Хочу повернути парфюм на Notino приїхала підробка(((
Був у когось досвід повернення?
Ответ дляcoloritka
Просто оглянула і повернула
Парфюм вже в мене ,я їм набрала вони сказали підвести на пункт видачі і протягом 14 дні розглянуть моє питання…
Але чи повернуть кошти …!?
Ответ дляmarata
Ви посилку не перевіряли? По чому зрозуміли, що підробка?
В мене дома дві банки використані Молекули один в один ця банка що прийшла друга((
І просто спирт
Ответ дляГорськ
Якщо не відкривали,то повернуть,а якщо відкриті,то ні.
Вони вже прийшли відкриті ,там було вказано на сайті
Ответ дляOljchik
Я тоже у них Молекулу заказывала, получила, еще не открывала. Какую вы заказали?
Molecule 02 Molecules
Ответ длягаллея
я таку молекулу тестила в брокарді.. стійкість нуль як і шлейф.. взагалі не зрозуміла цього парфюму
В мене вже було 8 банок 🙈