Сяду на шию, дорого!• 10 июля 2023

Якщо військовий не повернувся з відпустки в частину

Яке реальне покарання зараз? Якщо частина не бойова.
Эт вернячОк• 10 июля 2023
Дизертирство. Смотрите сами, что там за статья.
ФсеСама• 10 июля 2023
СЗЧ - термін
Фокус-Покус• 10 июля 2023
Сядет
Ух яка ж Я• 10 июля 2023
Для него и вас ничего хорошего
Эт вернячОк• 10 июля 2023
Ось що буде
Сірничок• 10 июля 2023
А чого не повернувся?
Фокус-Покус• 10 июля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ось що буде
Дисбат, кстати, хуже тюрьмы.
Ошеламиссимо• 10 июля 2023
года через 3 по удо выйдет живым
Ядвига Юсьлегко• 10 июля 2023
Від 2 до 5
Колдунья-вещунья• 10 июля 2023
5-12. Вийде по амністії до дня перемоги.
Трільчиха• 10 июля 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Від 2 до 5
Нет, по части 4 квалификация из-за военного положения:

Стаття 408. Дезертирство

1. Дезертирство, тобто самовільне залишення військової частини або місця служби з метою ухилитися від військової служби, а також нез’явлення з тією самою метою на службу у разі призначення, переведення, з відрядження, відпустки або з лікувального закладу -

караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

2. Дезертирство із зброєю або за попередньою змовою групою осіб -

карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

3. Діяння, передбачене частинами першою або другою цієї статті, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, -

4. Діяння, передбачене частинами першою або другою цієї статті, вчинене в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці, -

карається позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років.
автор Сяду на шию, дорого! • 10 июля 2023
Немає випадків, коли строк умовний?
Чарівна патика• 10 июля 2023
Ответ дляФокус-Покус
Дисбат, кстати, хуже тюрьмы.
Який дисбат? Зараз у бойову бригаду і на передову, в саму дупу!
Адвокат Пономаренко• 10 июля 2023
Ответ дляФсеСама
СЗЧ - термін
так, згодна
Чарівна патика• 10 июля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Немає випадків, коли строк умовний?
Зараз війна, яке умовно! Передок ваше все!
Ух яка ж Я• 10 июля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Немає випадків, коли строк умовний?
Какая причина не вернуться вовремя? Кроме дезертирства?
Трільчиха• 10 июля 2023
Это суд решает, с учетом всех обстоятельств. Учитывая санкцию, если не было уважительной причины и искреннего раскаяния - очень маловероятно.
Разгуляшка• 10 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Ви ж нам з передка сподіваюся пишете?)
Чарівна патика• 10 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Ви ж нам з передка сподіваюся пишете?)
Я що не повернулася на службу?
Разгуляшка• 10 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Я що не повернулася на службу?
Ви там і не були
ГугелП@лАмался• 10 июля 2023
Вы думаете ,что дадут условный, и отпустят на гражданку???
Самые хитросделанные?)
Чарівна патика• 10 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
Ви там і не були
А ви там були чи ще там, з бліндажа поради даєте?
Фокус-Покус• 10 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
К сожалению, нет. Поедет в дисбат.
Если контрактник или срочник - будет после дисбата ещё дослуживать оставшееся время контракта или срочки.
Но срочники уже все ’переслужили’ в нашем случае
Цирк на дроті• 10 июля 2023
У військових це завжди проблема, а під час війни, то серйозна проблема. Що саме буде, вирішує вище керівництво.
Фокус-Покус• 10 июля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Немає випадків, коли строк умовний?
Нет.
Фокус-Покус• 10 июля 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Нет. Решает суд, а не руководство
Миссис Буркул• 10 июля 2023
Автор,я вам точно не подскажу,но была вот такая ситуация, брат подруги моей мамы попал в госпиталь, сразу после лечения,вместо того,чтобы вернуться в часть, ушёл в конкретный запой на целый месяц, выводили его из запоя с помощью капельниц, потом дали пару дней отойти и опять отправили служить.
Чарівна патика• 10 июля 2023
Ответ дляФокус-Покус
К сожалению, нет. Поедет в дисбат.
Скільки в нас були випадки неповернення, ніхто в дисбат не попав. Цим ніхто не займається. Ви уявляєте, які це розборки , коли офіційно повідомляють на верх про неявку з відпустки?
Цирк на дроті• 10 июля 2023
Ответ дляФокус-Покус
Нет. Решает суд, а не руководство
Спочатку керівництво вирішує що далі, бо відповідальний по рангу. А далі вже можливий суд, хоча, тут знову ж таки, складна ситуація. Можливо є серйозна причина не повернення. Прямо на лавку суда, військовий точно не попадає.
ГугелП@лАмался• 10 июля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Это добрая воля его командиров. Они просто не дали делу ход.