Анчо Ус• 11 июля 2023
Як доїхати до Німеччини?
Порадьте, будь ласка, як зараз краще доїхати до Німеччини?
Бажано з Києва або Львова, але можна з інших міст також.
Я дивлюсь, що є потяг Львів-Берлін через Польщу, але не можу знайти, як купити на нього квиток.
Бачу також, що є flixbus, але автобус розглядаю останнім варіантом.
Можливо, хтось знає маршрути через інші кордони тощо.
Допоможіть, будь ласка, вперше їду за кордон, буду сама.
Буду вдячна за Вашу допомогу!
жінка незаміжня• 11 июля 2023
Автобус Киев - Берлин. Компания Евроклуб. У них есть также акционные рейсы со скидкой. Зайдите на их сайт. Мы довольны их сервисом
Калинові вуста• 11 июля 2023
Неділю назад запустили потяг Київ - Берлін . Цей потяг мені кажется буде самим зручним .
Тантрический кекс• 11 июля 2023
Интерсити Киев-Пшемышль, из Пшемышля есть прямой поезд в Берлин. Если приезжать утренним Интерсити, можно сразу успеть на пересадку до Берлина. Мы так в Гамбург ехали
Калинові вуста• 11 июля 2023
Ответ дляcvetyk
А де можна подивитися розклад і замовити квитки?
За це нічого не знаю . Ну те що поїзд пусти це правда . Була інформація у інтернеті . Можете подзвонити чи поїхати на вокзал жд до каси .
жінка незаміжня• 11 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Его планируют только запускать в 2024 году
Кудесница_с_пургеном• 11 июля 2023
Ответ дляcvetyk
Я ніде не можу навіть до Перемишля знайти? Може хто знає хоч вартість квитка?
сайт уз
Калинові вуста• 11 июля 2023
Тантрический кекс• 11 июля 2023
Ответ дляcvetyk
uz.gov.ua Киев-Пшемисль. Цена зависит от поезда, дешевле всего сидячий интерсити