Единая страна!• 10 июля 2023
Яку керамічну плитку (ккрамограніт) обходити стороною в Епіцентрі?
Буду завтра їхати вибирати
Всюди влазю• 11 июля 2023
У нас наша украинская, под ламинат. Тоже типа керамогранит. Упал нож и получилась выбоина. Ну не гранит это.
Название не помню, увы(((
А Голден Тайланд у меня в ванной, с ней все ок.
Название не помню, увы(((
Маргарита-8944• 11 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Голден тайл
Навпаки)
Я би не радила дивитись АТЕМ)
Або найдешевший Церсаніт
Коротше, якщо не акція - не дивитись на самі дешеві ціни (якщо Ви не за ними туди йдете)
А ще звертайте увагу на гатунок (щоб не було написано ’сортна’)
Я би не радила дивитись АТЕМ)
Або найдешевший Церсаніт