Кумедний ґудзик• 11 июля 2023
Дівчата, які постійно відмовляються кудись йти з колегами, як ви відмовляєте?
Колектив жіночій. Коле іноді збираються разом, кудись ходять, але особисто мені це не цікаво, а по-друге, на це все потрібні гроші. У мене в-першу чергу це основне питання. Я про це вперше говорила, потім просто вирішила, що постійно повторювати це сюр. Кому треба той розуміє. Потім у мене є своє життя, свої справи, хобі якому я присвячую вільний від роботи час. Колеги не розуміють, чому не можна перенести, чи виділити 400-800 грн на захід + на посиденьки у закладі.
Колектив у робочий час нормальний. Але у вільний час хочеться з чоловіком проводити час та займатися своїми справами які мені цікаві.
Як коректно відмовляти? Бо я іноді можу тактовно сказати, а іноді ні, не хочеться сваритися. Бо я з ними і не відмічаю свята (я не пʼю), але так щоб я не зовсім випадала з колективу. Важко балансувати.
Сама не знаю• 11 июля 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Даже раз в месяц нет возможности сходить?
У автора другое- ей это не надо, а не то что она не может.
Леплю из пластилина• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Я вже казала, що у мене немає на це фінансової можливості. Колеги усі крім мене живуть у власному житлі, а я на зйомній і вони трохи не розуміють, куди я так швидко гроші витрачаю, що не можу виділити + у мене чоловік не працює. У них чоловіки займають досить солідні посади. Тобто ми дуже різні.
Жесть, у Вас колеги просто настирні Варвари. Ну і рівень... Яке їм взагалі діло щодо Ваших фінансів чи особистих справ? Це Ваша приватна справа.
А Ви взагалі нічого їм не пояснюйте, навіщо Ви постороннім людям відчитуєтесь? Просто кажіть однакові слова\фрази: ’ні, дякую. Не хочу. Маю особисті справи.’ Все. Нічого, крім цих слів не говоріть, дієво
Мене навіть рекламщики розкрутити не можуть, не мають за що зачепитися, щоб діалог розвинути)))
Пожарник• 11 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Так і скажіть,що хочете провести час з родиною. У нас в колективі є така жінка. У неї трохи інша ситуація. Чоловік не пускає нікуди,ревнує. Вона довго відмовчувалась,а потім прямо сказала. З нами не ходить,але ми все рівно її поважаємо,як колегу
Это типичная отговорка, тот муж и не подозревает, что он ревнив и что жену куда-то приглашают.
Я тоже всем советую - не хочешь идти или участвовать в чем-то, говори, что муж запретил, не хочешь с ним ссорится. Не знаю, почему, но это 100% срабатывает.
Однажды коллега сказала, что она не будет читать какую-то худ. книгу, потому что муж запретил. Я сначала обалдела от такого поведения мужа - ну как в наше время можно запретить читать книгу? А потом поняла...
Леплю из пластилина• 11 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
И не говорите) У нас на работе одна была такая-вся в детях, семье, а на корпоративе выпила и начала стриптиз танцевать, при чём там тётя в теле и было мерзко и стыдно всем за нее!
Згадалось ))))
Бухгалтерія гуляє)
Цвіпканя• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
В тім то й справа, що вони всі знають, чим я зайнята. Але не розуміють, чому не можна перенести, та і знають за фінансову сторону. Просто підбішує
сытый голодного не разумеет.
забейте и не расстраивайтесь.
Кумедний ґудзик
• 11 июля 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Ні, немає можливості сходити навіть раз в місяць. Бо на прогулу потрібно хочаб 1000-1500 грн, а для мене це не малі гроші + мені це не цікаво, у мене є свої справи які мені цікавіші.
Кумедний ґудзик
• 11 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Поясніть, що ставлять вас у незручне становище. Ви не можете собі зараз дозволити витрачати сімейний бюджет в даному напрямку. А їхні пропозиції вас принижують і засмучують, черговий раз нагадують, що ви не можете собі це дозволити зараз. Але це лише при умові, що ви б хотіли проводити час з колегами, але не можете. Інша справа, якщо вам це не цікаво, вони не цікаві, місця не цікаві і взагалі не ваше. Тоді пояснюйте доступно. Ельвіра, уяви, що ти боїшся змій, а тебе запрошують на прогулянку до тераріуму, чи не вмієш плавати, а тебе кличуть на море. Що всеодно не зможете повноцінно розслабитись і відпочити, бо будете собі думати за інші речі.
Дякую. Спробую модернізувати під себе ваш перший варіант.
Кумедний ґудзик
• 11 июля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Як Ви так навчилися?
Кумедний ґудзик
• 11 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
сытый голодного не разумеет.
забейте и не расстраивайтесь.
Дякую.
Кумедний ґудзик
• 11 июля 2023
Ответ длявискас
Я на роботі біла ворона, бо завжди просто відмовляюсь. Кажу, що не хочу. Бо мені не цікаво по ресторанам ходити. Всі вже звикли. Коли бухають на роботі, то мені й не пропонують))
Вам від цього погано?
Леплю из пластилина• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Як Ви так навчилися?
Сама до цього дійшла) Тут головне спокій і витримка, тоді вони самі з собою розмовляють, замкнутий круг. А якщо починати щось пояснювати, то їм завжди є за що зачепитись, щоб і дальше аргументувати свою пропозицію.