Чи можна допускати відхилення в годину? Давала вдень, але точно не пам´ятаю час, близько 13:00- 13:30. Лікар написав наступну через 10годин, тоді слідуючу в той самий час що і сьогодні?
1/2табл. на 5,2кг
ЕкатеринаС12• 09 июля 2023
Ответ дляLovela
Так я не бачу , щоб щось боліло. Лікар підозрює проблеми з сечовим. А як Ви давали? Він бідний так заслинився( лікар написала, в вершкове масло окунути, немає вершкового( як дати , щоб не відчув гіркоти?
только сливочное масло, он тогда вообще не поймёт что происходит