Роздратована шкіра• 09 июля 2023

В кого груди різні?

Один с..сок вище, інший нижче. Без ліфона взагалі не можна ходити? Раніше такого не помічала, після народження дітей стало явно видно Ви комплексуєте?
Латвийские_Номера• 09 июля 2023
Вам везе, я після дитини взагалі без білизни ніяк 😭😭😭😭
Лиса Патрикевна• 09 июля 2023
У мене. Так, без ліфона не ходжу
автор Роздратована шкіра • 09 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Що везе? Теж без білизни ніяк, ще й соски ці на різній висоті, даже в піжамі не комфортно
Почемучка• 09 июля 2023
А в мене ліва більша, і таки не погано виділяється. А права менша. Я не народжувала.
Кума народжувала, то грудям хана. Соски рівні. А от груди просто здулися. І їх наче не має....
Оч@ров@Шк@• 09 июля 2023
Растянулись ареолы,птоз все дела .Хожу как есть ,резаться не планирую
Латвийские_Номера• 09 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну якщо ви думаєте чи ходити без білизни, значить не все так погано
Ольчик1998• 09 июля 2023
В мене одна більша, висять
Ходжу без білизни
Идеальная оптимистка• 09 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну,вдягати бюст,це не проблема.
Семицветка• 09 июля 2023
У меня всё на одном уровне и форма нормальная. Но без белья не хожу.
автор Роздратована шкіра • 09 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну,вдягати бюст,це не проблема.
Не проблема
Але ж іноді хочеться без нього
автор Роздратована шкіра • 09 июля 2023
Бачу, в багатьох таке. Чоловік інколи приколюється з цього, обідно
ПП-шница• 09 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Не проблема
Але ж іноді хочеться без нього
Зробіть пластику і ходіть так,як хочете
Біле пальто• 09 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
🤦 Якесь больне
Алина-1240• 09 июля 2023
У всех в разной выраженности так)
Smetankaa• 09 июля 2023
У меня форма- два уха спаниеля. И я не рожала. Даже страшно подумать чтобы с ними стало...
Веселуха Муха• 09 июля 2023
Я була дуже дурною жінкою, коли народила першу дитину, було зручно годувати правою, от нею і годувала, поки з лівої не зникло молоко. Уявіть собі цю картину під час ГВ. Як народила другу, то все повторилось, бо в правої чудово йшло молоко, і малий не дуже хотів напружуватись. Тепер різниця значна, без білизни вже ніяк зовсім, та якщо порівнювати, що було під час ГВ і зараз, то зараз майже ідеально все😂
Техпаспорт на медузу• 09 июля 2023
У меня правая грудь всегда была чуть больше левой, но они находились на одном уровне. После кормления грудь обвисла. Причем правая обвисла больше, чем левая. Потому что в правой молока было больше, и кормила я в основном ею. Теперь груди находятся на разных уровнях. Собираясь на улицу, всегда надеваю лифчик. Но я и в 18 лет, когда груди находились на одном уровне, всегда надевала лифчик, когда собиралась на улицу. Да, комплексую
Вишнёвая Леди• 09 июля 2023
Ответ дляПочемучка
У меня тоже с юности грудь разная, левая так прилично больше. Но не бывает симметрии и одинакового ничего. Вообще не комплексую.
Стильна штучка• 09 июля 2023
І у мене дуже помітно…
Це після годування дітей таке сталося
Змирилась, але обідно))
Заикальница• 09 июля 2023
Одна больше, другая меньше - хожу в лифоне и не парюсь)
ШанельКуКу• 09 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Відрубайте йому одне яічко вночі і теж приколюйтесь
Не кую, не мелю• 09 июля 2023
У мене. Без ліфчика не хожу. Взагалі пофіг)
КАПСЛОЧНИЦА• 09 июля 2023
в мене по розміру різні груди, в мене і так вони маленькі, але одна взагалі...практично сосок на тілі((
2 дітей, мріяла що під час ГВ я вирівняю їх, але нічого не вийшло, як не старалася... Так і лишилося все диспропорція...
Комплексую, хоч мені і 38. Завжди ліфи з чашками ношу.
пані Солоха• 09 июля 2023
Ответ дляSmetankaa
О, вы моя подруга.
Не кую, не мелю• 09 июля 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Не складно знайти якийсь недолік в нього і дзеркалити. Груди ігноруєте, а зразу про піпку, яка щось пожмаканеька стала, та і раніше було якось твердіше, та й процес щось в´яленький став... ну, нічо, я тебе й таким люблю) Відрубує бажання стібатись без зайвих пояснень
Сумка з негодою• 09 июля 2023
Мы все не симметричные, это нормально. У кого то больше, у кого то меньше.
Кто пишет, что все одинаково - у вас или пластика или вы плохо с глазоньками))
Сусідка зверху• 09 июля 2023
Була знайома - дуже красива дівчина, але одна грудь була на два розміри більша за іншу, навіть в білизні з чашечками було видно. Не знаю, чи виправляла вона в хірурга, давно не спілкуюсь з нею
Почемучка• 09 июля 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Так і я не комплексую. Але перестала десь з 22. А наприклад як підлітком була то соромилися. Хоча її ніхто не бачив же. ) просто в мене ще груди малі, то видно норм так)