Кумедний ґудзик• 11 июля 2023

Дівчата, які постійно відмовляються кудись йти з колегами, як ви відмовляєте?

Колектив жіночій. Коле іноді збираються разом, кудись ходять, але особисто мені це не цікаво, а по-друге, на це все потрібні гроші. У мене в-першу чергу це основне питання. Я про це вперше говорила, потім просто вирішила, що постійно повторювати це сюр. Кому треба той розуміє. Потім у мене є своє життя, свої справи, хобі якому я присвячую вільний від роботи час. Колеги не розуміють, чому не можна перенести, чи виділити 400-800 грн на захід + на посиденьки у закладі.
Колектив у робочий час нормальний. Але у вільний час хочеться з чоловіком проводити час та займатися своїми справами які мені цікаві.
Як коректно відмовляти? Бо я іноді можу тактовно сказати, а іноді ні, не хочеться сваритися. Бо я з ними і не відмічаю свята (я не пʼю), але так щоб я не зовсім випадала з колективу. Важко балансувати.
Пугачиха• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну вони по генделям не ходять. Ресторани, які коштують не мало. Але після роботи хочеться своїми справами займатися.
я всю карьеру на таком построила ... на них есть интересная информация.
Я первая попросилась в киевский филиал

автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляМать драконов
Коли працювали в офісі, не відмовлялася від посиденьок і походів на обід з дівчатами. Зараз працюю віддалено, спілкування не вистачає, то компенсую порадницею

У нас класні були посиденьки, в офісі настолочки, просмотри фільмів, іноді походи в якісь заклади. Навіть скучаю за тими часами.
Ну то у вас. Якби у мене була можливість, інколи ходила б, але я дійсно не поціновувач таких заходів.
ГЛЮкоза• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Мова ж не про кабаки. Вони ходили на стендап, кіно, на конях кататися, квести. Після заходу заходять в ресторан.
Ниче себе прям культурная программа содежанок) Такие прям подруги? Я не особо представляю чтобы я хотела с кем-то с работы на лошадях кататься...
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Ой моя прям ситуация.
Я перестала ходить на совершенно мне неинтересные посиделки с коллегами.
И деньги целы.
Но в коллективе я теперь отщепенец. ))
Нет, никто мне ничего не говорит. Но я чувствую это.
И плевать. Я на работу хожу только работать. Им хочется, пусть бухают.
Ох важко морально це напевно. Я приблизно так само себе відчуваю.
Так, на роботу за грошима. А у вільний час є з ким спілкуватися та проводити досуг.
Сама не знаю• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Нормально, но если вам это не по карману, то какие тут обиды? Может они тоже из вежливости приглашают, боятся что если не позовут, то вы обидитесь.

Вы ж хоть иногда с ними ходите? Часто конечно не надо, но иногда такие вылазки полезны-отвлечься от рутины и развеяться.
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляСама не знаю

Ні, не ходжу.
Мені є чим і як відволікатися від рутини. Я більше на роботу ходжу за грошима чим за спілкуванням, спілкуватися мені є з ким і вистачає. У мене є хобі якому я присвячую вільний час, ходжу на зустрічі які мені цікаві, отримую корисну для себе інформацію.
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляПугачиха
Я первая попросилась в киевский филиал
А якщо я вже працюю у головному офісі компанії? Та якщо у мене є своє життя після роботи? Я не карєристка, мені це не цікаво.
НеКонец-Света• 11 июля 2023
Навіть не знаю, що вам порадити. Щоб і ви не обманювали колег і щоб з колективу не вибивались. Шукала б компроміс, напевно. Один похід раз на місяць і то при умові, що я потім себе їсти не буду, що дарма витратила час і гроші. Хоча як свідчить моя практика, усі ці посиденьки і робоча дружба розсипаються як картковий будинок зі зміною місця роботи. Або тоді колег треба підпускати ближче, дружити сім´ями і т д.)
Пугачиха• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
я тоже, мне интересно было изменение зарплаты и все плюшки .
я их получила на такой вечеринке

Сама не знаю• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Ні, не ходжу.
В вашем случае достаточно один раз доходчиво пояснить, например, так-девочки, я не любитель этих мероприятий и у меня другие планы, так что без обид, но я вам компанию не составлю.
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляПугачиха
я их получила на такой вечеринке
Ну тобто не знаннями та досвідом, а вечірками? Це ваш шлях. Мені це не цікаво.
Фрекен бок• 11 июля 2023
Ответ дляДонька подруги
Была у меня одна коллега. Вот она делала хитро: если ее куда-то звали, она с горящими глазами соглашалась. До последнего. А когда уже наступало время-она просто находилась в это время в другом месте-позвонили из дома, потекла труба, пошла в больницу. Молодец!
И зачем этот цирк? Шапито 🤡
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Тому шукаю як відмовити так, щоб потім не пропонували або не діставали питаннями, чому, та невже не можна перенести.
Сама не знаю• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Вы здесь такая смелая и прямолинейная, что удивляет, как вы не можете коллегам внятно объяснить свою позицию.
Фрекен бок• 11 июля 2023
Ответ дляДонька подруги
Красиво-не красиво, а действенно! И не скандалит, и не ходит.
А зачем скандалить? Просто сказать «не пойду, не хочу» религия не позволяет?
Пугачиха• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
да... мой досвид был не уникальный .. а знать информацию и своевременно предпринять шаги -да. внерабочие связи -совместные пати и т д. Использовать-не использовать потенциал-это выбор. Для меня это ресурс неисчерпаемый денег, связей, карьеры
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
Я вже говорила колегам, що питання у фінансовій можливості та в тому, що я зайнята. Це не секрет для них.
Пугачиха• 11 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
..я тоже удивилась, почему вопрос не закрыт простой-не иду
Сама не знаю• 11 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
У меня есть такая подруга, мы в институте в общаге вместе жили и иногда встречаемся на чей-то др. Так вот одна принимает приглашение, а в день встречи начинает что-то придумывать-то ей надо поехать куда-то, а там пробки и она может приедет, но не точно, то ещё что-то...Короче, есть такие люди)

автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляПугачиха
Ну ви молодець. Я в цьому не маю необхідності. Я втомлююся від великої кількості людей. Я чистий інтроверт, мені важко довго спілкуватися з великою кількість людей і багато шуму також втомлює.
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляПугачиха
А якщо я вже казала, що просто не йду. Тоді прилітає: а чому? А чому не можна перенести? І т.д. Колектив досить дружній.
Радикальная• 11 июля 2023
мысленно радуюсь, что у нас на работе никто никуда не ходит, а если вдруг бывает какая-то тусовка раз в полгода - то мы посидим в офисе час, съедим пиццу и разойдемся.
автор Кумедний ґудзик • 11 июля 2023
Ответ дляРадикальная
Оце ідеально.
Пугачиха• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Не молодец,, а ресурс, самый простой в коридорах компании не застрять на 2 этаже, когда уже пора на 6. . У нас немного, до 10 человек компания, с разных направлений.
Пугачиха• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
обязательные задачи, которые нельзя перенести . и так будет -какое-то время.
Совбез• 11 июля 2023
Ответ дляДонька подруги
В чем молодец? Лучше сразу отказаться. Представляю ситуацию, когда собрались идти в заведение 7 человек, заказали стол, потом 4 человека не пришло... Брехня не на пользу
PORKA• 11 июля 2023
раніше як тільки я влаштувалась на цю рботу, в кожну п`ятниці ми з колегами збірались так, пиво, вино.
Через пару місяців я зрозуміла що це путь в некуди. Це неправильно
Почала казати що я на дієті. потім що проблеми з жолудком, через рік більше не пропонують.
Спілкуємось тількі по роботі.
І
Б´ю байдики• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
В тім то й справа, що вони всі знають, чим я зайнята. Але не розуміють, чому не можна перенести, та і знають за фінансову сторону. Просто підбішує
Даже раз в месяц нет возможности сходить?
Ангел-предохранитель• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Це як так зробити?
я не хожу, ничего не обьясняю , не иду и все. У этого есть отрицательные моменты например, у них есть своя группа в вайбере, куда меня естественно не подключили) но я не люблю их компанию и как они себя ведут. А выпить я могу и дома если хочу, понравиться я им все равно не понравлюсь, только деньги зря потрачу.
НеКонец-Света• 11 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Поясніть, що ставлять вас у незручне становище. Ви не можете собі зараз дозволити витрачати сімейний бюджет в даному напрямку. А їхні пропозиції вас принижують і засмучують, черговий раз нагадують, що ви не можете собі це дозволити зараз. Але це лише при умові, що ви б хотіли проводити час з колегами, але не можете. Інша справа, якщо вам це не цікаво, вони не цікаві, місця не цікаві і взагалі не ваше. Тоді пояснюйте доступно. Ельвіра, уяви, що ти боїшся змій, а тебе запрошують на прогулянку до тераріуму, чи не вмієш плавати, а тебе кличуть на море. Що всеодно не зможете повноцінно розслабитись і відпочити, бо будете собі думати за інші речі.