Саджу все зарання• 11 июля 2023

Любов з батьками міцна на відстані чи навпаки?

Є можливість жити в батьків в приватному будинку 10хв пішки до зупинки в Києві, в нас з чоловіком 2 дітей підлітків, або відмовитися від квартирантів і повернутися в своє житло. Повертаємося з закордону. Мама уже все вирішила, що в приватному безпечніше ніж в висотці, що гроші треба економити бо війна і нема чого видумувати. Мене лякає перспектива спільного проживання. Що порадите?
Результат:
вже голосів: 59
47 (79.66%) Своє житло будь-якою ціною
6 (10.17%) Подивитися відповіді
4 (6.78%) Війна, економити, слухати маму
2 (3.39%) Інший варіант
Алина-1240• 11 июля 2023
Свое жилье любой ценой)
Бесбардак• 11 июля 2023
Смотря какие отношения.
На лето я б пожила с мамой и до сентября определилась.
Басноплетка• 11 июля 2023
вы так написали ’любой ценой’, что подталкиваете нас к тому что этот вариант отрицательный)
автор Саджу все зарання • 11 июля 2023
Ответ дляБесбардак
Смотря какие отношения.
Повтаємося в кінці серпня
Научительница• 11 июля 2023
Проведите эксперимент. Скажите, что ждете пока квартиранты съедут и подивите месяц два а родителей. Вам хватит с головой понять, что жить отдельно самый верный вариант.
Грамотний хвіст• 11 июля 2023
З власного досвіду кажу, краще окремо! Все життя були з мамою кращими подругами допоки не пожила вона зі мною та чоловіком. Я собі потім психолога наймала. Ось і думайте.
Бесбардак• 11 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Повтаємося в кінці серпня
А детям в школу как?
От родителей далеко до школы?
Бесбардак• 11 июля 2023
Ответ дляНаучительница
Губной рояль• 11 июля 2023
Только отдельно. Мы год прожили с моей мамой (в нашем частном доме), я выдохнула, когда она на лето уехала к себе. Больше всего претензий было к моему мужу и дочери в невинном начале пубертата, причем претензии высказывались мне. А если бы это был ее дом... нет, семьи должны жить отдельно.
автор Саджу все зарання • 11 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
З батьками жити важко, але там є підвал, в нас 11 поверх в 22пов будинку, був приліт в травнві в сусідні дві квартири на поверсі. Але з батьками боюся, що нерви не витримають.
ЛЮБА• 11 июля 2023
Только отдельно, на вашей территории вам мозг вынесут , а тут вы на их … та ну нафиг …
автор Саджу все зарання • 11 июля 2023
Ответ дляБесбардак
А детям в школу как?
От родителей далеко до школы?
Від батьків далі на 30хв пішки. З квартири малій 8хв, синові 45хв.
автор Саджу все зарання • 11 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Я думаю вдруг я така мудра стану і все розрулю, але мене мама по телефону вже з розповідями про спільне проживання трафляє.
ЛЮБА• 11 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Если она уже все решила и согласилась , что она права, представьте что будет когда вы будите жить вместе? За вас все будут решать от мелочи, до серьезных вещей … но решать только вам .
Помидорина• 11 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Оооо, мене теж так, а ще в такий період,коли війна почалась. Чуть кукухою не поїхала на фоні війни,жили на дачі ,її територія.
А теж так запрошувала,так запрошувала. Ну не пройшло й тижня. І почалось.
Мусик Пусик• 11 июля 2023
Я півроку жила зі свекрухою, а півроку зі своїми батьками і зробила висновок = що краще все ж таки жити окремо, щоб зберегти гарні відносини з родичами.
Я всіх люблю і поважаю але дорослі діти повинні жити окремо, щоб зберігати гарні відносини з батьками.
кураГАЛЯ• 11 июля 2023
У вас вже діти підлітки, а власної думки немає і ви готові слухати мамині вказівки
автор Саджу все зарання • 11 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Якби було єдиноправильне рішення, то думка мами би не враховувалася. Зараз трохи нетипові умови, треба думати де безпечніше і раціональніше або забити на логіку і жити як хочеш.
Бесбардак• 11 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Тогда точно нет
Лика-прилипка• 11 июля 2023
Ой, автор...
Ми під час війни поїхали в моє місто, звідки я родом. Типу вклинилися в батьковий сімейний бізнес (він нас дуже кликав,прямо благав, щоб поїхали). Жили в моєї мами. Було дискомфортн, бо банально не могла в трусах пройтися по кімнаті, і взагалі було відчуття, що я сама собі не належу,я тупо в гостях, а не вдома. Не могла розслабитися.
Крім того, дізналася що я бездар і на роботі мене тримають з жалості. З батьком стосунки дуже погіршилися (завдячую його другій дружині, яка не хотіла щоб ми приїжджали). Прожили так 9 місяців в моєму місті і дякувати богу чоловік мене буквально вирвав з того пекла. Я ще довго приходила в себе. До батьків не їду в гості, не хочу, морально відпочиваю
Божий одуванчик• 11 июля 2023
За гроші із квартири, які Ви отримуєте, знімайте будинок . Буде безпечніше
автор Саджу все зарання • 11 июля 2023
Ответ дляБесбардак
Тогда точно нет
Що точно ні? Не жити в батьків?
автор Саджу все зарання • 11 июля 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Не вистачить грошей на оренду будинка. Оренда будинку в 2 рази вища мінімум.
Божий одуванчик• 11 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Тоді їдьте у власне житло. Жити із батьками, навіть із найкращими, це жах
автор Саджу все зарання • 11 июля 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Дякую!
Да, я блондинка!• 11 июля 2023
Ох, автор, мои родители переехали ко мне. Отношения испорчены безвозвратно. Очень не советую. Ещё и дети подростки. Поводов для конфликтов интересов будет более чем достаточно
Мрії у вирії• 11 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Подвал в частном доме - не спасение, если там не бункер. Другое дело, если у вас на этаже был прилет, жить то можно в доме?
автор Саджу все зарання • 11 июля 2023
Ответ дляМрії у вирії
Жити там можна, все ок, квартиранти живуть зараз.
Мрії у вирії• 11 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Тогда я бы к себе в квартиру, к родителям всегда успеете, а вот от них потом фиг съедете без скандала.
Бесбардак• 12 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Що точно ні? Не жити в батьків?
Да