Обижулька• 10 июля 2023

Можно ли развестись без присутствия супруга?

Т.е. подаю документы на развод и всё.
chitay• 10 июля 2023
Так. Але не швидко
Таракашечка• 10 июля 2023
Мы ездили вместе и оба писали заявление о том, что просим проводить заседания без нас. Я являлась в суд 2 раза - подать такое заявление и забрать решение суда, был несовершеннолетний ребенок. Но так, как хотите вы, вряд ли. У нас было быстро
Тріль!• 10 июля 2023
Если он не против, то пусть напишет заявление чтоб согласен с иском и просит развести без его присутствия и отправит почтой.
Если против, то будет несколько заседаний суда и тогда разведут.
Мы вообще оба не являлись на суд, написали заявления и нас развели с первого раза.
chitay• 10 июля 2023
Ответ дляТаракашечка
Важливо,- чи є спільні неповнолітні діти
автор Обижулька • 10 июля 2023
Ответ дляchitay
Нi.
Коханозадовільна• 10 июля 2023
Якщо дітей і майна немає, то швидко розведуть, вразі його згоди.
вре_Динка• 10 июля 2023
До війни подругу за 3 місяці розвели через суд. Дітей і нічого набутого в шлюбі не було
Где тут 0?• 10 июля 2023
Ответ дляchitay
Так. Але не швидко
Місяць часу
Где тут 0?• 10 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
А майно яким боком до розлучення? Це два пізні процеси
Где тут 0?• 10 июля 2023
Ответ длявре_Динка
До війни, з неповнолітніми на першому засіданні дали 2 тижні типу на роздуми і примирення, хоча я відразу заявляла, що рішення про розлучення остаточне. Після другого завдання через тиждень отримала на руки рішення
вре_Динка• 10 июля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ви обоє ходили до суду?
Настасья Пицун• 10 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Огооо. блин. как долго. Хочу подавать на развод, писать заявление в загс не хочет. Буду подавать через суд. Не знаю самой идти писать, или заплатить 100уе, все сделает юрист.
Мурзилка• 10 июля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Самі напишіть. 100 баксів зекономите. То ж не 100 грн.
Чудо в декрете• 10 июля 2023
двое маленьких детей
за три месяца развели
он написал бумагу, что он не против и присутствовать не будет
но это было 2019
Коханозадовільна• 10 июля 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ну для мене процес розлучення, це розійтись на всіх фронтах.
Тріль!• 10 июля 2023
Ответ дляchitay
В нас є, але всеодно розлучили на першому засіданні без нашої присутності
Дама с заначкой• 10 июля 2023
Ответ дляТріль!
А мой бывший муж на первое заседание не явился (хотя был истцом), поэтому развели нас только на втором заседании
Несу пургу• 10 июля 2023
Сестри чоловік минулого літа подав на розлучення. Є неповнолітня дитина. Було, якщо я не помиляюсь, три судові процеси. Сестра на жодне не з’явилась і десь в кінці грудня повідомила, що вже розлучена.
chitay• 10 июля 2023
Ответ дляТріль!
мова не про вас. а про автора
chitay• 10 июля 2023
Ответ дляОбижулька
Нi.
це спрощує процес.
Адвокат Пономаренко• 11 июля 2023
Зараз суди спрощують розлучення. Взагалі тенденція розлучати в письмовому провадженні без виклику сторін і не затягувати. Якщо інша сторона починає активні дій - тоді так, процес затягується.