На границе• 10 июля 2023

Вакуумно-роликовий масаж тіла, Ваші відгуки)

Почала робити начеб-то зменшення целюліту пішло, вушка на бедрах поки залишаються, багато синців після цього, і майстер попереджає, що від такого розгону крові підвищується вірогідність завагітніти в рази, а це в мої плани не входить. Моя знайома кайфує від цієї процедури і дійсно після довгих спроб і проблем завагітніла… і фігура коригується не погано в неї, масажі мій єдиний варіант покращити фігуру бо маю серйозні проблеми зі спиною…
кураГАЛЯ• 10 июля 2023
Я на цьому масажі вже десятий рік
Плюс душ Шарко і підводний гідромасаж робила до 24 в санаторії
Зараз все розбомбили ((((

Тіло підтягнуте завжди
Рекомендую

Спортзали не для мене

автор На границе • 10 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Я на цьому масажі вже десятий рік
Зараз все розбомбили ((((

Тіло підтягнуте завжди
Рекомендую

Спортзали не для мене
А душ Шарко це боляче?
кураГАЛЯ• 10 июля 2023
Ответ дляНа границе
А душ Шарко це боляче?
Це кайф
Фігуру точить добре
автор На границе • 10 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Це кайф
Фігуру точить добре
Дякую, почитаю більше))
Мексиканочка• 10 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Я на цьому масажі вже десятий рік
Зараз все розбомбили ((((

Тіло підтягнуте завжди
Рекомендую

Спортзали не для мене
А скільки сеансів масажу на курс проходите, і скільки курсів на рік?