да не могу я тебе кокошник поправить безмозглая тётя. Поправь его его как - нибудь сама. Я верю что ты справишься.
ИМХОля• 10 июля 2023
Ответ дляБезлім на все
Удалено администрацией...
Безлім на все• 10 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Удалено администрацией...
Та нет спасибо. Я в отличии от тебя личинок не развожу. Но я не удивлена , что личинки живут в тебе, Понятно , почему что ты вся завонялась )))
Корсет_на_шурупах• 10 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Удалено администрацией...
По себе не судите
автор Закусенец • 10 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
И вокруг мужики голые шастают..
Не голі.
ФруктЕщеТот• 10 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Не голі.
Вы просто умница! Не взирая на засилье ханжей, непорочных дев и прочих православных монашек - у вас отличная выдержка и крепкая психика. Спасибо за развернутые ответы и удачи вам! Наслаждайтесь жизнью и занимайтесь тем, что любите.
Я тертий жук• 10 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Умница
Це ж так важко піти і трахвтися при всіх, для цього потрібно степінь магістра здобути...
Автор, а Ви така темпераментна завжди була чи то так німця хочеться втримати.
Скоро всі збочення стануть нормою.
Як тварини будемо, потім буде як з мінетом ти що не робиш це, і пішло поїхало, ханжа, мужа ’ уведут’
Одне погано, що такі розмножуються...
ДлинноНожка• 10 июля 2023
Не там повестки раздают, ох не там...
nevergerl• 10 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Редкого опыта

nevergerl• 10 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Якщо є питання більш конкретні, задавайте. Відповім
Беженка-свингерша?
Ну-ну...
Представляю, уехала от войны, чтобы в свингер-клубах тусить. Не позорьтесь, не выставляйте эту дичь на весь белый свет.
nevergerl• 10 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Один був, який без просу хотів взяти за зад,мій не дозволив.
А всі інші питали дозволу. Я содинираз сказала, вибачте, але ні. Він каже, все норм. Ти не мусиш вибачатися. Потім вже не вибачалася, просто відмовляла
Мой не разрешил ахаха
Прям такой заботливый секс партнёр. Да вы ему на фиг не нужна, завтра туда с другой ппидет
Голубка миру• 10 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
То навіщо ви зайшли в цю тему?
А зачем вы ее создали? Чтобы ЧТО?
Голубка миру• 10 июля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Автор, вы тролль или дрочер?
Дрочерный тролль
Я тертий жук• 10 июля 2023
Ответ дляnevergerl
Беженка-свингерша?
Ну-ну...
Через таких, потім сприймають українок як проситуток, шльондр.
Проститутки хоч торгують за гроші, а це таке .....
Якщо будете ділитися з кимось, не кажіть що з України, кажіть що з рашки.
В мене колись було відрядження в Німеччину і один співробітник був такий галантний, запросив повечеряти, коли я сказала що я не п´ю, почав сміятися і каже: Камон, ти ж з України, всі чекають коли ти нап´єшся і будеш на столі гола танцювати і рже. Каже ваші ж готові завжди і це дешево, хіба є інші...
Я чуть не провалилася. Послала, встала і пішла. Він вибачався потім, але суть ясна.
Я тертий жук• 10 июля 2023
Ответ дляnevergerl
Мой не разрешил ахаха
Оце німці раді, що наші давалки приїхали)
Причому написала він мій секс партнер))
Тобто чувак знає що 2 дітей, біженка і пропонує бути просто шалавою...
Автор, він гроші на життя дає? Чи зранку на заводі, потім дітям уроки, розказуєте як благородно жити, а потім на нічну😁
До речі, коли вернулися і знову терлися, то де діти були? Самих лишаєте?
Уявляю сидять служби оформляють дітей і тут приходить метелик в комбезе з диркою😁
автор Закусенец • 10 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Таким ділитися ні з ким не буду.
І, до речі, не п´ю і не палю)))
автор Закусенец • 10 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Причому написала він мій секс партнер))
Ну вмвас і фантазія. Заспокойтеся, в мене рівень мови С1. Я не працюю на заводі)))
Я тертий жук• 10 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
От і супер, не кажіть нікому що ви з України.
Тепер будуть вирази ’камон ти з України всі чекають, що ти будеш ахатися зі мною при всіх...
Після наших біженок прости..страшно тепер їхати в Німеччину і Польщу....
Навіщо це Вам? Доказати що собі?
Чи німфоманія?
Я тертий жук• 10 июля 2023
До речі, в Україні скоро легалізують проституцію, думаю, міжнародний досвід буде цінуватися. Буде реєстр спеціальний. Це дуже тіньова скдадова, держава втрачає багато грошей.
Можна буде повертатися всім любителькам і ’ заробітчанам’
Одне не ясно, як після таких закладів можна дітей цілувати, фу, мерзота яка..
Уявляю, якщо підлітку сказати, твоя мама по свінгер клубах шариться, от буде гордість за маму...
Шкідлива молекула• 10 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
И вокруг мужики голые шастают..
Такий маленький нюанс, а як все міняє