Кукусикиииииии• 12 июля 2023

Так не хотіла жити за кордоном,а тепер не хочу повертатися додому

Поїхали на відпочинок з дітьми,а потім до друзів,діти 1 і 8 років,меншу народжувала в Україні,на початку війни,було важко вдома,але навіть думки не було,лишити чоловіка,ми з центральної України,вдома почала приймати антидепресанти,бо важко переносила вибухи і всю ситуацію в країні,через два тижні за кордоном я почала нормально спати у ночі,не боятися нічого вдень і почала розуміти,що мені тут добре і я не хочу повертатися додому,є можливість влаштуватися на роботу,але не зможу потім назовсім повернутися в Украіну(лише на певний час,якщо на завжди,то потім буде заборона на вʼїзд в цю країну,розумію,що і без сімʼї лишитися не хочу,бо це не життя,але і повертатися знову в ті жахіття страшно,раніше і думки не було,щоб жити за кордоном,відпочивати так,але не жити,але зараз зовсім інакше
Коленная ложечка• 12 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Зате діти і нерви цілі будут.
І я вибачаюсь, центральна Україна це прям таких жах з сиренами? Серйозно? Можна якось пережити
Як люди живуть у Запоріжжі, Дніпрі, Харкові? Так ще і обстрілюють кожен день
Несу добро людям• 12 июля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Ну, я із Харкова. Це дурдом. Два дні такий грім був, аж серце боліло. Хіба це нормально?
personality• 12 июля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ві умница)

Просто некоторіе Советчиці в Европе на заводах работают , по 12 часов в день
В тому і проблема, що ця жіночка намагається свою реальність натягнути на вуха совєтчіць, більшості з яких за кордоном світить максимум клінінг чи завод по 12 годин
Несу добро людям• 12 июля 2023
Знаєте, там люди живуть, там люди спокійні. Там не переживають , що гроші на картці. Відпочивають, багато вільного часу. Люди захищені! Там заходиш в Лідл і тобі на все вистачає. Неможливо жити так як ми. Це рабство.
Котомафия• 12 июля 2023
З якого ви міста ?
Ранковий базар• 12 июля 2023
Якщо вам комфортно там де ви живете, вас взагалі все влаштовує - то живіть. Трішкі не зрозуміло, чому до війни було нормально підтримувати людину,яка мігрувала в іншу країну, а зараз за це булять
Ранковий базар• 12 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
В мене навпаки тревога, бо знімаємо житло, безкоштовного ніхто не надає на постійній основі. Тому там спокійно, коли є чоловік, який закриває 70% потреб, а ти вся такая фєя бігаєш по лідл і постійно грошей на все вистачає
Несу добро людям• 12 июля 2023
Ответ дляРанковий базар
Мені вистачало, була гарна ЗП. При чому тут чоловік? Ну, приїхала я додому , навколо будинки зруйновані.
РойЛеля• 12 июля 2023
А як піти на ртботу з дитиною 1 рік?
ФсеСама• 12 июля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Хто ставить дизлайки автору, ви - мазохісти? Чи ви підтримаєте розкладання бюджету, барабани та флейти в укриття за мільйони? Або може ви пишаєтесь суддями? Рахувати не перерахувати..
І шо нам всім тепер виїхати?! Плюнуть на все обідиться і гуртом звалить? А хто лишиться тоді?
Автор хай собі як хоче, але ви так написали, наче тільки одні лохи лишаються.
Хто ж поборе це все тоді, як не буде кому тут жити
ФсеСама• 12 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Важко щось рекомендувати, бо без чоловіка за кордоном то не повноцінне життя, а з чоловіком вдома вам некомфортно… Єдине що можу порекомендувати - зняти житло дуже близько до кордону і жити там з чоловіком, як не крути біля Мукачево, наприклад, трішки спокійніше чим в центральній.
Та автору Мукачево не цікаве. Вона хоче закордоном жити. Що тут незрозумілого
Пиу!Пиу!• 12 июля 2023
Автор, не повірите !
Я добре сплю в Україні, в Ірпені . Навіть під час тривог, відключили сповіщення і сплю. Набридло боятися.
До речі, під час окупації Ірпеня ми були в Житомирський, потім Львівській області.
А в квітні -травні були в Черкаський області.
Дуже все спокійно пройшло, хоч і хвилювалася і спала погано. Коли повернулись додому в кінці травня 22, стало легше.
Пиу!Пиу!• 12 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Чоловік не може поїхати з нами навіть в інше місто
Чому ?
Коленная ложечка• 12 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Ну взагалі війна наразі :(
Невгамовна шахиня• 12 июля 2023
Автор, Вы немного спутали туризм и эмиграцию. Туристом хорошо, весело и приятно почти везде. А приехать жить - это совсем другое. Квартиру снять украинцам мега тяжело, выучить язык, постоянно слышать от недовольных местных ’вон отсюда’, оформить документы, найти нормальную работу, устроить в сад и школу. Да, шмотки дешевле, зарплаты выше, но купить квартиру просто нереально, многие всю жизнь на съеме. Детей украинских уже булят в школах, видеть эти детские слезы очень тяжело. Я прошла все это, правда, язык я знаю хорошо ещё с детства и выезжала в начале войны и с квартирой повезло и с работой (работала преподавателем живописи и графическим дизайнером), садик/школа тоже были места вначале. И я уже 9 месяцев дома в Киеве, я не могла надышаться своим любимым городом, и до сих пор я счастлива как в первый день, что мы дома, вместе с папой нашим, у нас столько совместных планов😍
Коленная ложечка• 12 июля 2023
Ответ дляpersonality
І дитина в садочку, але садки не по 12 год
Оябунчик• 12 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Це я радилася з літньою парою німців, які мені допомагають з вивченням німецької. Батьки жінки були українцями, які тікали від кацапні в часи Другої світової. Дідусь дав гарну пораду: рішення, яке б задовольнило мене і чоловіка на всі 100% немає, тому треба думати про дитину, де їй краще в моменті, а дорослі мають підлаштовуватися під ці потреби
Колдунья-вещунья• 12 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Ви робіть як хочете, але перестаньте пристижувати інших. І ви не виїжджаєте, тому що вам так краще, немає сміливості, є житло або інші вигоди. Кожен обирає свій шлях.
А щодо того чи виїхати всім чи ні, то країна має створювати умови для громадян, для бізнеса, а не віджимати все.
Коленная ложечка• 12 июля 2023
Я була з дітьми закордоном. Діти в мене старші за дітей автора
Але працювати я там не змогла, бо садочок до 16 год,та для працюючих до 18
Але робота, на яку мене могли взяти по 10 год + дорога
Як працювати?
Автор, як ви збираєтеся працювати? У вас ще школа, яка не працює до вечора. Дітей без нагляду залишати не можна
Обращеница• 12 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Рілі,ви по написанню я бачу не гарвардських університет закінчили)а в мене,до речі,червоний диплом і школа на відмінно).мову знаю,всі чудово розмовляють англійською,і взагалі,вам то яка справа,за що я тут буду жити і як?скільки я часу за кордоном,в пості не вказано,в наступному пості,я пишу,про те,що з такою дитиною,я неробством не страждаю,бо дитина маленька і потребує уваги,а не куди з 1-річною дитиною на роботу,тому у вас певно ще і з сприйняттям проблеми,звідки тільки такі ядовиті,диву даюся,не шукайте «зраду»,там де її немає
О, прогрес. Одна крапка зʼявилася
66сезон666серия• 12 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Та є за що жити,проблема не в тому
Автор, а муж не хочет заграницу выехать?
Колдунья-вещунья• 12 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Ахаха, что так задело?
Удивляет примитивизм
Alienushka• 12 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Я плачу аренду, содержу себя с ребёнком, купила авто с салона, слетали в отпуск в доминикану , ещё и немного отложила. Что из этого я могла себе позволить в Украине на зарплату препода +подработки за 9 месяцев?

Тут совсем не тот уровень жизни, не надо про расходы, они намного больше соответствуют доходам, чем у нас
Интересно, а в каком Вы штате?
Zir-K• 12 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Как не будет кому здесь жить то власть создаст нормальные условия для жизни, чтобы люди возвращались.

Пока что власти людей достаточно, даже много, можно с ними не церемониться
Бабка-ежика• 12 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
До гарного швидко звикаєш. Те, як ми живемо - це треш, особливо для людей похилого віку. Нічого вже тут не буде. Вони собі грошей накрали, що і правнукам вистачить. Вибачте, але це про нас
Я не патриотка. Всю жизнь думала, что я какая-то не такая раз родину не люблю. А выходит я просто инстинктивно чувствовала, что патриотизм это метод манипуляции и управления массами.
Обращеница• 12 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Так наші біженці так і вважають, що залишилися одні лози, ждуни, баласт і з усіх залишилися толку, як з ялоі корови (вчора одна писала).
А вони розумні
Королева спама• 12 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
рабство - это работать в Канаде
Фокус-Покус• 12 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна

Главное, чтобы подольше война не заканчивалась, да?
Бабка-ежика• 12 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Вы за земли не переживайте.
Уже решено кем заселят после войны.
Собственно ради этого то все и затеяли с этой войной и геноцидом.
Чарочка діда• 12 июля 2023
Ответ дляФокус-Покус
А это от нас не зависит, не переживайте. На это желание или нежелание советчиц не повлияет