Перловая Кашка• 11 июля 2023

Кіт і темарі. А ваші чим грають?

Пошматував улюблену іграшку, довелося пожертвувати своєю)
Які улюблені іграшки у ваших котиків?
ЕлькиПальки• 11 июля 2023
Друг с другом))) их у меня 3
С шариками из фольги. Хватает на 5 минут, потом шарики куда-то исчезают.
Яйца из-под киндера.
Хвостик от помидор, жопка огурца, стебель петрушки😅

Кудряшка Сью• 11 июля 2023
Когтедралки - кресло и диван 😔
А ось і я• 11 июля 2023
Жмакаю папірець. Кидаю на підлогу. Готово
автор Перловая Кашка • 11 июля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Друг с другом))) их у меня 3
Яйца из-под киндера.
Кульками з фольги грав, але набридли. Купила м´ячик з дзвіночком - десь загнав. Поки шукала, повитягувала лисих мишей 2000 року, хоча під ліжком регулярно прибирається і де він їх знайшов не уявляю)) Думаю, чим ще його зайняти))
ЕлькиПальки• 11 июля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Заведите ещё одного, или двух)))
автор Перловая Кашка • 11 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Когтедралки - кресло и диван 😔
Не освоїв ще кігтеточку, працюємо над цим)
автор Перловая Кашка • 11 июля 2023
Ответ дляА ось і я
Папірці моєму не цікаві) А гарантійний талон на телефон тягав декілька днів)) Не знаю, куді подів в решті. Колись знайду)
Синиця у спідниці• 11 июля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Заведите ещё одного, или двух)))
Я когда вторую притащила - мой старший кот был, мягко говоря - не в восторге. Теперь им весело. Если она спит и долго его не трогает - идёт сам задирается ))
Синиця у спідниці• 11 июля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Лазерная указка? Мои могут носиться за ней, пока с лап не падают

ЕлькиПальки• 11 июля 2023
Я ещё им покупала заводные игрушки - цыплята, обезьяны, зайцы... Хватило на 5 минут.
Купила автоматическую лазерную указку на Али. Классная штука, нам сс мужем понравилась, коты остались равнодушны
автор Перловая Кашка • 11 июля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Заведите ещё одного, или двух)))
Ні, дякую Цей також незапланований, але у нього вибір був або до мене, або в підвал. Тому живе у мене)
автор Перловая Кашка • 11 июля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
За лазерною бігає, але мені ще ж якось працювати треба, тому шукаю ще якісь варіанти) Заводну вб´є, я думаю, максимум за тиждень)
А я с Рио-де-Житомира!• 11 июля 2023
Мой похож на вашего :)
Стул обмотала шпагатом ,это его когтедралка.Обожает фиалки, жопки огурцов как писали выше ,мячики .
автор Перловая Кашка • 11 июля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Бігає) Вчора 6 годин без перерви ганяв. Я наче вагон вугілля розгрузила, поки його розважала))
Трактор Віка• 11 июля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Фольга опасна,они ее откусывают и глотают. Показывал ветеринар в клинике, что они вынимают из котов - фольга, резинки для волос, шнурки, метровые ленты...
ЕлькиПальки• 11 июля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Вот такой автоматический лазер
https://rozetka.com.ua/231806581/p231806581/
автор Перловая Кашка • 11 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Мой похож на вашего :)
Красунчик! Ви мені гарну ідею подали - потрібно метеликів наклеїти на стіни)) Дякую!
Шикаю і викаю• 11 июля 2023
Лазерные указки котам вредно, им важно выпускать в жертву когти, охота, а так у них этого не происходит и шото там на гормональном уровне плохо.
У нашего резинки и черешню стырить, сбрасывать мои бутылочки на пол и делать ремонт на каждом углу
автор Перловая Кашка • 11 июля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Вот такой автоматический лазер
У нас є така в магазині, колись тестувала на своїй кішці, але вона дивилась на джерело променю, а не на сам промінь. Цей також цікавиться, звідки йде промінь, тому поки що це не наш варіант) Дякую!

автор Перловая Кашка • 11 июля 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Він ловить промінь-мишку, коли наводжу її на ковдру, або подушку) Ремонт також намагається робити, але це забороняю, бо мама нас обох з дому виставить))
Шикаю і викаю• 11 июля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
🤣🤣🤣, я і не сварю, він у нас такий усіма зацілований малюк, хай робить,його вже давно пора робить, от тільки якими матеріалами🤔
автор Перловая Кашка • 11 июля 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Ну, якщо вже пора, то нехай)))
Шопингмонстр• 11 июля 2023
Осторожно с темари. Может ниток нажраться
автор Перловая Кашка • 11 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Дякую! Не відгризе, воно не з хб)