Наміряла в секонді сукню,льон. Так,я знаю,що на колір і смак товариш не всяк,але сподобалась)) І от такий прикол на спині...
Допоможіть,будь ласка,в кого був досвід? Що ви одягали?
Ms. При теле• 09 июля 2023
Ответ дляSonchik
Я розумію,що тут завжди тільки про паличок мова... Алея навіть не знаю - ця модель приталена,по фігурі. Там на бюсті зроблені виточки. Я не уявляю,як воно буде сидіти на жінці,якій не буде що вкласти в ті виточки для грудей).
Просто с такой шикарной грудью это платье просто бабское,не подчёркивает достоинства
Ms. При теле• 09 июля 2023
Ответ дляSonchik
Мені сподобався колір
Найдёте другое ,у вас же и талия и грудь ,зачем этот мешок
Наполеон Бонапарт• 09 июля 2023
Ответ дляSonchik
Так оно в талии вам и мало и еще зрительно( или так и есть) делает живот, А сзади некрасиво подчеркивает неровности попы, ну так на фото по крайней мере. Примеряйте на размер свободнее.. Это не для гадостей вам, это объективно со стороны.
TetyanaBobrova• 09 июля 2023
Вам пасує ця сукня! Носіть із задоволенням без бюсту! Не звертайте увагу на тих хто пише, що вона мала і фігура не та…, просто тут більша половина експертів постійно фукаючі, люблять критикувати гарні звабливі жіночі форми. У вас все ок 🍒
Булку Дай• 09 июля 2023
Чуть бы, юбку там шире к низу.Лучше бы сидело.Вроде бы не маленькое,но юбка узковата,и лен не тянется.Сядете,может по швам полезть.Да и лен мнется ,после вечно жеванного костюма не беру больше.По теме:я бы лиф от купальника надела
Ответ дляTetyanaBobrova
Дякую 😃
Ответ дляБулку Дай
Не було такого досвіду (з купальником), дякую за ідею
Оце так цабе• 09 июля 2023
Ответ дляTetyanaBobrova
Фігура в автора саме та. А сукня мала об´єктивно
Носять з бюстами, що защипаються на пузі, автору не підійде. Або без бюсту
Я ношу з майкою або футболкою, але не раджу, бо це на любителя.
Ответ дляБулку Дай
Натуральный лен отлично тянется .
Черещ пару часов они шире станет
Сиреневенькая• 09 июля 2023
Ответ дляSonchik
Класний такий😍 ще б знайти в продажу... Дякую!
Колись щось схоже бачила в H&M