Смурфик -747a• 11 июля 2023

36 тижнів і 3 дні. Болить все

Дівчата, перед цим була на збереженні (загроза передчасних пологів). А от сьогодні прям накрило. Болить низ живота, поперек, між ногами. Не сильно нудить. Декілька днів до цього були тренувальні схватки. Лікаря уже напевно дістала своєю тревожністю.
Покращена• 11 июля 2023
Інтим був?
автор Смурфик -747a • 11 июля 2023
Ответ дляПокращена
Інтим був?
Ні, лікар не рекомендував з 10 тижня
Апофиозная• 11 июля 2023
Може в лікарню пора, щось дуже схоже що почалося.
автор Смурфик -747a • 11 июля 2023
Ответ дляАпофиозная
Це той момент, коли при перших пологах все було зовсім по іншому)
LenOK-06ab• 11 июля 2023
Моя кума після таких симптомів народила
Викупана• 11 июля 2023
Я би вже мчала в пологовий. Тим паче, у вас загроза була. Краще перебдіти
ol_kin• 11 июля 2023
Ответ дляВикупана
Що можна перебдіти в 36 тижнів, або пологи, або ще ні.
Автор, просто обніму Вас, все добре, просто вже прийшов такий період, що тілу вже тяжко. Як згадаю як мені було важко оці останні тижні, аж мороз по шкірі, а мої гаврюші усі не спішили і народжувалися після 42гого тижня, усі п´ятеро. Тримайтеся.
Викупана• 11 июля 2023
Ответ дляol_kin
А може і не пологи як такі, а дитині погано. Чи маминому організму критично некомфортно
автор Смурфик -747a • 11 июля 2023
Ответ дляВикупана
Вранці буду їхати, з лікарем на зв´язку. Малеча активна. Будемо розбиратися