За ким я буду?• 09 июля 2023

Вам подобається короткий топ на дорослій жінці?

Результат:
вже голосів: 100
51 (51%) Ні
49 (49%) Так
Всех в сад• 09 июля 2023
Душне питання, само по собі якесь
Шукаю трусики• 09 июля 2023
Якщо фігура гарна то так. Не всим молодим гарно в них.
ДелайКак_Я• 09 июля 2023
Ну що ви. Тільки закриті плаття-мішки до п´ят, які можуть бути топи.
Свята• 09 июля 2023
Если ей идет, то да
Плету корзинки• 09 июля 2023
Доросла жінка це який вік?
Свекруня• 09 июля 2023
Не розумію цих тем, то шорти, то коротке плаття, то довге волосся
Як зручно, так і треба одягатись
Видящие_помогите• 09 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
А краще біла простинь, та, що до кладовища повзти )))
любименькая• 09 июля 2023
Нет. Как бы женщина за собой не ухаживала, всегда видно возраст. Даже если она тощая, подтянутая, загоревшая. Это уже смотрится не очень. Я сама любитель женских тел, но женщина 40+ в шортах и топе это скорее Ну молодец, держится))) чем Вау, секси в 20-25 лет
Гораздо красивее она будет смотреться в каком-то летящем брючном костюме
Астановитесь• 09 июля 2023
Якщо гарна фігура то подобається
Буває що молоді дівчата натягують топік короткий який їм не личить і нічого ходять якось
Дякую_аж_підскакую• 09 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
А среднего не дано в этом суровом мире моды и красоты?
Черпак_для_фантазий• 09 июля 2023
Ні
Черпак_для_фантазий• 09 июля 2023
Ответ дляАстановитесь
Якщо гарна фігура то подобається
Молодим все підходить.
Може ще третю?• 09 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Доросла жінка це який вік?
21+ вважаються люди дорослими
Ушла и Пришла• 09 июля 2023
Мені подобається коли жінці зручно і комфортно і вона має блиск в очах
Укр_жіночка• 09 июля 2023
Вот женщина очень 40+ (не помню точный возраст). Конечно нравится. Да и на обычной фигуре нормально топы смотрятся (пляж, отпуск… что еще носить?), главное, чтоб самой женщине нравилось
автор За ким я буду? • 09 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Доросла жінка це який вік?
Коли вже видно, що тьотя, а не дівчинка, вік може бути різний
Тектологиня 80lv• 09 июля 2023
А доросла жінка-це який вік? Бо, наприклад,в 30 років часто жінка дасть фору 20-річній, а можливо Ви якраз про цей вік кажете) а взагалі,мені без різниці,як людині комфортно,хай так і ходить
ДелайКак_Я• 09 июля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Якщо дорослу людину турбує, чи подобається її вигляд стороннім чужим людям, то це питання явно не про моду і красу. І крайнощі тут ні до чого, кожен вдягається як хоче. Аби чисто, а все решта за смаком.
автор За ким я буду? • 09 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Ці шорти мій антифетиш 🤣
Мрії у вирії• 09 июля 2023
Якщо у жінки гарна фігура, то звичайно.
Може ще третю?• 09 июля 2023
Автор, без фото як можна судити. Он Джей до в 50 норм всякісексі шмотки. Покажіть жінку в топі і ми скажемо норм чи не норм. Комусь норм, комусь ні
ПазлШредінгера• 09 июля 2023
Мені 37, на пляж ношу, але розумію, що це вже не зовсім та річ, яка мене прикрасить. Силует короткий топ і довгі легкі широкі штани мені подобається, особливо для відпочинку
Укр_жіночка• 09 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Ці шорти мій антифетиш 🤣
Ну Ваш вопрос был не про шорты, я заскриншотила первое фото где она в топе
Астановитесь• 09 июля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Молодим все підходить.
Особливо якщо у молодих фігура шар тоді точно все підряд підійде що на шар натягнути зможуть
Тектологиня 80lv• 09 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Ви якраз раптово переступили через дівчину, молоду жінку, жінку і відразу до тьоті)))
Мусик Пусик• 09 июля 2023
Мне абсолютно все равно
Дякую_аж_підскакую• 09 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Мой вопрос был не к автору, а к вам и вашему предложению.
Белоснежко• 09 июля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Молодим все підходить.
Підходить , коли гарна фігура , а на тому, що молодий
автор За ким я буду? • 09 июля 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну складно точно сказати. Хтось в 20 виглядає як доросла жінка, а хтось після 25-30
Ноунэйм• 09 июля 2023
А куда в нем ходить? Если на пляж или курортный город, там многие вещи органично смотрятся. И яркие-кричащие и короткие.