Акукарача• 10 июля 2023

Горщик

Як швидко привчити трьохрічку до горщика? В мене син вночі не пісяється,під час денного сну також. В нас трапився відкад з горщиком, вдома було все добре ,майже ходив. З початком повномасштабного вторгнення довелося виїхати, жили серед незнайомих людей і він просто перестав ходити на горщик. Ми зараз в Польщі,конче потрібна робота,планувала сина в садочок,але беруть лише тих,хто ходить на горщик.
Всім шампаньського• 10 июля 2023
Попробуйте заменить подгузник обычными трусами и скажите, что нужно ходить на горшок. Я так сделала в 2.10, до этого с горшком не приставала к ребёнку. Начал ходить на горшок за один день.
personality• 10 июля 2023
В такому віці достатньо забрати памперси і пояснити. Тижня за два все буде гуд. Але килими і доріжки ліпше зкрутити, якщо є і готуватися ловити «сюрпризи».
Кастрюлька• 10 июля 2023
Ми поїхали на море, в літній будиночок лише спати заходили, всі зручності надворі. Одразу зрозумів, що краще не витрачати час на мокрі труси. Правда і в морі вони його дратували, тому він їх знімав перед купанням
автор Акукарача • 10 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Може просидіти півгодини та встати поруч наробити
автор Акукарача • 10 июля 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Підгузки використовую тільки на вулицю
Анастасіяко• 22 июля 2023
Удалено администрацией...