Кукусикиииииии• 12 июля 2023

Так не хотіла жити за кордоном,а тепер не хочу повертатися додому

Поїхали на відпочинок з дітьми,а потім до друзів,діти 1 і 8 років,меншу народжувала в Україні,на початку війни,було важко вдома,але навіть думки не було,лишити чоловіка,ми з центральної України,вдома почала приймати антидепресанти,бо важко переносила вибухи і всю ситуацію в країні,через два тижні за кордоном я почала нормально спати у ночі,не боятися нічого вдень і почала розуміти,що мені тут добре і я не хочу повертатися додому,є можливість влаштуватися на роботу,але не зможу потім назовсім повернутися в Украіну(лише на певний час,якщо на завжди,то потім буде заборона на вʼїзд в цю країну,розумію,що і без сімʼї лишитися не хочу,бо це не життя,але і повертатися знову в ті жахіття страшно,раніше і думки не було,щоб жити за кордоном,відпочивати так,але не жити,але зараз зовсім інакше
Идеальная оптимистка• 12 июля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Звісно є. Але Ви самі знаєте яка ситуація вцілому.
а в цілому таке, як на фото: гребе мільйонами, сидить тепер, щоб чернь е бухтіла, для в в СІЗО, зарплата в майже 100 тис.грн. справно щомісяця платиться...ляпота
Варена цибуля• 12 июля 2023
Ответ дляПросто болталка
Я також не розумію проблеми. Живу в Києві з жовтня, ніяких ліків жодного разу не приймала.
Я не выезжала вообще. Работаю все время. Пить лекарства некогда
Варена цибуля• 12 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Я працювала в Ірландії. 2600 євро за місяць . В Україні 300 євро.
А у Вас небыло никаких доплат в Украине? Что то Вы не договариваете.
Идеальная оптимистка• 12 июля 2023
фото забула... отаке воно лице, пардон, харя правосуддя
Швабристка• 12 июля 2023
Ответ дляПросто болталка
Майже скрізь є умови надання тимчасового захисту. Ви ж орендуєте і оплачується житло (або джобцентр оплачує Вам). Якщо Вам норм виїхати в Україну на місяць і платити умовні 500$ за квартиру, ок. А джобцентр накладає на вас певні обов´язки: вчити мову, ходити на практику, якісь зустрічі. І логічно спитати: якого біса за вас має все оплачувати джобцентр, якщо заманулось покататись додому? Тобто, їздити в Україну на місяць не страшно? А жити постійно страшно? В чому сенс втечі від війни?
Меня интересует только разрешение на проживание и свободный вьезд и выезд, а не пособия и джоб центр. Но автор вот сказала что она не сможет ездить в Украину если устроится в той стране на работу. то есть будет жить за свой счет а не пособия. Так что за запрет на обратный вьезд? где так? Ну впрочем знаю одну страну где такой геморой сделали. Я в Молдове сейчас и тут ограничили выезд на 45 дней в год. При том что я полностью живу за свой счет. Я ищу куда отсюда переезжать и спрашиваю что б не вляпаться в такое же. Но из того что узнавала страны Европы вроде выезд не ограничивают, живущим не на социал. А если ограничивают хотелось бы знать какие именно.
Я-ваш шанс• 12 июля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Из личного опыта? Или дети для вас как домашние животные?
Ой ну прям! « тварини…дитинанеіграшка…» Це все демагогія! Будуть любити і цю дитину, як і попередніх, тількі діти будуть рости з обома батьками, повним складом , у вільній країні, без війни, тривог, ще і норм професія є.
Kidstaff Bot• 12 июля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Григорий Иванович• 12 июля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Действительно! Что такого ждать может муж не будет, оно ему не надо будет
Дык, я про мужа и говорю.
Григорий Иванович• 12 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Даже если ждать несколько лет? Вы серьезно?
Абсолютно. Ни тени шутки.
Liebelebenn• 12 июля 2023
Ответ дляКоролева спама
а якщо дитину буллять в школу в Германії і вона не хоче там бути і хоче в
Україну, то як краще для дитини по вашій теорії і того того діда))? хай потерплять ? бо попереду світле майбутнє?
Задача матері зробити все можливе, щоб життя дитини було комфортним. Мені прикро, що вашу дитину булять в школі. Доречі, булити можуть в будь якій країні, в Україні теж. Моїй доньці дуже подобається в нім.школі. Пішла в свій 3й клас в минулому році завдяки доброму знанню англ і математики, отримала рекомендацію для гімназії. Чекає коли вже перейде в нову школу, бо цікавиться астрономією і математикою, там гімназія при Манхаймському університету, має бути цікаво. дитина має нім подружок, українські однокласниці відпали більше року тому.
Тому так, 100% задоволений не буде ні чоловік, ні я, в будь якому випадку. Але організувати мирне і спокійне життя доньки в моїх силах
WomAnn• 12 июля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Це відповідь на дурний коментар. Я вважаю, що більшість хоч для виїзду, хоч ні, народжують свідомо і потім дбають про дітей, всіх. А цей тупий стьоб з ржачними сиайлмками говорить лише про недалекімть коментатора.
автор kseniaa323 • 12 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Данія
uma• 12 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
А в чём проблема ? За границей вам с двумя детьми безопасно спокойно, есть где жить и на что. Ну так и живите до конца войны в Европе. Обговорите это с мужем , если он нормальный и вас с детьми любит и ему ваша безопасность важна он и так вас поддержит.
И вырастет ребенок, который папу видел только по видеосвязи?
Honeymoon20• 12 июля 2023
Ответ дляГоворю відверто
у меня папа преподаватель универа ...другие цифры, у всех нас (3 детей квартиры) и тд, сейчас 50 уе в час , не говоря. про другое и гранд получает много лет
Это в Америке?
angel4ever13• 12 июля 2023
Ответ дляБавовна
В Европе жить комфортнее, если жить есть за что
Ну незнаю где кто живет..... Но в Харькове было жить ооочень комфортно. Все есть. Все удобно. Очень чистый и красивый город. Харьковчанам Европейские города вообще не нравятся.... По сравнению с Ха Варшава отдыхает))
Anita123-13ef• 12 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Мені вистачало, була гарна ЗП. При чому тут чоловік? Ну, приїхала я додому , навколо будинки зруйновані.
То якщо гарна ЗП, то треба все зважити, і чоловіка також.
Anita123-13ef• 12 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
А як піти на ртботу з дитиною 1 рік?
Як супер мами, в котрих 3є дітей і щомісячно заробляють від 2000 уо
Anita123-13ef• 12 июля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви робіть як хочете, але перестаньте пристижувати інших. І ви не виїжджаєте, тому що вам так краще, немає сміливості, є житло або інші вигоди. Кожен обирає свій шлях.
А щодо того чи виїхати всім чи ні, то країна має створювати умови для громадян, для бізнеса, а не віджимати все.
Цікаво, що держава буде думати, щоб повернулись нащі
mamaМия• 12 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Ну так,з однорічною дитиною я точно страждаю «безделием»
Пфффф, порівняли…
Goldig• 12 июля 2023
Ответ дляAnita123-13ef
Взрослые многие вернутся. Молодежь по большей части подвиснет за границей надолго, особенно пацаны.
Что может сделать государство в таком положени? Не много.
Да и когда тот конец уже..😐
tu85• 12 июля 2023
А чоловік Ваш, що Вам каже?
WomAnn• 12 июля 2023
Ответ дляAnita123-13ef
А хто має думати?
svitirok• 12 июля 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Якраз навпаки, нова робота, нові можливості , можна почуватися більш захищено
Ага,з однорічною дитиною нова робота за кордоном
VivaForever• 12 июля 2023
Ответ дляLiebelebenn
якщо дитині там подобається, то питань немає, звичайно їй там буде краще, тим паче вона вмотивована. але не у всіх так
svitirok• 12 июля 2023
Ответ дляYAINNA
Вы уехали до войны, спланировав все и наверное и с грин.картой и уже со знаем англ., и успели дипломы эвалюировать?По укр.программе приехав,преподаватели идут в клининг сначала,нянями,это то что я вижу. И даже работая в клининге можно себе больше позволить,чем работая преподавателем в Киеве.
В Киеве есть разньіе преподаватели, к счастью
svitirok• 12 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Рілі,ви по написанню я бачу не гарвардських університет закінчили)а в мене,до речі,червоний диплом і школа на відмінно).мову знаю,всі чудово розмовляють англійською,і взагалі,вам то яка справа,за що я тут буду жити і як?скільки я часу за кордоном,в пості не вказано,в наступному пості,я пишу,про те,що з такою дитиною,я неробством не страждаю,бо дитина маленька і потребує уваги,а не куди з 1-річною дитиною на роботу,тому у вас певно ще і з сприйняттям проблеми,звідки тільки такі ядовиті,диву даюся,не шукайте «зраду»,там де її немає
Автор, якщо вам вже важко з однорічною дитиною, як ви ще з нею ж збираєтесь працювати???
svitirok• 12 июля 2023
Ответ дляZir-K
А вы считаете что ребенку лучше Буча или Бахмут?
Гляньте ценьі на жилье в Буче ньінешние
svitirok• 12 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Как вы там выживаете .. Там же преподы как здесь почти нищие
Дочь подрабатьівала прошлое лето в частной школе в Чикаго, так в соседней гос школе ученики запаковали учительницу в коробку и вьібросили из окна((. И только на советчице под анонимом американськие препадьі оказались в шоколаде
Malinka Red• 12 июля 2023
Автор, поддерживаю вас. Живу в Днепре, и нервы на пределе. 99% ночей полностью тревога, с 12 ночи и до утра. Постоянно в нашу сторону летят дроны, если не дроны, то ракеты. Убежищ рядом нет и близко. Я уже ненавижу наступление вечера, этот вой сирен, сообщения о летящих беспилотниках. Как же хочется оказаться далеко от этого безумия, это не жизнь, это существование от тревоги до тревоги. И если раньше была какая-то надежда, что это когда-то закончится, то сейчас мною овладел абсолютный пессимизм. Мне кажется, что это все на долгие годы. Живите заграницей и не думайте сюда возвращаться.
elegante• 12 июля 2023
Ответ дляsvitirok
Ужас конечно ..