AndrianaB• 12 июля 2023

Хвилювалка

Есть уже тема? Котов охота рассмотреть)))
Inna_A• 12 июля 2023
Ответ дляVA 11
Нурофен може?
Не допомагає( я вже думаю може до гінеколога ще йти
VA 11• 12 июля 2023
Ответ дляInna_A
Сходіть на УЗД обов´язково.
Inna_A• 12 июля 2023
Ответ дляVA 11
Сходіть на УЗД обов´язково.
Була на узі мочевого лише. По гінекології ви маєте на увазі?
kirpichenko• 12 июля 2023
Опять пишут на киевщину заходят
VA 11• 12 июля 2023
Ответ дляInna_A
Так. Якщо давно були.
kirpichenko• 12 июля 2023
Опять до утра будем тусить
Николь1986• 12 июля 2023
Ответ дляkirpichenko
Опять пишут на киевщину заходят
Да трындец! Сколько ж их там!!! Я так спать хочу
VA 11• 12 июля 2023
Ответ дляkirpichenko
Опять пишут на киевщину заходят
На Київщину заходять цілі в напрямку Бориспіля/Броварів

➡️ Підписатися
Знову в нашу сторону.(
автор AndrianaB • 12 июля 2023
Вот реально спасибо советчице за Ванька,если почитать другие тг каналы, то уже ПВО работает, через 7 минут возле Киева дронов нет....
VA 11• 12 июля 2023
Ответ дляНиколь1986
А хто не хоче спати ?(
Lyucia2• 12 июля 2023
Тримайте ще жопку. Не мій, але колись поїду до нього в гості)
Раната• 12 июля 2023
Ответ дляAndrianaB
Мы с вами наверное в одном направлении живём, вот реально такая тишина и только слышно как поезда один за другим
В мене у мами приватний сектор трохи далі, за Китайською стіною і на Ярмолах, хто не місцевий не зрозуміє, а біля нас одна школа і два дитячих садочки один за одним та багатоповерхівки. Писати про гучно чи нє не буду взагалі, то ця інфа нічого маттьохам не дасть
Раната• 12 июля 2023
Ответ дляInna_A
Дівчата, вибачте, що не в тему. Пролікувала цистит антибіотиками, не допомогти. Сильно болить живіт, починає температура підніматися. В аналізі лише бактерії. До уролога запис на чт. Що можна випити? Лежу, прислухаюсь до шахідів і біль нестерпний
Які були антибіотики?
manu1• 12 июля 2023
Ответ дляVA 11

➡️ Підписатися
Знову в нашу сторону.(
От куда это они долетели! Достали просто
Но только пишут на одном канале
Может неправда
kirpichenko• 12 июля 2023
Ответ дляVA 11

➡️ Підписатися
Знову в нашу сторону.(
Ага
VA 11• 12 июля 2023
Ответ дляmanu1
Но только пишут на одном канале
Может неправда
Хрєн його знає.(
manu1• 12 июля 2023
Ответ дляAndrianaB
Пишут уже что с броваров летят, но один канал только
Ваня молчит
Кстате, тоже больше всего ему доверяю
Inna_A• 12 июля 2023
Ответ дляРаната
Які були антибіотики?
Сорцеф 7 днів
VA 11• 12 июля 2023
Ответ дляmanu1
Ваня молчит
Кстате, тоже больше всего ему доверяю
У нас наче тихо. Але я в підвалі з малими.
Inna_A• 12 июля 2023
Гулієв написав, що лізуть з усіх сторін(
kirpichenko• 12 июля 2023
Боже,у нас так собака на улице воет,єто капец,стремно
VA 11• 12 июля 2023
Ответ дляInna_A
Так. (І вчора багато було. Назбирали підари хламу.
автор AndrianaB • 12 июля 2023
И классика во время тревоги, у соседей стиральная машина уже на отжиме 😁
oksan1• 12 июля 2023
Ответ дляAndrianaB
Аналогічно
VA 11• 12 июля 2023
БпЛА:
- Київщина;
- Черкащина.

Поки що маневрування у межах Білоцерківського району Київщини та у межах Уманського району Черкащини.

З Вінниччини попередньо повернувся(-лися) на вищезазначені області.

Працює ППО.
Раната• 12 июля 2023
Ответ дляInna_A
Сорцеф 7 днів
Серйозні, з лікарем обов´язково скорегуйте лікування. Поки до нього почитайте про Катарія, уролесан, нітроксолін, узд бажано, правильно Вам написали. Одужуйте🙏
Inna_A• 12 июля 2023
Ответ дляРаната
Дякую. УЗД мочевого чи по гінекології?
Раната• 12 июля 2023
Ответ дляInna_A
Дякую. УЗД мочевого чи по гінекології?
Усе дивіться, не завадить. Щоб час не втрачати, лікарі можуть один до одного направити.
Inna_A• 12 июля 2023
Ответ дляРаната
Мочевого робила. Потовщена стінка, пісок в нирках, все. Гінекологія на вечер чт записана, але ж терпіти неможливо
oksan1• 12 июля 2023
Ответ дляInna_A
Я так бігала місяць по лікарях. Уролог, потім гінеколог. Купа аналізів і узд. Виявилось що біль давала спина, протрузії і запалення. Зробила блокаду, виправили все і стало зразу легше.