Инстагра_мерша• 11 июля 2023

Ситуація з сестрою, розсудить.

Сьогодні подзвонила сестра, а як якраз виходила на вулицю щоб забрати у кур´єра мейк ап своє замовлення, ну я і кажу їй, що ось виходжу до кур´єра мейк ап хочу забрати замовлення і чую у відповідь "Ти давай уже закінчуй з цим мейк апом, треба вже дорослішати, війна молв, а ти тратишся, он у чоловіка мого робота під питанням". (я ще в декреті), і це при тому , що вона навіть не знала, що я замовила, а замовила я кондиціонер доя волосся, пилочку для нігтів, олівець для брів, дитяче мило рідке.
Ну мене це взагалі я не знаю чому, але роздраконило, як так можна бути такою безтактно і токсичною.
Ми з чоловіком живемо в орендованій квартирі, могли б купити вже, гроші збирали роками, але в принципі оренда займає 10% доходу тому вирішили ще підзбирати та і війна трохи зупиняє.
Я розумію чому вона така через те, що вона фінансово зажата зараз, але ж я то тут при чім, я їй кажу, що любила косметику і люблю, а вона цього не розуміє, хоча часто жаліється, що в неї нічого не має
Отак, настрій зіпсувала, а мені тепер збирай свої нерви до купи.
100pudov• 11 июля 2023
Вы должны подумать, почему ваше настроение так зависит от сказанного другими. Проблема в этом
Альдебаран• 11 июля 2023
А шо далі? А шо муж? А мамі ви на сестру пожалілися? А кур´єру?
Святатабожа• 11 июля 2023
При чім) при тім)
Клин_Кляйн• 11 июля 2023
Ответ для100pudov
Проблема, я думаю зовсім не цьому.
Просто образливо, коли, здавалось би, близька людина заздрить і ніколи за тебе не порадіє.
барабанщица• 11 июля 2023
Тримайтесь, таке потрясіння, дай вам сили це пережити
Володарка мрій• 11 июля 2023
А на кой отчитываться сестре про каждый пук? Я занята, позвоню позже.
100pudov• 11 июля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Проблема, я думаю зовсім не цьому.
А Вы не умеете порадоваться сама? Ищете одобрения и поддержки других, для чего?
Володарка мрій• 11 июля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Проблема, я думаю зовсім не цьому.
Кровная родня бывает похуже врагов.
Чумачечая_• 11 июля 2023
Сестра судит по себе, у нее денег нет вот и рассуждает. Но вы не обязаны слушать ее команды и тем более не обязаны отчитываться пилочка там или бочка геля. Если вам надо - это ваша жизнь и решение. Взяли и заказали.
И почему ваше настроение зависит от мнения других?
Raffaello mommy• 11 июля 2023
Почитайте що тут багато обшуку пишуть, і розумієте що таке безтактність і токсичність
Ду да ду да ду• 11 июля 2023
Господи, ну сказала и сказала, и не лень это все писать. У меня сегодня соседи под воротами ругались,пилить, или не пилить дерево, пойду тему создам
Лагшмивара• 11 июля 2023
Табьеткочку выпейте
автор Инстагра_мерша • 11 июля 2023
Ответ дляАльдебаран
Мами не має, кур´єр поїхав, чоловіку розповіла, але що чоловік, чоловік на моєму боці.
Лагшмивара• 11 июля 2023
Ответ дляАльдебаран
Детский сад, согласна.
автор Инстагра_мерша • 11 июля 2023
Ответ длябарабанщица
Ви знаєте, я і сама не думала, але так зачепило, що аж плакала, просто це ж не перший раз.
Мені 36, їй 38, ми дорослі жінки, але чому лізти в нашу сім´ю.
Чижик Пижик• 11 июля 2023
Чийо жильйо?
Лагшмивара• 11 июля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
А ощущение, что вам 7,5
Лагшмивара• 11 июля 2023
Ответ длябарабанщица
😂😂😂😂😂😂😂
ПуГоФФка• 11 июля 2023
Ответ дляСвятатабожа
При чім) при тім)
тролі не вміють користуватися перекладачем
барабанщица• 11 июля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Астанавитесь!!!!
автор Инстагра_мерша • 11 июля 2023
Ответ дляЛагшмивара
А ощущение, что вам 7,5
Коли ранить душу рідна людина, коли тебе ламають ще з дитинства то це боляче.
Лагшмивара• 11 июля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Чем ранит?
😀😀😀😀😀
автор Инстагра_мерша • 11 июля 2023
Ответ дляЛагшмивара
Чем ранит?
😀😀😀😀😀
Словами ранити можна не гірше зброї
барабанщица• 11 июля 2023
Ответ дляЛагшмивара
Чем ранит?
😀😀😀😀😀
Вона плакала, сестра лізе в їхню родину, шо не зрозуміло
размахер• 11 июля 2023
Ой, автор, забейте, зависть - такая штука, что из людей свиней делает. Не рассказывайте ничего никому просто и все. Что купили, куда ходили - вообще ничего.
автор Инстагра_мерша • 11 июля 2023
Ответ дляразмахер
Добре, я забуду просто я зрозуміла, що мені реально заздрять і це жахливо.
СамавиховуюКота• 11 июля 2023
детский сад!
Я супер-пупер• 11 июля 2023
Ви чомусь до цих пір вірите, що сестра каже правду. Є у вас якесь внутрішнє переконання, що її треба слухати. Я, до речі, вчора теж отримала посилку з мейкапу і теж вислухала, що скільки можна тих посилок. Але я точно знаю, що людина, яка так каже, просто вважає, що будь-що, витрачене не для її шлунка, - це пуста витрата грошей. Тому і не переймаюся.
автор Инстагра_мерша • 11 июля 2023
Чомусь згадала відео ролик там де жінка пояснює чоловікові’Бо я жінка, що хотіла те і купила)’
Електрохарчування• 11 июля 2023
Скажите ей, пусть заканчивает в Еву ходить. Там часто дороже, чем на мейкапе