Анчо Ус• 11 июля 2023

Як доїхати до Німеччини?

Порадьте, будь ласка, як зараз краще доїхати до Німеччини?
Бажано з Києва або Львова, але можна з інших міст також.
Я дивлюсь, що є потяг Львів-Берлін через Польщу, але не можу знайти, як купити на нього квиток.
Бачу також, що є flixbus, але автобус розглядаю останнім варіантом.
Можливо, хтось знає маршрути через інші кордони тощо.
Допоможіть, будь ласка, вперше їду за кордон, буду сама.
Буду вдячна за Вашу допомогу!
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 июля 2023
Поїздом до Перемишля або хелма

Там автобус в ваше місто в Німеччині
Каяспер• 11 июля 2023
Тут подивіться маршрути
infobus.eu
жінка незаміжня• 11 июля 2023
Автобус Киев - Берлин. Компания Евроклуб. У них есть также акционные рейсы со скидкой. Зайдите на их сайт. Мы довольны их сервисом
Калинові вуста• 11 июля 2023
Неділю назад запустили потяг Київ - Берлін . Цей потяг мені кажется буде самим зручним .
cvetyk• 11 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
А де можна подивитися розклад і замовити квитки?
Тантрический кекс• 11 июля 2023
Интерсити Киев-Пшемышль, из Пшемышля есть прямой поезд в Берлин. Если приезжать утренним Интерсити, можно сразу успеть на пересадку до Берлина. Мы так в Гамбург ехали
Калинові вуста• 11 июля 2023
Ответ дляcvetyk
За це нічого не знаю . Ну те що поїзд пусти це правда . Була інформація у інтернеті . Можете подзвонити чи поїхати на вокзал жд до каси .
жінка незаміжня• 11 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Его планируют только запускать в 2024 году
cvetyk• 11 июля 2023
Я ніде не можу навіть до Перемишля знайти? Може хто знає хоч вартість квитка?
Кудесница_с_пургеном• 11 июля 2023
Ответ дляcvetyk
сайт уз
Калинові вуста• 11 июля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Ви праві , вибачаюсь .
Тантрический кекс• 11 июля 2023
Ответ дляcvetyk
uz.gov.ua Киев-Пшемисль. Цена зависит от поезда, дешевле всего сидячий интерсити
cvetyk• 11 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Спасибо огромное!