Сусідка знизу• 10 июля 2023
Де залишити особисті речі перед візитом консульства СшА в Кракові
Дівчатка, хто подавався на візу США у Кракові, де залишали на час співбесіди особисті речі: телефон, ключі, гаманець? Прочитала, що нічого взяти з собою не можна, тільки документи у прозорій папці.
Бавовна• 10 июля 2023
Там может есть ящики хранения, как в супермаркетах?
Я визу в Индию оформляла то там такая система была. Всё оставляешь при входе в ящик, ключ с собой и потом забираешь
Сусідка знизу
• 10 июля 2023
Ответ дляБавовна
У Варшаві ніби є такі скриньки, а в Кракові пишуть нічого немає
Бавовна• 10 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
А если им позвонить и узнать заранее? Должна быть какая то система хранения..
Замурмишка• 11 июля 2023
В Кракові також на вході можна здати телефон, ключі, можна заходити з маленькою сумкою