Пригаю-цибаю• 11 июля 2023

Вы пробовали такое? Конфитюрка

Я опять к вам за помощью) малиновое варенье, засыпала сахаром, довела до кипения. Утром смотрю, очень много сока, решила собрать сок и сделать из него конфитюр без косточек. Добавила на 1,5 литра сока 1 пачку этой конфитюрки и такое кислое стало, добавила ещё сахар, ещё, теперь уже приторно. Эта кислота явно там сильно лишняя. Желфикс тоже такой?
Я_не_аноним_100%• 11 июля 2023
Да, Желфикс такой же кислючий(

автор Пригаю-цибаю • 11 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Да, Желфикс такой же кислючий(
Как же с ним делают? Эту кислоту даже сахар не перебивает((
Я_не_аноним_100%• 11 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Не знаю. Сколько здесь хвалили этот желфикс, никто ни разу не написал про кислоту. Хорошо я немного варенья варила, мне совсем не понравился вкус в итоге, мне обычное варенье нужно
Xвостокрутелка• 11 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я варила с агар-агаром
НичеНипанимаю• 11 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Для желирования необходимо 1) пектин и 2) кислота.
Что, соответственно, и содержит конфитюрка.

На упаковке в 20г написано, что эта упаковка рассчитана как добавка на микс 1кг ягод и 1 кг сахара.
Каким образом граммы какой-то лимонной кислоты могут перебить по вкусу 1кг сахара так, чтобы смесь оказалась кислой?
Коржик• 11 июля 2023
Если там только пектин то кислым оно стать не могло, скорее всего там еще есть лим. кислота.
Коржик• 11 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю

Кислота в ягодах и так есть. Зачем вообще покупать эти смеси. Можно купить просто пектин.
автор Пригаю-цибаю • 11 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
А чем не понравился? Кислотой или что-то ещё не так?
НичеНипанимаю• 11 июля 2023
Малина относится к группе плодов с низким содержанием пектина и кислот, а переспевшая - с очень низким.

А если ’зачем покупать смеси’, то и пектин нафиг не нужно покупать.
Обычним загустителем является самое простое зелёное (незрелое) яблоко, которое является сильным источником пектина и кислоты ;)))))

автор Пригаю-цибаю • 11 июля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Я варила с агар-агаром
Пишут, что он воняет, нет? У меня есть пакетик
Я_не_аноним_100%• 11 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Кислотой, она требует больше сахара и в итоге перенасыщенный вкус
Люблю порядок• 11 июля 2023
Так,якраз перший раз в цьому році. Навіть писала тут що не задоволена ним,бо не густий- мене заспокоїли що з часом застигне. Так і сталось- відкрили на пробу баночку. Смачний й густий мармелад з порічки,задоволена результатом.
Перша леді колгоспу• 11 июля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Порічка - лідер по пектину сама по собі, без всяких сумішей вона сама застигає в мармелад)
Перша леді колгоспу• 11 июля 2023
Ответ дляКоржик
Просто купити пектин можна тільки в спеціальних магазинах, а конфітюрка, желфікс і тд продається на кожному кроці у вільному доступі. Плюс пектин буває цитрусовий і яблучний, цитрусовий дорожче. Я взяла яблучний колись, мені не сподобалося, колір був мутний, бо яблучний такого бурого кольору і був запах. Загущувачами користуюся, задоволена, але треба пам´ятати, що він не загустить прям дуже, якщо відходите від пропорції (наприклад, я кладу не кіло цукру, а 300 - 400 г) або якщо варите ягоди, які слабо желюються (наприклад, ожина, малина). В такому випадку потрібно і два, і три пакетики, щоб получився мармелад. З агаром категорично не подобається текстура
Коржик• 11 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Нет, почему? Я видела в обычном магазине. Да и кондитерских магазинов сейчас много везде.
П,С. Про пектин, желатин и агар я много чего знаю, т.к. варю мармелад (конфеты)
автор Пригаю-цибаю • 11 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Как же 2-3 пакета при 300-400г сахара можно есть? Там же кислятина выйдет(( от 1 пакета вкус ядрено кислый
Перша леді колгоспу• 11 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Не знаю, не помічала такого ефекту
НичеНипанимаю• 11 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ежевика желируется без всяких добавок на ура. Продукт с высоким содержанием пектина и кислот.
Перезрелая чуть похуже, но уж точно не на уровне ’никакой’ в этом плане малины.
НичеНипанимаю• 11 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ещё чуток и вам насоветуют варить из желфикса, добавляя чуток ягод)))

Просто добавьте зелёного перетертого яблока в варево (можно сливу, зеленого крыжовника... Они все имеют достаточно нейтральный вкус, мало влияющий на вкус основной ягоды). Получите отличное желе.
А сахар по вкусу.

Люблю порядок• 11 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
В минулому році варила без добавок і вона й справді застигла,але не дуже. Хотіла щоб дуже густіше було..
Перша леді колгоспу• 11 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Може, ви маєте на увазі колючу ожину, вона більш м´ясиста, там більше самої м´якоті? Бо в мене крупна, в неї один сік, вона просто як вода. Без загущувача я закривала її просто у вигляді сиропу, консистенція води реально.
Перша леді колгоспу• 11 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Але справедливості заради треба сказати, що саме цю суміш я не брала, брала інших 2-3 фірм. Можливо, в цій дійсно багато кислоти, не знаю, якщо ви стверджуєте, що кисле на виході.
автор Пригаю-цибаю • 11 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Яких саме?
НичеНипанимаю• 11 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
’М´ясистість’ ожини не залежить від колючок на стеблі)))
Я маю на увазі ЛЮБУ ожину, включаючи самі крупноплодні сорти.
Доречі, найкращі джеми робляться з кислих гібридних сортів ожини.

П.С. Ваша технологія переробки ягод потребує вдосконалення;)
Перша леді колгоспу• 11 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю

Ну як сказати) Дрібна колюча ожина схожа на лісову, в неї дрібні ягідки і в рази менше соку, а в крупній одна вода, пульпи як такої мінімум. У мене обидві, тому знаю, що кажу. З першої взагалі варення не варять, бо то будуть одні кісточки.
П.С. За мою технологію переробки не хвилюйтеся, в мене чудові джеми, варення, топпери і мармелади з різноманітних ягід, приємні оку і на смак) Ходіть здорові
Перша леді колгоспу• 11 июля 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Яких саме?
Та вони різні є, брала, які є, це не принципово було мені. Приправка, по-моєму, був, Деко потім джемфікс чи якось так ще. Останній раз було Вареннячко фірми Кухарочка
НичеНипанимаю• 11 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Що ви несете? ’Схожа на лісову’))))))
Та ви навіть не знаєте, що у вас росте.
А через мої руки пройшло десятки сортів.

’В крупній одна вода’))
Ви хоч колись бачили ягоду ожини в 25-29г? Вам таке і не снилось.

А готувати джеми ви точно не вмієте. Не заливайте))))
Ходіть здорові)))
НичеНипанимаю• 11 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Можливо, не знаю.....))))
Сміх і гріх.
Перша леді колгоспу• 11 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Що ви несете? ’Схожа на лісову’))))))
Та ви навіть не знаєте, що у вас росте.

’В крупній одна вода’))

Ходіть здорові)))
Дивне у вас хобі - чіплятися до людей на форумах, ставити свої цінні діагнози, хто що вміє чи не вміє, знає чи не знає. Ваші ярлики і оціночні судження, певно, дозволяють вам підвищитися над іншими, відчути себе супер профі і господинькою? Ну що ж, на здоров´я, я рада, що вас потішила
НичеНипанимаю• 11 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу