Дівчата, перед цим була на збереженні (загроза передчасних пологів). А от сьогодні прям накрило. Болить низ живота, поперек, між ногами. Не сильно нудить. Декілька днів до цього були тренувальні схватки. Лікаря уже напевно дістала своєю тревожністю.
Ответ дляПокращена
Інтим був?
Ні, лікар не рекомендував з 10 тижня
Ответ дляАпофиозная
Може в лікарню пора, щось дуже схоже що почалося.
Це той момент, коли при перших пологах все було зовсім по іншому)
Ответ дляВикупана
Я би вже мчала в пологовий. Тим паче, у вас загроза була. Краще перебдіти
Що можна перебдіти в 36 тижнів, або пологи, або ще ні.
Автор, просто обніму Вас, все добре, просто вже прийшов такий період, що тілу вже тяжко. Як згадаю як мені було важко оці останні тижні, аж мороз по шкірі, а мої гаврюші усі не спішили і народжувалися після 42гого тижня, усі п´ятеро. Тримайтеся.
Викупана• 11 июля 2023
Ответ дляol_kin
А може і не пологи як такі, а дитині погано. Чи маминому організму критично некомфортно
Ответ дляВикупана
Вранці буду їхати, з лікарем на зв´язку. Малеча активна. Будемо розбиратися